franek4477

Tablice wysiewu Hasiia

Polecane posty

eloegazmo    0

do DU 250 ? Mam niemiecką książeczke od DU 250 moge zrobic skany. Kolego a powiedz mi jak robisz próbę kreconą ? ile obrotów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franek4477    0

musisz obliczyć ile obrotów robi koło aby zasiać 10 arów potem krecisz tyle ile ci wyszło ważysz zboże i mnożysz x10 i wychodzi ile na ha


Rolnik_wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franky69    1

Witam Nie chce zakładać nowego tematu, więc przyłącze się tutaj :D Poszukuje tabeli wysiewu do siewnika Hassia DEN 225 Z tego co zdążyłem się zorientować w tym temacie, jest to bardzo rzadko spotykany model. Ale może jest ktoś w stanie mi pomóc !!! Ma on skrzynie Nortona 72 przełożenia, 2,25m szerokości roboczej. Jak to wygląda w DESie albo DANie ??? Pozdrawiam


Kupię literaturę do starych ciągników i maszyn rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

A ma ktoś tabelę do Hassi DKL 250 21 rurek? Kupiłem, ale jakoś mi się nie chce kręconej robic :)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarki    1

pokręć dobrze Ci radze !!!

jakie masz koła może coś wymyślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Dawid777 mogę ci wysłać to chyba 4 strony wyślij mi adres @ na pw to zeskanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franky69    1

Kolego Darpol a nie masz tabel do Hassi z mechaniczną skrzynią Nortona ???


Kupię literaturę do starych ciągników i maszyn rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Niestety nie to starszy model siewnika najprościej zrobić próbę kręconą i zapisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spi32    0

Może ktoś mi wysłać tabele wysiewu hassia du250 (pilne) e-mail dominik2312@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romeooo    2

Potrzebuję tabele wysiewu do siewnika DKL 250 hydrauliczna skrzynia automatyczne znaczniki i ścieżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jawor642    0

Witam,potrzebuje tabele wysiewu ziarna zbóż do siewnika HASSIA DU300 3m. Mam jeszcze na sprzedaż siewnik POZNANIAK jeśli może byłby ktoś zainteresowany.Jeśli ktoś miałby jakieś informacje to proszę o kontakt na e-mail: jawor642@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz25    66

Ja mam siewnik hassia dl 250 i mam od niego tabele wysiewu ale nie wiem czy będzie pasować jak by co to napisz na priv.Pozdrawiam Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATUS2    3

Proszę o pomoc!! czy mógł by mi ktos jak ustawiac siewnik (hassia 3m) do poszczególnych rodzai nasion ;) z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

oo wlasnie tez potrzebuje ;) Danagri hasia tylko tyle znam :)


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Panowie katalog części oraz instrukcję obsługi dostaniecie na stronie kongskilde w formacie pdf niestety tabeli wysiewu tam nie ma.Hasia DkL to bliźniacza maszyna z kongskilde CS .Co do tabeli wysiewu to mogę zimową porą zaskanować jak by ktoś chciał.

TheBociek1996 ,tabela wysiewu podje tylko orientacyjny poziom wysiewu,prawie każda odmiana np. pszenicy czy rzepaku posiada inne mtz.Wiec,aby wysiać precyzyjnie porządaną ilość nasion wskazane jest wykonanie próby kręconej,tym bardziej że cena materiału kfalifikowanego ,czy chćby przygotowanie ziarna z własnych zasobów do siewu jest wysoka.Osobiście mimo iz posiadam tabelę wysiewu przed sianiem każdej z odmian kręce próbę i mam pełna świadomość ilości wysiewanych nasion na hektar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Popieram to co napisał kolega powyżej ja bazuję na próbie kręconej ,co prawda użytkuję siewnik pierwszy rok ale pszenica mi sie zgodziła,,podstawa to właściwie ustawić siewnik -denko na 2 do zboża ,poza tym słyszałem i tak robię że przed zmniejszeniem wartości na podziałce należy wyzerować przekładnię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yanek_113
      Zastanawiam się który zestaw wybrać… 
      sn300 agromasz 
      Fm 400/3 Unia 
      sn agrotom 3 m
      kazdy ma być na aparacie uprawowym biernym,redlice talerzowe, koła kopiujące. Ma to być ciągane DF agrotron 110… 
      sieje głównie facelie, grykę, łubin, groch i czasami jakieś zboże.
      skłaniam się ku Uni bo jest najlżejszy - coś podpowiecie? A może macie jakieś inne swoje typy? Fajny jest gaspardo dama ale na agregacie talerzowym i jest za ciężki 
    • Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
    • Przez Szymi195
      Witam mam pytanie do posiadaczy siewnikow pneumatycznych ciąganych 3metrowych, ciekawi mnie realna wydajnosc siewu zboż siewnikami takiego typu, jaka srednia wydajnosc na godzine lub dziennie moze udac sie wykrecic i jakim koniem?
    • Przez waldemar2401
      Witam. Szukam do Kupienia Siewnika jak ze zdjęcia lub nowszy. Kutnowiak S068/1 Rolmasz. Może ktoś z Koleżanek/Kolegów z Forum wiedzą pocztą pantoflową, bądź mają do sprzedania. Zdjęcie poglądowe. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj