Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kolczatka do pługa

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Krzysiek89

Krzysiek89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 13 wrzesień 2009 - 16:36

Kolczatka do pługa Planuje podczepienie kolczatki do pługa Lemken Opal 3-skibowego, lecz chcę żeby ona cały czas ciągnęła się po ziemi, a nie podnosiła i obracała razem z pługiem podczas obrotu tak jak to jest jeśli ma się pakomat. Może ma ktoś jakieś pomysły albo sam próbował coś takiego zrobić???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kolczatka do pługa Dzisiaj, 16:04
  •  

#2 Share krystian94

krystian94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 13 wrzesień 2009 - 20:10

Kolczatka do pługa przyspawaj ramie do pługa zrób jakieś zaczepy na końcu ramienia , zaczep łańcuch do kolczatki i do ramienia , a jak będziesz chciał obrócić pług to wyjdziesz z traktora i odczepisz łańcuch jak nawrócisz to znów wyjdziesz i zaczepisz i jedziesz dalej. :)
innego rozwiązania tutaj nie widzę jak chcesz obracać pług
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Krzysiek89

Krzysiek89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 14 wrzesień 2009 - 06:46

Kolczatka do pługa No właśnie w tym problem ze nie chcę wychodzić z kabiny i odczepiać, a słyszałem że ktoś ma takie coś skonstruowane w okolicy ale niestety jego wersja nie pasuje do mojego pługa.