Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zrobić poziomowanie????

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share chwiolas

chwiolas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów

Napisany 13 wrzesień 2009 - 05:08

Jak zrobić poziomowanie???? Jak zrobić poziomowanie w turze z drugą sekcją w c-360?Nie chodzi mi o jakiś idealny poziom ale żeby się w miarę samo poziomowało.Czy jest to możliwe wogóle i jak się do tego zabrać.pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak zrobić poziomowanie???? Dzisiaj, 01:52
  •  

#2 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 13 wrzesień 2009 - 09:40

Jak zrobić poziomowanie???? jest mozliwe, ale duzo roboty by bylo. najlepiej zrobic tak jak jest w oryginalnych turach. ja mam samorobnego tura zrobionego na bazie TURa 5 i poziomowanie jest identycznie zrobione, wydaje sie trudne do zrobienia ale jak masz wszystko co trzeba to raczej dasz rade, tylko druga sekcja musi byc na 2 silowniki bo inaczej chyba nie wyjdzie.
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 13 wrzesień 2009 - 16:29

Jak zrobić poziomowanie???? ja bym zrobil tak ze do sworznia ktory trzyma cylinder dorobil mocowanie z przyspawana okolo 60 cm rurka,potem bym spasowal jakis pręt odpowiedniej dl i umocowal go przy sworzniu ktory trzyma tlok.Pret swobodnie przesuwa sie w rurce wtedy ustawiasz widly czy tam lyche poziomo do podloza i znaczysz na precie i juz,jak znak pokryje sie z rurka to masz poziom,\

edit..chyba nie o to ci chodzilo;p,niestety nie moge usunac posta wiec musi zostac,pzdr :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share chwiolas

chwiolas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów

Napisany 14 wrzesień 2009 - 03:10

Jak zrobić poziomowanie???? Problem w tym że sprawa była nie przemyślana i 2 sekcja jest już na jeden siłownik.Chyba pozostanie jedynie to zaznaczenie poziomu i może z czasem się człowiek przyuczy bo na samym początku nie ma wyczucia za bardzo :)