Skocz do zawartości

Zdjęcie

Now przepisy na kategorie C

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share piotr2691

piotr2691

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 16 wrzesień 2009 - 05:52

Now przepisy na kategorie C Samo prawko nie zdrożeje, będzie wszystko tak samo jak było, tylko Świadectwo Kwalifikacji zdrożeje do 6500zł.

Świadectwo kwalifikacji jest tylko potrzebne gdy będziemy pracować u kogoś jako kierowca (jakaś firma), jeśli dla siebie mamy prawko to nie trzeba żadnego papierka.

Świadectwo kwalifikacji robi się po zdaniu prawa jazdy danej kategorii.
Kupie siewnik Stanhay, najlepiej czterorzędowy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Now przepisy na kategorie C Dzisiaj, 03:27
  •  

#22 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 18 wrzesień 2009 - 20:15

Now przepisy na kategorie C A co jesli zdamy prawko na CE czy tam samo C i chcemy jezdzic ciagnikiem czy kombajnem jako nasza praca?? trzeba wtedy tez ten kurs?
Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

#23 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 18 wrzesień 2009 - 22:13

Now przepisy na kategorie C nie. Po zdaniu CE można jeździć traktorem i kombajnem u siebie w gospodarstwie, nie trzeba robić tego drogiego kursu.
Kurs trzeba mieć aby jeździć ciężarówką w firmie transportowej lub mając własną firmę transportową która zajmuje się zarobkowym przewozem towarów.
Ale po zdaniu CE czy nawet T aby jeździć np w jakiejś firmie rolniczej to chyba trzeba mieć psychotesty bo sąsiad pracuje w RSP i co jakiś czas robi badania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share adrianJD8330

adrianJD8330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 30 październik 2011 - 09:51

Now przepisy na kategorie C

witam
Mam pytanie czy jak zrobię prawko na C i założę własna firmę transportową to muszę zrobic psychotesty?
Lub kupie ciężarówkę i zatrudnię się w jakiejś innej firmie transportowej z własnym samochodem to też muszę robic psychotesty?

witam
Mam pytanie czy jak zrobię prawko na C i założę własna firmę transportową to muszę zrobic psychotesty?
Lub kupie ciężarówkę i zatrudnię się w jakiejś innej firmie transportowej z własnym samochodem to też muszę robic psychotesty?

To nikt nic nie wie??

Edytowany przez adrianJD8330, 02 listopad 2011 - 15:10.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share adam1984

adam1984

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 30 październik 2011 - 10:27

Now przepisy na kategorie C Świadectwo Kwalifikacji to to samo co certyfikat który uzyskujemy po zdaniu egzaminu w ITS?
Jeśli zdałem kat C przed 10 września to cały czas mogę to zrobić po niższej cenie?