Skocz do zawartości

Zdjęcie

holowanie

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share klocek

klocek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 31 sierpień 2009 - 17:49

holowanie czy np jak mi sie posuje traktor albo samochód to czy moge kierowac pojazdem ktory jest holowany bez prawajazdy?czy musze miec prawojazdy pomimo tego auto/ciągnik jest zgaszony i ciągnięty
kiedys mialem taki przypadek ze kapcia cłapalem w c3603p no i na podnosniku tylnym zaczepilismy na zaczep polowy do ursusa 914, podniusł mnie 914 do gory i ciągnelismy, mialem wtedy13-14 lat , jechalismy kilka km przez szose, policja jechala, przyglądali sie nawet i nic, czy mialem tylko fuksa jakiegos czy moze jednak mozna jechac pojazdem holowanym bez prawka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
holowanie Dzisiaj, 03:56
  •  

#2 Share kamil20

kamil20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 31 sierpień 2009 - 18:36

holowanie Tak trzeba posiadać uprawnienia, nie są wymagane jeżeli pojazd jest holowany w sposób uniemożliwiający kierowanie nim.

#3 Share klocek

klocek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 31 sierpień 2009 - 21:21

holowanie AHA to w sumie ja nie kierowałem tym 3603p

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może seradela i gryka? zobacz »

•  

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 31 sierpień 2009 - 21:55

holowanie Trzeba mieć prawko nawet gdy się kieruje pojazdem holowanym. Kilka lat temu niedaleko mnie był taki przypadek ze holowali samochód i policja ich zatrzymała i dostali mandat. Mieli naprawdę pecha bo to było 50 m od wjazdu do ich podwórka.... Gdyby zdążyli wjechać nic nie mogli by im zrobić (teren prywatny a nie droga publiczna).
Holowanie w sposób w którym nie potrzeba kierować?? Wtedy nie wozi się tam pasażerów.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 31 sierpień 2009 - 22:00

holowanie Ale jeśli policja widziala jak jechali po drodze publicznej mają prawo wjechać za tobą na podwórko :) i pierdyknąć ci mandat :)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#6 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 31 sierpień 2009 - 22:16

holowanie Wtedy akurat policja przejeżdżała samochodem i się zatrzymali żeby ich zatrzymać. Gdyby jechali minute później tamci zdążyli by spokojnie zjechać z drogi i by ich nie przyuważyli.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share klocek

klocek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 01 wrzesień 2009 - 15:54

holowanie a jak robie sobie w polu, czy jade drogą(nie szosą tylko polną jakąs albo zuzlówką) no i jedzie policja bo chcieli sie przejechac tą drogą albo np robie w polu przy szosie , i policja jedzie, mogą mi cos zrobic, nie mowie tu o holowaniu tylko przy normalniej jezdzie

Dodaj odpowiedź