Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fundusz promocji mięsa wieprzowego

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MTZ1

MTZ1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 19:44

Fundusz promocji mięsa wieprzowego Fundusz promocji mięsa wieprzowego słyszał ktoś coś na ten temat i czy komuś zakład potrącił 0,1% na takowy fundusz?
Ostatnio jak sprzedałem tuczniki to mi potrącili 0,1% z ceny netto jaką miałem na fakturze!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fundusz promocji mięsa wieprzowego Dzisiaj, 22:39
  •  

#2 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 21:40

Fundusz promocji mięsa wieprzowego U mnie w drobiu jest to samo.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#3 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 31 sierpień 2009 - 09:26

Fundusz promocji mięsa wieprzowego U mnie też potrącają :) :) :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share tomek321455

tomek321455

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 31 sierpień 2009 - 17:51

Fundusz promocji mięsa wieprzowego Nie ma się co dziwić że potrącają

#5 Share MTZ1

MTZ1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 03 wrzesień 2009 - 11:29

Fundusz promocji mięsa wieprzowego A czy nie jest tak że zakłady będą promować wieprzowinę Polską ale i przy okazji także tą która sprowadza się do Polski (chodzi mi o półtusze) i za pieniądze Polskich producentów będzie korzystać także producent z krajów UE?

#6 Share kryniuxxx

kryniuxxx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 17:59

Fundusz promocji mięsa wieprzowego Choć nie wiele osób się orientuje ale pobierają. Utworzyli jakaś agencje i ktoś ma ciepłą posadkę, tylko dlaczego producenci maja płacić za to a nie np. zakłady mięsne które właśnie najwięcej na tym mogą skorzystać. U mnie pobierają 1 grosz od kilograma. Teraz jeszcze te cholerne świadectwa no i jestem sponsorem tych złodzieji.

#7 Share blacha

blacha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Zainteresowania:Hobbystycznie weterynaria i różne tematy związane i spokrewnione z trzodą chlewną

Napisany 06 styczeń 2010 - 18:07

Fundusz promocji mięsa wieprzowego Tak fundusz powstał w celu promocji polskiego mięsa i każdemu kto sprzedaje zwierzęta na ubój potrąca się 0,1 % od otrzymanej zapłaty, zresztą powinno to być uwzględnione na fakturze.
Pomogę tyle co mogę - dalej się zobaczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:sport

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:21

Fundusz promocji mięsa wieprzowego Przecież nie wolno promować w stylu DOBRE BO POLSKIE{chyba}

#9 Share blacha

blacha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Zainteresowania:Hobbystycznie weterynaria i różne tematy związane i spokrewnione z trzodą chlewną

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:55

Fundusz promocji mięsa wieprzowego Można polskie mięso ma być oznaczone specjalnym znakiem na etykiecie opakowania bądź w innym widocznym miejscu, ma to na celu poinformowanie konsumenta o tym, że dane mięso jest polskie, posiada pewną sprawdzoną jakość, a nie jest to 3 letnie mięso z importu i to w dodatku nastrzykiwane.

Edytowany przez andrzej2110, 06 styczeń 2010 - 20:08.
Cytowanie poprzedniego posta

#10 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:sport

Napisany 06 styczeń 2010 - 20:13

Fundusz promocji mięsa wieprzowego Ja myślę że to niewypał, kolejna biurokracja{pensje dla swoich}
A prawie wszystkie ZM sprowadzają mięso pod różnoraką postacią, jedynie małe regionalne tego nie robią a to jest kropla w morzu

#11 Share blacha

blacha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 328 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 20:24

Fundusz promocji mięsa wieprzowego No ale pewna szansa, że program wypali istnieje bo konsument będzie teraz świadom tego co wybiera, a jeśli tyn wybór będzie częściej padał na polskie mięso to będziemy, może w końcu liczyć na jakąś stabilizacje cen na przyzwoitym poziomie, a nie tak jak teraz gdzie cena z tygodnia na tydzień może się zmienić o 30 gr na kilogramie, bo właśnie dojechała partia mięcha z Danii.

#12 Share MTZ1

MTZ1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 20:39

Fundusz promocji mięsa wieprzowego Moim zdaniem to nie wypał a po prostu szukanie kasy w kieszeni rolnika(a co przecież dopłaty dostajemy)to możemy troszkę z tego oddać!!!

#13 Share Ikula

Ikula

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 17:11

Fundusz promocji mięsa wieprzowego W teorii wszystko wygląda dobrze, ale jak mieszczuchy idą do hipermarketu to na mięsie nie pisze że polskie, tam zazwyczaj jest zagraniczne :) A promować to powinno państwo a nie my. Ale na rolniku zawsze wszyscy jeździli, jeżdżą i będą się bogacić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share Mareczek78

Mareczek78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Zainteresowania:jestem muzykiem, gram na gitarze basowej, gitarze elektrycznej, saksofonie

Napisany 22 styczeń 2010 - 19:57

Fundusz promocji mięsa wieprzowego Ja mieszkam w Wielkopolsce - nic mi nie potrącają, a sprzedaję rolnikowi, co prowadzi skup - no raz mi potrącili jak zawiozłem maciorę prosto do ubojni do Goliny koło Jarocina.