Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki pług do zetora forterra 9641

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ursus17

ursus17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 18:36

Jaki pług do zetora forterra 9641 Witam, zastanawiamy sie nad kupnem pługa do zetora 9641 i nie wiemy jaki wybrac, ziemia klasy IV i V. Mamy wypatrzony Kverneland AB 100, ale nie wiem czy dał by rade w obrotowym 4 skibowym. Prosze o porady.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki pług do zetora forterra 9641 Dzisiaj, 03:43
  •  

#2 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6738 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 18:57

Jaki pług do zetora forterra 9641 A nie można było zapytać gdzieś tu? To już conajmniej taki 3 temat tak samo albo podobnie zatytułowany
http://www.agrofoto....641-t19145.html
http://www.agrofoto....641-t14704.html
Powinien pociągnąć. Ostatnio sąsiad do zetora 8045 kupił pługi 5*35. Nie jest to głupota?
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#3 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 19:32

Jaki pług do zetora forterra 9641 Są podobne tematy :D ale jak coś to ja mam 9540 i ciągam nim 4 obrotowe i są góry takie tereny i ciągnik daje im rade bardzo dobrze i ziemia nie należy do lekkich.
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#4 Share ursus17

ursus17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 20:17

Jaki pług do zetora forterra 9641 Sorki, szukalem ale widzocznie nie za dobrze :D . Dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam

#5 Share Bartek72511

Bartek72511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1571 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 20:47

Jaki pług do zetora forterra 9641 4 obrotówke na takiej klasie to lekko pociagnie;) u nas sąsiad duża czwórke obrotową 914 ciąga a glepy podobne jak u ciebie;)

#6 Share serek244

serek244

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 12:25

Jaki pług do zetora forterra 9641 Ja moją Forterrą orzę pługiem Unii 4+1. Krótki filmik z orką poniżej(gleba ciężka IIIa, głębokość 33cm):

#7 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 18:41

Jaki pług do zetora forterra 9641 kup sobie OVERUMA 4x40 z regulacją szerokości ,zabezpieczenie śrubowe waga 870kg bardzo lekko ciągnąć sprzedałem niedawno dwa takie i mtz bardzo ładnie to ciąga na 2 klasie ziemi z gliną i górkami Kverneland jest ok.200kg cięższy i ciężej idzie przeważnie występują z długą odkładnicą do której potrzeba 25-30KM na korpus.Jakbyś chciał to mam Vogel&Noota 4x35cm z nowymi elementami roboczymi.

#8 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 19:11

Jaki pług do zetora forterra 9641 @serek244 jaka szerokosc na skibe?? 30 cm?? max 35 bo bierze rowno z ciagnikiem.
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 grudzień 2009 - 19:15

Jaki pług do zetora forterra 9641 Widać, że poślizg masz duży na tym filmie. Poza tym to lekki pług, zupełnie inaczej będzie zachowywał pług cięższy i węższy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Arturmen4

Arturmen4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 17:46

Jaki pług do zetora forterra 9641 Witam wszystkich. Pytałem w innym miejscu ale jakoś nie ma odzewu :unsure: Nie dawno kupiłem Zetora Forterre 95 i wkrótce chce kupic nowy pług do niego. Będę brał na PROW. Ofertę mam na unie 3skiby obrot (27 tys netto). Myslalem o xls 3 skibowym, sprzedawca mowił ze ten ciągnik da sobie z nim rade bez większych problemów ale przeglądajac forum opinie na temat pługów uni sa różne, niestety w większości nie najlepsze;)Doradzcie proszę... Lepiej unia obracalna (xls lub ls) czy może zagon Kverneladna AB100? Ceny porównywalne, Kverneladn chyba nawet troszke taniej by wyszedł... Ziemie rózne, pola rwnież różne, niektóre kawałki długie,inne krótkie, kilka z klinami, ziemie srednio zakamienione, klasa 3 i 4, troszke 5

#11 Share TymonMasa

TymonMasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Lokalizacja:Podlaskie pow Wyskie Mazowieckie gmina Ciechanowiec Koce Piskuły
  • Zainteresowania:motoryzacja nowości rolnicze wszystko co związane z mechanizacja Książki ludzie:) piękne kobiety

Napisany 28 grudzień 2009 - 14:39

Jaki pług do zetora forterra 9641 witam u ja posaidam kvernelanda ab 100 i 2 sasiadow rowniez i chwalimy sobie je bardzo 3 klasa ziemi zakamieniaone i bardzo bardzo polecam a Twoj zetorek pociagnie i to bez problemy bo nie wiem czy wiesz ale ww plog posiada bezstopniowa regulacje szerokosci skiby od 30 cm do 55cm na kazda skibe wie dostosujesz go do kazdych warunkow
moj sasiad posiada identycznego zetorka jak Twoj i ww plugi a zasowa jak z papierami a mial przez 2 dni unie tura bodajrze i bardzo szybko zmienil po tym jak wyprobowal kverka na pelnej szerokosci a z turem ciezko mu wogole chodzil

#12 Share Arturmen4

Arturmen4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 28 grudzień 2009 - 17:06

Jaki pług do zetora forterra 9641 dzieki za odpowiedz. Dzis sie troche dowiedziałem cen. Więc Unia XLS - 3 skiby moge miec za ok 24500 zł netto a Kverneladna AB100 z hydr szerokością orki za ok 26... netto (silownik to dopłata ok 3000) Cały czas sie zastanawiam co kupić

#13 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 28 grudzień 2009 - 19:48

Jaki pług do zetora forterra 9641 Lepiej pomyśl nad obrotówką 4-skiby overum lub agrolux na pewno pociągniesz bo niedawno sprzedałem takie dwa do mtz i u1014 tylko ja handluję używanymi co do cen nowych musisz popytać ale te pługi bardzo lekko się ciągnie.

#14 Share TymonMasa

TymonMasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja nowości rolnicze wszystko co związane z mechanizacja Książki ludzie:) piękne kobiety

Napisany 28 grudzień 2009 - 22:46

Jaki pług do zetora forterra 9641 zgoda co do ciagniecia ale tu masz mase calkiem inna ilosc czesci roboczych a cena no sory przepraszam ale pewnie bedzie 2 tyle. a co bedziesz uprawial po czym po jakich uprawach?? a za kverkien przemawia zmienna szerokosc bo jakie warunki nie beda to ustawisz sobie optymalnie a jesli masz duzo resztek do przyorania to tym bardziej kverki

#15 Share Arturmen4

Arturmen4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 30 grudzień 2009 - 17:31

Jaki pług do zetora forterra 9641 u mnie ziemie średnie, 3 i 4 kl. Najgorsze to że zakamienione. Górki mam 2 małe. reszta równe...

#16 Share TymonMasa

TymonMasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 30 grudzień 2009 - 19:49

Jaki pług do zetora forterra 9641 @artumen bierz kvwerka napewno nie pozalujesz a orac 4 tymi skibami bedzie ci lzej jak ta obrotowka uni. unia sie poprawila w wykonaniu ale w konstrukcji daleko jej do zagranicznych marek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share martinezo

martinezo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 922 postów

Napisany 02 styczeń 2010 - 19:42