Skocz do zawartości

sieczkarnia jednorzedowa do kukurydzy

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 grudzień 2009 - 18:29

sieczkarnia jednorzedowa do kukurydzy Jak się dowiesz co to za sieczkarnia to napisz posta jeszcze raz. A jak dobrze poszukasz to nawet film na YT znajdziesz (mój)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sieczkarnia jednorzedowa do kukurydzy Dzisiaj, 13:39
  •  

#22 Share zetor10045

zetor10045

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 749 postów

Napisany 03 grudzień 2009 - 21:07

sieczkarnia jednorzedowa do kukurydzy Już go oglądałem i to nawet nie dawno ;) , sam posiadam sieczkarnie mengele ,i nadal twierdze ze 81km do dwurzędowej to za mało, sam posiadam mb350 turbo i zetor7745 ma co w niej robić w ładnej kukurydzy z przyzwoitą prędkością, a jego moc to ok 70km a te ok 10 km mocy raczej nie starczy żeby dołożyć drugi rządek,i żeby pracować z prędkością która pozwoli osiągnąć zadowalająco wydajność :blink:

#23 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 03 grudzień 2009 - 21:25

sieczkarnia jednorzedowa do kukurydzy Też jestem zdania że 80KM to za mało na dwa rzędy, tak jak @zetor10045 mam MB350 i w przeciętnej kuku 912 (80KM) jedzie 4,5 do 6 km/h ale w konkretniejszej trzeba redukować bo spada z obrotów, także nie ma lekko.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share arek92

arek92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 21:59

sieczkarnia jednorzedowa do kukurydzy Chciał bym kupić w najbliższym czasie sieczkarnię jednorzędową Pottinger MEX II i mam kilka pytań, jaki posiadają napęd te sieczkarnie, jakie zapotrzebowanie na moc i na co zwrócić uwagę przy zakupie sieczkarni, wcześniej nie miałem jeszcze żadnej sieczkarni i nie orientuję się w tym temacie, dlatego pytam was i mam nadzieję że mi pomożecie?

#25 Share Antek21

Antek21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 24 kwiecień 2010 - 06:39

sieczkarnia jednorzedowa do kukurydzy Sprzedam Pottinger mex II K lub zamienie/kupię na Mengele 350turbo lub 400.
:)

#26 Share hary884

hary884

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 21:03

sieczkarnia jednorzedowa do kukurydzy witam ,nie moge znalezc nic na ten temat............jesli ktos ma jakis link to prosze o podanie....
interesuje mnie sieczkarnia jednorzedowa zawieszana na przód poniewaz na ty chce zapic przyczepe do zielonek,czy ktos moz cos polecic????
czy da sie zwykła jednorzedowke zapiac na przod?????
mam ok 100koni wiec mysle eze z dwurzedowa nie podola ale z jedna????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 21:52

sieczkarnia jednorzedowa do kukurydzy A czym ja bedziesz z przodu napędzał? Z tego co wiem to przednie wałki w ciągnikach nie maja takiego momentu żeby sieczkarnię napędzić Sieczkarnie mają duze zapotrzebowanie na moc. No chyba ze masz jakieś wielkie bydle że da rade i z przodu

#28 Share mirek maszyny

mirek maszyny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 22:30

sieczkarnia jednorzedowa do kukurydzy dwurzędowa Mengele SH 20/25 chodź polecam SH20. Kolega Nasil90 posiada taką do ciągnika 101KM więc poczytaj u niego komentarze w galerii jak mu to idzie.

jednorzędówka na przód ? wątpie

#29 Share kubaa12

kubaa12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 12:22

sieczkarnia jednorzedowa do kukurydzy ja posidam pz mh 80 i mamy ją ok 17 lat jest to barzo dobra maszynka troche mniej masywna od mengel-ki ale za to na paskach i potrzebuje mniejszej mocy u nas chozdziła kiedyś przy 60 która miała w tęgiej kukurydzy co robić a teraz chodzi przy 902 i spokojnie sobie radzi raz tylko noże wyleciały ale to przez kamień

#30 Share tomek1980

tomek1980

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo

Napisany 04 wrzesień 2012 - 14:43

sieczkarnia jednorzedowa do kukurydzy Witam Panów!!!. Jako, że zbliża się termin koszenia kukurydzy muszę przygotwać maszynę do pracy. Posiadam sieczkarnie polską z 364 i mam pytanie gdzie można dostać oryginalne częsci do niej, w necie jakoś nie można znaleźć. Dzięki za odp.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 wrzesień 2012 - 15:36

sieczkarnia jednorzedowa do kukurydzy W naszym gospodarstwie pracuje baaaardzo rzadka w Polsce sieczkarnia jednorzędowa Fella MH 30.Została zakupiona za 100euro i przez ten czas,który ją użytkujemy(4-5sezonów)zostały wymienione tylko łożyska.Mimo że sieczkarnia bardzo rzadka w naszym kraju to na starych łożyskach był napis Made in Poland :D