Gość Profil usunięty

sieczkarnia jednorzedowa do kukurydzy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hary884    0

witam ,nie moge znalezc nic na ten temat............jesli ktos ma jakis link to prosze o podanie....

interesuje mnie sieczkarnia jednorzedowa zawieszana na przód poniewaz na ty chce zapic przyczepe do zielonek,czy ktos moz cos polecic????

czy da sie zwykła jednorzedowke zapiac na przod?????

mam ok 100koni wiec mysle eze z dwurzedowa nie podola ale z jedna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

A czym ja bedziesz z przodu napędzał? Z tego co wiem to przednie wałki w ciągnikach nie maja takiego momentu żeby sieczkarnię napędzić Sieczkarnie mają duze zapotrzebowanie na moc. No chyba ze masz jakieś wielkie bydle że da rade i z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dwurzędowa Mengele SH 20/25 chodź polecam SH20. Kolega Nasil90 posiada taką do ciągnika 101KM więc poczytaj u niego komentarze w galerii jak mu to idzie.

 

jednorzędówka na przód ? wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaa12    0

ja posidam pz mh 80 i mamy ją ok 17 lat jest to barzo dobra maszynka troche mniej masywna od mengel-ki ale za to na paskach i potrzebuje mniejszej mocy u nas chozdziła kiedyś przy 60 która miała w tęgiej kukurydzy co robić a teraz chodzi przy 902 i spokojnie sobie radzi raz tylko noże wyleciały ale to przez kamień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1980    2

Witam Panów!!!. Jako, że zbliża się termin koszenia kukurydzy muszę przygotwać maszynę do pracy. Posiadam sieczkarnie polską z 364 i mam pytanie gdzie można dostać oryginalne częsci do niej, w necie jakoś nie można znaleźć. Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W naszym gospodarstwie pracuje baaaardzo rzadka w Polsce sieczkarnia jednorzędowa Fella MH 30.Została zakupiona za 100euro i przez ten czas,który ją użytkujemy(4-5sezonów)zostały wymienione tylko łożyska.Mimo że sieczkarnia bardzo rzadka w naszym kraju to na starych łożyskach był napis Made in Poland :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj