Skocz do zawartości

Zdjęcie

polskie znaki

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 27 sierpień 2009 - 18:10

polskie znaki witam - mam taki problem od wczoraj - zostawilem wczoraj na jakis czas kompa na chodzie i w tym czasie on sobie zainstalowal jakies aktualizacje czy cos (mam Viste) i teraz nie mam polskich znakow a jak naciskam prawy alt to mi jakies dziwne rzeczy sie dzieja - sorki ze napisalem bez polskich znakow ale inaczej nie idzie - wiecie moze co z tym zrobic

w dodatku poprzestawialy mi sie ikony na pulpicie i zniknely dodatki na nim (takie pierdolki typu zegar kalendarz itp) puscilem antywirusa znalazl jednego trojana - ale po jego usunieciu i ponownym uruchomieniu jest bez zmian

pomocy
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
polskie znaki Dzisiaj, 14:20
  •  

#2 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 27 sierpień 2009 - 18:30

polskie znaki Ja może Ci jakoś strasznie nie doradzę ale wywal Vistę i zainstaluj (nie działa mi litera iks)p wszyscy znajomi to wywalają ja zresztą też wywaliłem bo jakiś niedorobiony ten system i się mi nie podoba.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#3 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 27 sierpień 2009 - 18:38

polskie znaki tyle to ja tez wiem - tylko jakos sie przyzwyczailem - chodzi mi tylko o te znaki i inne sprawy - zeby to dzialalo
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#4 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 27 sierpień 2009 - 19:07

polskie znaki Powinieneś ustawić język "Polski(programisty)"
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#5 Share pawel6485

pawel6485

gospodar18

• V.I.P.
  • rank
  • 614 postów

Napisany 27 sierpień 2009 - 19:33

polskie znaki Kolego masz w dolnym prawym rogu powinno pisać pl i tam ustawiasz język polski.

#6 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 27 sierpień 2009 - 19:43

polskie znaki no wlasnie jest problem bo zadnego PL nie mam w tym rogu a wiem ze bylo - i powiedzcie mi jeszcze jak to mozna przelaczyc zeby dzialalo i co moglo byc tego przyczyna

dodatkowo moge powiedziec ze poprzestawialo mi paski narzedzi w IE, te polskie znaki nie pojawiaja sie rowniez w innych programach, dodatki (gadzety) sie nie pojawiaja po restarcie i nie wyskakuje tez panel sterowania (mialem tak ze za kazdym uruchomieniem wyskakiwal) poprostu zaczyna mnie to wkurzac

EDIT

ą ś ć ł ĄĘŚĆŁŹŻ - przestawilem w panelu sterowania i niby działa - teraz tylko pytanie czym to było spowodowane i czemu mi pomieszało ikony i paski narzędzi

#7 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 27 sierpień 2009 - 20:53

polskie znaki ja mam problem ale tylko ze znakiem "ć" (teraz skorzystalem ze slowniczka) a mianowicie jak chce taka litere napisac to wyskakuje mi okno "Panel ATI CATALYST Control Center" co to znaczy?? poradzcie mi co z tym zrobic?
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 sierpień 2009 - 21:43

polskie znaki Bo alt+c to skrót do tego jest (kiedyś miałem to samo) trzeba zmienić skrót na inny albo całkiem go usunąć. Ikonę do tego panelu masz na pulpicie i tam we właściwościach zmień.

Mechanizator, system przestawił układ klawiatury na inny. Być może maszynistki (wtedy pod klawiszami : " <> będą polskie litery) albo na angielski.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#9 Share stasiex

stasiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 686 postów

Napisany 28 sierpień 2009 - 08:11

polskie znaki Od kilku miesięcy po zainstalowaniu aktualizacji przestaje działać w moim laptopie cała dolna część klawiatury - gdy podłączę zawnętrzną wszystko jest ok. Po kilkunastu minutach wszystko wraca do normy. Więc mam pewność, że to problem systemowy, a znając dość długo Vistę nie jest to dla mnie zaskoczeniem.

Dobra rada - póki to nie minie przyciskaj conajmniej 2 niedziałające klawisze naraz :D

#10 Share vvojtas1

vvojtas1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 780 postów

Napisany 28 sierpień 2009 - 10:05

polskie znaki

Mechanizator, system przestawił układ klawiatury na inny. Być może maszynistki (wtedy pod klawiszami : " <> będą polskie litery)

w takim przypadku można to było zrobić samemu wciskając naraz Ctrl + Shift jeśli zrobi się to jeszcze raz wszystko wróci do normy. Tak na pewno było w wersjach do XP, na viscie nie sprawdzałem tego ale może być tak samo

#11 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 sierpień 2009 - 19:41

polskie znaki Ja nie sprawdzę u siebie bo ja zawsze usuwam inne układy klawiatury. zostaje tylko programisty i nie mam problemów

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#12 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 28 sierpień 2009 - 20:09

polskie znaki juz wszystko w porzadku - dzieki za pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • Lokalizacja:polski biegun zimna- najpiękniejsze miejsce pod słońcem

Napisany 28 sierpień 2009 - 20:13

polskie znaki Zrób przywracanie systemu do daty sprzed aktualizacji i wszystko wróci do normy
Kupię czwartą parę do pługa Ibis
Mój profil na YouTube: http://www.youtube.com/user/darus1972
Zapraszam do galerii: http://www.agrofoto....-user11856.html

Dodaj odpowiedź