Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie macie Fendty?

346 odpowiedzi na ten temat

#121 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, piłka nożna, siatkówka, F1.

Napisany 12 luty 2010 - 11:50

Jakie macie Fendty? Chciałem się zapytać gdzie jest w Fendzie 515 jakiś przycisk do podgrzania świec, lub coś w tym stylu i na jakiej zasadzie on działa?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakie macie Fendty? Dzisiaj, 09:56
  •  

#122 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 12 luty 2010 - 12:38

Jakie macie Fendty? Przeczytaj dokladnie instrukcje, tam jest dokladnie opisana zasada obslugi ciagnika.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#123 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 12 luty 2010 - 12:47

Jakie macie Fendty? Trzeba najpierw mieć tą instrukcję.
Pytam dlatego, że będe jechał oglądać taki ciągnik i chciałbym zobaczyć czy to działa.

#124 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 12 luty 2010 - 13:22

Jakie macie Fendty? Tak to wyglada w instrukcji.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#125 Share fendos512c

fendos512c

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 15 luty 2010 - 10:03

Jakie macie Fendty? @kosti68 czy mógłbyś przetłumaczyć ten opis z instrukcjii fendta serii 500 który dołączyłem

Załączone miniaturki

• DSC00975.JPG

#126 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 15 luty 2010 - 11:01

Jakie macie Fendty? Dziś powinni przywieżc mi F 380 GT(jest w galerii-wydaje mi się ,że to ten)

#127 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 15 luty 2010 - 19:56

Jakie macie Fendty?

@kosti68 czy mógłbyś przetłumaczyć ten opis z instrukcjii fendta serii 500 który dołączyłem

Możesz skorzystać z tego ^^
http://translator.telewizor.eu/

#128 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 16 luty 2010 - 09:52

Jakie macie Fendty? Nie radzil bym kozystac z takiego automatycznego tlumaczenia, czesto robilem takie tlumaczenia dla zabawy...ale tylko po to zeby sie posmiac....wychodza tam niemilosierne rzeczy i tak naprawde nie wiadomo o co chodzi. A jeszcze gorzej wyglada sprawa z tlumaczeniami tekstow technicznych. A co do tlumaczenia to :

I. Odbiorniki wylaczone, mozna wyciagnac klucz
II. Odbiorniki wlaczone, kluczyka nie mozna wyciagnac, podgrzewanie swiec zarowych ( odbywa sie automatycznie) EHR wylaczone.
III. Uruchomienie silnika- odbiorniki wlaczone.

po puszczeniu kluczyka wraca on automatycznie do pozycji II.

Jest to praktycznie to samo co w moim zalaczniku tylko inaczej ponumerowane.

#129 Share fendos512c

fendos512c

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 16 luty 2010 - 17:00

Jakie macie Fendty? @adrian300895 dzięki za dobre chęci ale tak jak pisze kosti68 można się tylko z tego pośmiać @kosti68 dzięki za przetłumaczenie

#130 Share robertmoczko

robertmoczko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 18 luty 2010 - 08:09

Jakie macie Fendty? Mój Fendt to 611 LS z 84 roku Mam go 5 lat Z napraw które zrobiłem to wymiana pompy hydraulicznej i wspomagania Ma już prawie 20 tyś godzin Silnik i skrzynia bez zastrzeżen Znajomy mechanik ktory głownie naprawia zachodni sprzet powiedział ze to były twarde maszyny nie do zajechania ale juz nowsze np 514 515 czy farmery to juz co innego a szczególnie 514 Bardzo awaryjne i odradzał bym Myśle że nastepny ciągnik to bedzie John Deere albo Case

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share Ukasz52

Ukasz52

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 19 luty 2010 - 19:58

Jakie macie Fendty? Jasne.. kilka dni temu byłem w Niemczech w okolicach Hanoweru i tam 90% maszyn to Fendty i przeważnie serie 800 900, są do nich przekonani sam sie zdziwiłem że tyle tam tego..

#132 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 24 luty 2010 - 10:34

Jakie macie Fendty? Czyli co mówicie, że np. 515 czy 514 to złe ciągniki?
One z tego co mi wiadomo to różnią się tylko dawką paliwa... Natomiast większość słyszałem zalet jak wad tych ciągników.

#133 Share robertmoczko

robertmoczko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 26 luty 2010 - 09:20

Jakie macie Fendty? Trzeba pamiętac o tym ze te maszyny naprawde swoje juz zrobiły i trzeba sie przygotowac na wszystkao a wiadomo ze ceny sa porażające To co pisłem o 515 i 14 to nie z mojego doswiadczenia tylko opinia doswiadczonego mechanika któwy pracował kilka dobrych lat w niemieckim serwisie W niemczech jest dużo ciagników FENDT bo to ich krajowy produkt tak jak u nas URSUS ale juz na. w Hollandi jest inaczej Tam jezdzi wszystko Od fenda fiata same po ursusa Tylko ruska nie widziałem ;)

#134 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 26 luty 2010 - 10:13

Jakie macie Fendty? Prawda jest taka ze Niemieccy rolnicy nie pozbywaja sie ciagnika ot tak sobie dla zabawy, ale dlatego ze jest on tak "zjechany", a naprawy bylyby tak kosztowne ze lepiej sie go pozbyc i zakupic nowy. Tak jest z wiekszoscia ciagnikow znajdujacych sie w Polsce, w wiekszosci sa to ukryte wady, nie do rozpoznania na pierwszy rzut oka.

#135 Share globus512

globus512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 27 luty 2010 - 23:05

Jakie macie Fendty? U tego gościa co chcę kupić traktor on jeździ i sprawdza ciągniki z serwisantem z Niemiec. Jeśli on powie, że jest Ok to on go kupuje, a jeśli coś nie gra to mu to mówi i jadą dalej. Może napotkaliście aukcje tego pana. Wystawia on ciągniki na allegro z miejscowości Niemodlin i są one w ładnych stanach. Trochę droższe, ale stan ładny....
Trochę mnie teraz nastraszyliście, mam 130tyś i chciałbym kupić dobry ciągnik na 50ha który nie będzie się psuł... Myślałem o Fendtach bo słyszałem od wielu osób, że to właśnie Mercedes wśród ciągników. Ten gości o którym mówiłem sprowadza ciągniki z przebiegami do ok 8500mtg, ale i ceny nie są bardzo małe tylko chyba normalne.
To może mając takie pieniądze lepiej John Deera poszukać albo New Hollanda bo w moich okolicach dużo tego jest....?
Szczerze to nastawiłem się na Fendta 515 lub 514 z turem i już sam nie wiem....

#136 Share dukat2009

dukat2009

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 19:36

Jakie macie Fendty? Szczęsliwy posiadacz Fendt 612 od kilku dni czy to był dobry zakup okaże sie za kilka tygodni w polu. A teraz uczenie sie jak posługiwać sie panelem EHR. Moze ma ktoś opis panelu EHR do czego kazde pokretło służy? Czekam na odpowiedz.

#137 Share damian83

damian83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 20:16

Jakie macie Fendty? też od 2 dni jestem w posiadaniu FENDTA 312 ogólnie już kojarze co do czego ale chętnie skorzystam jak kolega wyżej ma ktos moze przetłumaczoną instrukcje obsługi??
...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

#138 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 19 marzec 2010 - 21:46

Jakie macie Fendty? w czwartek odbieram 412 vario TMS TI WOM
podziele sie wrazeniami po odbiorze

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#139 Share Ghostrider

Ghostrider

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 20 marzec 2010 - 01:01

Jakie macie Fendty? Mam Fendt 930 TMS.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share tomaszek767

tomaszek767

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 21 marzec 2010 - 15:32

Jakie macie Fendty? Statek a mógłbyś podać cenę tej 400 tki?

Dodaj odpowiedź