Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie macie Fendty?

346 odpowiedzi na ten temat

#61 Share radix8

radix8

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 06 październik 2009 - 06:25

Jakie macie Fendty? 926 Vario bez rewelacji

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakie macie Fendty? Dzisiaj, 04:33
  •  

#62 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów

Napisany 06 październik 2009 - 14:31

Jakie macie Fendty? Fendt 312 Vario TMS posiadam go od sierpnia 2009, zrobione ponad 400godz i narazie super:)

#63 Share TymonMasa

TymonMasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Lokalizacja:Podlaskie pow Wyskie Mazowieckie gmina Ciechanowiec Koce Piskuły
  • Zainteresowania:motoryzacja nowości rolnicze wszystko co związane z mechanizacja Książki ludzie:) piękne kobiety

Napisany 06 październik 2009 - 21:38

Jakie macie Fendty? 611 ls 81 goły ale z kverkami ab 100 vario smiga:)

#64 Share Rolnik85

Rolnik85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 18 październik 2009 - 10:08

Jakie macie Fendty? Fendt 718 TMS 2008r 1000h pracuje na 200ha orka uprawa siew prasowanie .POPROSTU BAJKA.
Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

#65 Share Ukasz52

Ukasz52

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 18 październik 2009 - 11:35

Jakie macie Fendty? 412 sporo dodatków bez przedniego WOM polecam szersze kapcie super sprawa jak narazie zadowolony 9/10
serwis 2/10

#66 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 31 październik 2009 - 08:10

Jakie macie Fendty? kolego powiec coś wiecej o tym serwisie 412. dlaczego jesteś nie zadowolony
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#67 Share AgroFENDT

AgroFENDT

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 10:52

Jakie macie Fendty? mam 309 vario i ja z serwisu jestem bardzo zadowolony !!!
"Kto jeździ ciągnikiem Fendt, ten prowadzi!"

#68 Share Ukasz52

Ukasz52

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 22:37

Jakie macie Fendty? aadams7 moze poczekam az sie gwarancja skończy ...

#69 Share pabloooo

pabloooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 21:28

Jakie macie Fendty? Od 04.12.2009r posiadam FENDT 412 Vario i jak na razie go rozpracowuje i uczę się jego obsługi(instrukcja obsługi ponad 300 stron).Na początek myślałem, że nie dam rady tego ogarnąć ,ale z biegiem czasu stwierdzam ,że to naprawdę dopracowany sprzęcik i naprawdę łatwy w obsłudze. Szczególnie u dilera to mnie trochę przerażało, że taki skomplikowany, a w sumie jest na odwrót.Tam miałem okazje zaznajomić się z nim tylko kilka minut na próbnej jeździe.

#70 Share wiesiu1

wiesiu1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 18:25

Jakie macie Fendty? mam pytanie jak w 412 ustawić pozycje pływającą do pługa, agregatu siewnego??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 18:45

Jakie macie Fendty? Do tura to wiem że się ustawiało drążkiem od wyjść hydrauliki.Poczytaj w instrukcji na pewno tam masz objaśnione.

#72 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 19:00

Jakie macie Fendty? @wiesiu1 przy ehr i radarze, ciezko juz mowic o pozycji silowej, mieszanej, czy plywajacej. nie mam fendta, ale z tego co zobaczylem na folderze to obsluge ehr dokonuje sie przez varioterminal, tak samo jak w kazdym ciagniku wyposazonym we wspomniane rzeczy. ustawiasz zakres dopuszczalnego poslizgu kol i wysokosc na jaka podniesie TUZ maszyne w przypadku braku trakcji. wszystko ustawiasz na polu, w zaleznosci od warunkow, po 2-3 przejazdach mozna sie ocierac o optimum :) .
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#73 Share lukasz612

lukasz612

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 11:31

Jakie macie Fendty? Ja posiadam fendt 612lsa z 90r i sprawuje się bez zarzutów

#74 Share wiesiu1

wiesiu1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 17:00

Jakie macie Fendty? nie chodzi mi o pozycje pływająca hydrauliki tylko tylniego podnośnika. wiem że to się ustawia na terminalu tylko ja za bardzo nie łapie jak. chodzi mi tylko o to że jak orzę pługiem to jak ciągnikiem dojade do granicy i powoli jade dalej tak żeby odorać do końca to jak się tylnie koła wjadą na granice to zaraz i pług wyskakuje. z pługiem to jeszcze płuł biedy a jak nie rozgryze tego to co bedzie jak bedę siał?? dlatego posiadaczy fendtów bardzo prosze o pomoc

#75 Share pawello15

pawello15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 17:24

Jakie macie Fendty? ja mam 412 vario i 309ci

do wiesiu1 o ile ja dobrze pamiętam to to naciskasz któryś z tych pionowych przycisków na terminalu i ustawiasz. zobacz jeszcze w instrukcji .

#76 Share wiesiu1

wiesiu1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 20:24

Jakie macie Fendty? w instrukcji to tak pisze że szkoda gadać

#77 Share pawello15

pawello15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 20:43

Jakie macie Fendty? mi się wydaje że jak tam do każdego obrazka na terminalu jest obok przycisk po prawej (jakoś tam zobacz a jak nie to ja jeszcze jak bede miał więcej czasu to zobacze , ale to dopiero pewnie w sobote)

#78 Share Ukasz52

Ukasz52

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 21:07

Jakie macie Fendty? Wystarczy dokładnie czytać..ostatnio coś szybciej jeździ...:) co do serwisu to już przeszło rok(!) nie mogą sie uporac z brakiem gorącego nawiewu na 1 stopniu... teraz będą całą nagrzewnice wymieniać... no mineło 800h i 3 darmowa wymiana płynów z głowy (ostatnia..(65,360,805) najlepsze że mówią żeby nie zmieniać marki oleju a oryginalnie był zalany innym potem fuhs a teraz znowu inny... heh ale jest poprawa serwis coraz lepszy...
Mam pytanie czy sterować z błotnika można tylko na 2 parach wyjść hydraulicznych?tzn wybierać miedzy dwoma?
pytam ponieważ sami serwisanci nie wiedzieli i dzwonili po porade do korbankowa..
Nom kosti teraz ok?

Edytowany przez Ukasz52, 18 styczeń 2010 - 09:40.

#79 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 18 styczeń 2010 - 08:54

Jakie macie Fendty? Marka oleju nie jest wogole istotna, wazna jest specyfikacja a co do nawiewu cieplego powietrza to niestety ale nie dziala on najlepiej we wszystkich ciagnikach z serii 500, 700, 800,900.....dopiero te najnowsze ktore posiadaja tryb automatyczny dzialaja lepiej. Wczesniej najczesciej bylo tak ze na jedynce nie bylo prawie czuc wylatujacego ciepla i sie marzło, a na dwojce lecialo go za duzo i czlowiek sie pocil....wiec trzeba bylo ciagle przelaczac z jedynki na dwojke i z powrotem. A co do uruchamiania zaworow z zewnatrz to mozesz to robic tylko z zaworem 3 i 4....i teraz zacytuje samego ciebie: "Wystarczy dokladnie czytac". :)

I nie chwaliłbym sie publiczne tym ze ci prędkość odblokowali, no chyba ze masz to wszystko legalnie a wiec specjalny dokument z firmy Fendt plus wpis w papierach .... gdyż inaczej to i ty i ten co to przeprogramował, siedzicie juz teraz jedna noga w kryminale, a w razie jakiegos powaznego wypadku znajdzie sie tam rowniez twoja druga noga. Znam juz niestety paru takich nieszczęśników.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share samex69

samex69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów

Napisany 18 styczeń 2010 - 09:03

Jakie macie Fendty? Ja Fendta nie mam ale znajomy ma 312 LSA (chyba) i wcale nie uważa że jest to najlepszy ciągnik.Psują się wszystkie!

Dodaj odpowiedź