Balzak

Jakie macie Fendty?

Polecane posty

Brytan    2

Ja mam Fendt 924 vario 4 rok nim robię i jestem z niego bardzo zadowolony.Nie wymienił bym go na żadnego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Mam pytanie skierowane do posidaczy Fendt vario z większym przebiegiem. Jak jest z awaryjnością skrzyni, ile godzin można zrobić na jednej?


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoch    4

pawelol111 jeśli się nie pilnuje oleju itp. aby koła się kręciły i jazda to nie ma co się dziwić.Przy normalnym eksplowatowaniu to bardzo żywotna skrzynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harpa777    2

Nie umiem wybrać co kupić, JD R-kę 115 czy wlasnie fednta 312 lub 412 vario. John R-ka bije te fendty kabiną i chyba tylko kabiną, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoch    4

Sąsiad miesiąc temu wziął 6230R 100KM.Po zagregowaniu beczki Joskin 8400 okazało się,że pod górke Zetor 8441 radzi sobię o niebo lepiej.Różnica ponad 15KM!Spalanie i awaryjność także nie jest zaletą R'ki.Oczywiście 312 czy 412 też nie są bez wad.Wybór należy do ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

No u nas póki co tylko lejemy i jedziemy, przed sezonem i po sprawdza się olej plyny, a tak tylko patrzeć na kontrolki. A praca..Ci co mają fendty niech sami powiedzą :) Niesamowite jest to jak wiele i w jak krótkim czasie da się porobić nim wszystko.. Ale...jak coś nawali to koszta w kosmos...ale coś za coś. Mój ma 8020,3 mtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoch    4

Wady 300 to raczej gabaryty.Nie są to ogromne ciagniki.Tyle,że dla niektórych to będzie minusem a dla innych plusem.400 jest sporo droższa ale i wyposażenie nie do porównania :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Każdy traktor jest dobry jak się nie psuje czy to ursus czy fendt .Sam użytkuję fenda seri 600 chodzi jak na razie bez awarii ale gdybym użytkował ursusa i chodziłby bez awarii to też go bym chwalił.Tak sobie myślę że jak mi zepsuje się mój fend to na remont będę musiał wydać krocie lub sobie odpuścić i za te pieniądze kupić sprawnego ursusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoch    4

Eej no kolego tak nikt nie podchodzi do sprawy.Nie porównuj Ursusa Do Fendta.Co jak co ale 6xx należą do najbardziej niezawodnych ciągników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Siądź do ursusa jakiegokolwiek i do fedta jakiegokolwiek z seri 7xx..(7xx bo akurat mam 714 więc stąd mogę porównać) różnica jest ogromna. Co do awaryjności, wiadomo każdy sie psuje prędzej czy później i tutaj akurat Ci co posiadają ursusa mają duuuużo lepiej z kosztami, a Ci co fendta....mają wydatki.. Ale za to praca tymi ciągnikami. JUż na starcie sam komfort jazdy, a o pracy nie wspomne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam okazje niedrogo kupić Fendta 818 z 1994roku tylko przebieg 14000 godz mnie przeraża ogólnie stan bardzo dobry jest u rolnika na zachodzie a cena atrakcyja 17500Euro Czy warto zryzkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Za dużo mtg i rok..Cena nie bez powodu taka, Wg, mnie jest zajechany, na starcie byś musiał do niego raz tyle włożyć żeby doprowadzić do porządku.

Sam szukałem fendta i widziałem jakie są ceny na zachodzie..Chyba, że te ciągniki spadły z ceny, w pl nadal za 714 trzeba 160tyś pln dać i to 2002 rok, 8tyś mtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harpa777    2

Orientuje się ktoś czy w 300-kach można ustawiać tempomat na dwie prędkości, co ułatwialo by pracę z maszynami na uwrociach. Czy to tylko u większych typu 400 i wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBONQ    34

miałem dylemat pomiędzy jd 6m a fendtem 312, wybrałem drugą opcję i nie żałuję. Rocznikowo starszy bez adblue, z tuzem i obiążnikiem blokowym, miękką ośką niewiele był droższy od jaśka. Praktycznie nie jest odpinany od Joskina 12000, zrobiłem 350 godzin i średnie spalanie 6,3l/h przy tej beczce. Pola blisko domu w 70%, reszta ok. 7-8 km, więc trochę sobie ciąga tego joskina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

słuchajcie sa takie mniejsze fendy w przedziale mocy 70-90 km? jeżeli tak to jakie modele i ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis1997    0

Witam mam pytanie !

 

Ile mogę dostać za wyremontowanego ( nowe pierścienie, tuleje , pomalowany (oryginalne farby), ogólnie kapitalka ) Fendt 3s fwa 268 ???

 

Dzięki za informacje Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
    • Przez Menek
      Witam wszystkich mam pytanie czy Fendt farmer 307 lsa z1987 r ma filtr skrzyni biegów jeśli tak to gdzie dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj