Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuje rur stalowych o śr. zewn 35-36 mm

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 26 sierpień 2009 - 10:43

Poszukuje rur stalowych o śr. zewn 35-36 mm Poszukuje rur stalowych najlepiej bez szwu o średnicy zewnętrznej 35mm lub 36mm ścianka grubości 4mm. Muszę zrobić nowe ramiona do swojej zgrabiarki Deutz-Fahr i tam właśnie są takie rury.

Może macie jakieś namiary czy w ogóle ktoś takie rury produkuje, bo u mnie w okolicy pytałem na składach ale są tylko 34mm średnicy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Poszukuje rur stalowych o śr. zewn 35-36 mm Dzisiaj, 03:47
  •  

#2 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 26 sierpień 2009 - 22:08

Poszukuje rur stalowych o śr. zewn 35-36 mm a ten 1 mm różnicy to aż tak dużo że musisz szukać dokładnie 35 lub 36mm??

Raczej ciężko będzie ci takie znaleźć.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 26 sierpień 2009 - 22:20

Poszukuje rur stalowych o śr. zewn 35-36 mm Zadzwoń tutaj mają masę towaru na placu, a bardzo prawdopodobne, że zrobią ci taką rure na zamówienie o ile zechcesz :D

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 26 sierpień 2009 - 22:26

Poszukuje rur stalowych o śr. zewn 35-36 mm ale czy jest sens płacić za wykonanie na zamówienie gdy można normalnie dostać prawie tak sam wymiar??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 26 sierpień 2009 - 22:36

Poszukuje rur stalowych o śr. zewn 35-36 mm Wykonanie na zamówienie jest opcją alternatywną... :D

#6 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 27 sierpień 2009 - 10:58

Poszukuje rur stalowych o śr. zewn 35-36 mm Andrzej, nie wiem czy uda mi się dostać taki wymiar, w Polsce chyba nie produkują o takich wymiarach rur. Z moich przeszukań to w Polsce wymiar zewnętrzny to: 33,7 a następny to 38mm. A mi potrzeba dokładnie 35mm średnicy zewnętrznej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 27 sierpień 2009 - 19:11

Poszukuje rur stalowych o śr. zewn 35-36 mm 35mm to mają tylko miedziane
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#8 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 sierpień 2009 - 19:20

Poszukuje rur stalowych o śr. zewn 35-36 mm semos możesz zrobić fotkę do czego ci ta rara potrzebna?? ten 1mm różnicy to nie wiele jest.

bullet_black.png

#9 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 27 sierpień 2009 - 19:36

Poszukuje rur stalowych o śr. zewn 35-36 mm są ale ze szwem 35x2 a ty potrzebujesz x4 ,a tutaj są wymiary rur http://www.destal.co...p?file=usr_file ,ale takich jak potrzebujesz to nie mają
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#10 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 27 sierpień 2009 - 20:09

Poszukuje rur stalowych o śr. zewn 35-36 mm 36/3,82 lub 36/4,2 mogły by być ? http://www.inpolkrak...nstrukcyjne.pdf

#11 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 sierpień 2009 - 20:28

Poszukuje rur stalowych o śr. zewn 35-36 mm Jest tam w zestawieniu 35/4 oraz 36/4

Te liczby to ciężar 1mb rury o danym wymiarze.

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 27 sierpień 2009 - 20:50

Poszukuje rur stalowych o śr. zewn 35-36 mm te rury potrzebne mi są aby wymienić stare w swojej zgrabiarce karuzelowej Deutz. Mam taka zgrabiarkę i ramiona są już bardzo mocno wysilone (każde jest spawane i to wiele razy) a co za tym idzie bardzo często muszę je spawać. Chce po prostu wymienić całe te rury na nowe aby mieć święty spokój.

a oto i moja zgrabiarka http://www.fotosik.p...9cad732703.html