Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hardi a może cos innego???

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Jezewianin

Jezewianin

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 24 sierpień 2009 - 19:09

Hardi a może cos innego??? witam wszystkich szukałem informacji na temat opryskiwaczy hardi. na forum nie znalazłem zadnych informacji. byłbym wdzięczny o jakiekolwiek opinie (szczęśliwych :o )użytkowników. dla siebie upatrzyłem:

http://www.hardipols.../master_PL.ashx

w swoim gospodarstwie 36ha na 10ha uprawiam warzywa wiec mam co pryskać.
w grę wchodzą opryskiwacze z rękawem ponieważ zależy mi na oszczędnościach w środku chemicznym, ma ktoś wiedzę jaki są oszczędności w środkach grzybowych??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hardi a może cos innego??? Dzisiaj, 02:40
  •  

#2 Share fendtrisix

fendtrisix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 25 sierpień 2009 - 11:53

Hardi a może cos innego??? U mnie w okolicy większość rolników którzy kupowali nowe opryskiwacze wybierali lemkena i z tego co wiem to bardzo dobrze się sprawują się te opryskiwacze, nie mają żadnych awarii- tylko że one są nowe to w gruncie rzeczy nie wiadomo co będzie po kilkunastu latach. Jeśli chcesz opryskiwacz zawieszany to może coś takiego , tylko nie wiem czy on ma rękaw powietrzny

#3 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 sierpień 2009 - 21:26

Hardi a może cos innego??? czy widzisz zeby lemken mial rekaw powietrzny???????
moj ojciec mial kiedys mastera z rekawem (podobno pierwszy nowy opryskiwacz kupiony w polsce z rekawem rok '94), a teraz sasiad go uzytkuje i nadal chodzi, czy dobrze to trzeba sie zapytac uzytkownika @goncarek.
http://www.agrofoto....image16838.html tutaj pisalem jakas opinie, na pewno tez pisalem na forum, wiec szukaj.
oszczednosci w stosowaniu srodkow nie widze, bo leje sie takie dawki jak do zwyklych opryskiwaczy, ale prawdopodobnie zabieg jest skuteczniejszy.

cos innego z rekawem tak, ale by mialo kierowany strumien, inaczej w pewnych sytuacjach worek moze bardziej przeszkadzac niz pomagac :D
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Kolejne eliminacje za nami zobacz »

•  

#4 Share fendtrisix

fendtrisix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 26 sierpień 2009 - 07:18

Hardi a może cos innego??? Sory mój błąd faktycznie nie ma rękawa. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Jezewianin

Jezewianin

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 31 sierpień 2009 - 17:32

Hardi a może cos innego??? dzis przeczytałem forum o opryskiwaczach troche temat mi sie rozjaśnił. dzis ojciec był u przedstawiciela burego tam z rekawem polecili mi
http://www.agrio.cz/pl

takie opryskiwacze. nie słyszałem o nich wiec wiem tylko tyle ze pochodzą z Czech niby są na częściach lemkena. ale na zdjęciach nie widziałem rękawa. pewnie będę musiał się przejechać na bednary.

po tym co dzis na forum o opryskiwaczach przeczytałem jeszcze bardziej się skłaniam do rękawa raczej innej alternatywy nie zakładam(dysze eżektorowe już przerabiałem). tak wiec konkretyzując opryskiwacz 1000l zawieszany z rękawem, na razie hardi ale nie wykluczam innych ciekawych propozycji

Dodaj odpowiedź