Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wymiana Oleju

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share fubus84

fubus84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 04 marzec 2014 - 21:33

Wymiana Oleju Tu nie chodzi tak o koszty jak o wygodę. Jak wiem, że mam coś do kiprowania to jadę 255 zamiast szybciej i wygodniej jechać 3070. Już w tym roku zaliczyłem wtopę jak byłem w lesie po drewno sąsiadowi. Niby górka mała, ale pod ściółką było troszkę miękko i D35 została w lesie, a ja musiałem śmigać po większego brata, a u sąsiada znowu zamiana do kiprowania.

Kosztami nikt Cię chyba nie obciąży, bo przecież to nie Ty mu na siłę ten olej wlałeś. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wymiana Oleju Dzisiaj, 22:06
  •  

#22 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2122 postów

Napisany 05 marzec 2014 - 00:16

Wymiana Oleju Do serii 200 castrol jako alternatywę zaleca agri mp+ 10w30. Każdy UTTO do skrzyni będzie ok jeśli chodzi o serię 2xx i 30xx np Agro UTTO. Jeśli chcesz do wszystkiego to STOU

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share hubert9595

hubert9595

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Zainteresowania:konie, praca w gospodarstwie, maszyny, motoryzacja

Napisany 01 maj 2016 - 20:46

Wymiana Oleju

koledzy chciałbym zalać do MF 255 do hydrauliki olej przekładniowy jak w JD czyli JD hygard bo chcę używać obu ciągników do przyczep i nie chcę zapaskudzić JD innym olejem, czy w MF ten olej się sprawdzi? może ktoś już tak robił? i jeszcze jedno pytanie do hydrauliki i przekładni w 255 jeden filtr jest pod spodem na 3 śrubach a czy nie idzie gdzieś tam jeszcze jeden filtr?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share robi57362

robi57362

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 525 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 03 maj 2016 - 07:03

Wymiana Oleju możesz śmiało lać ten olej jest sporo lepszy a tu raczej chodzi żeby nie lać gorszego . co do filtra tu u mnie jest tylko jeden i nie słyszałem żeby był jakiś drugi
jesli pomoglem kliknij fajne