Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do użytkowników przyczep samozbierających na TUZ

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bekba

bekba

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 19 sierpień 2009 - 23:04

Pytanie do użytkowników przyczep samozbierających na TUZ Witam

Mam pytanie do użytkownikow którzy posiadają przyczepe samozbierająca i łąki torfowe. Mianowicie zastaniawia mnie jak przyczepy o pojemnościach 9,12,16 ton radzą sobie na tych podmokłych i zapadających sie torfach.
Interesuje mnie jaką przyczepą i jakim ciągnikiem zbieracie zielonke i czy przyczepy nie zapadają wam sie?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do użytkowników przyczep samozbierających na TUZ Dzisiaj, 08:29
  •  

#2 Share TymonMasa

TymonMasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Lokalizacja:Podlaskie pow Wyskie Mazowieckie gmina Ciechanowiec Koce Piskuły
  • Zainteresowania:motoryzacja nowości rolnicze wszystko co związane z mechanizacja Książki ludzie:) piękne kobiety

Napisany 17 styczeń 2010 - 13:19

Pytanie do użytkowników przyczep samozbierających na TUZ witam osobiscie nie posiadam takich przyczep ale znajomi zwoza bergmanami tymi bodajrze 8 tonowymi a jeden opalenica i ciagniczki po 100 koni w nich smigaja i niema najmniejszych problemow na łakach jedynie na drogach troche dra bo sa w nie najlepszych stanach ale na torfie bez problemowo a do pojemnosci o ktorych piszesz pewnie juz ze 120 do 160 trzeba. ale wiesz łaka lace nie rowna. opisz moze troche jaki stan ww łak jest u Ciebie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 17 styczeń 2010 - 21:32

Pytanie do użytkowników przyczep samozbierających na TUZ Ja też nie mam samozbierających ale jak znajomemu sianokiszonkę robimy to U1614 i Zetor 16045 z Joskinem Sila Space 20/40 mieli co robić na podmokłej łące a tam gdzie torf to zbieraliśmy połowę przyczepy do się za mocno zapadało, ciągnik szedł tyle, że w dół :) Także 12ton do 160KM to max na mokrej torfowej łące, my mamy łąki torfowe jednak są one suche bo sami zajęliśmy się meliorację i jak kupiliśmy łąkę obok to kosiliśmy Claasem Jaguarem i od razu na Joskin to ładowaliśmy do pełna i szedł u1614 bez problemu.
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 22:11

Pytanie do użytkowników przyczep samozbierających na TUZ podstawa to szerokie kapcie czym szersze tym lepiej i po drugie zaczynać na najbardziej niepewnym gruncie a kończyć załadunek na możliwie twardym podłożu. Zeszły sezon był bardzo mokry i mogę powiedzieć tyle że ursus 902 przodkiem zrobił więcej szkody niż 8 tonowa zbierajka na tandemie z szerokimi oponami.