Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasy Rivierre Casalis vs John Deere 545,550

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 19 sierpień 2009 - 21:39

Prasy Rivierre Casalis vs John Deere 545,550 Myślimy o sprzedaży prasy kostkującej i zastanawiamy się nad tą prasą Rivierre Casalis albo nad John Deere 545,550. Tylko jak te prasy zdają egzamin ? Ciągać jak na razie będzie je Zetor 7211 nie wiem czy da radę z nimi dobrze zbić bale.

Prosiłbym użytkowników tych pras o jakieś informacje.

Albo polecicie jakieś prasy do 15tyś, ale aby miały owijanie na siatkę, sznurek.
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasy Rivierre Casalis vs John Deere 545,550 Dzisiaj, 18:22
  •  

#2 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 19 sierpień 2009 - 22:20

Prasy Rivierre Casalis vs John Deere 545,550 Za 15 tyś z siatką JD to hmm, będziesz musiał zapewne zrezygnować z szerokiego podbieracza :)
Np taka :) Zetorek da radę : http://www.allegro.p...70cm_krone.html
Fakt, bez siatki, lecz ja sobie bardziej cenie szeroki podbierak w prasie, siatkę zawsze można kupić, a podbieraka nie zmienisz tak łatwo :)
Lub taka : http://www.allegro.p...podbieracz.html
Na moje warto poczekać troche, nazbierać więcej kasy w skarpete, i masz suuuper praske, w końcu prase kupuje się na pare latek :)

#3 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 21 sierpień 2009 - 21:44

Prasy Rivierre Casalis vs John Deere 545,550 Ile kosztuje założenie siatki do John Deere ?

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 21 sierpień 2009 - 22:15

Prasy Rivierre Casalis vs John Deere 545,550 Hmm, kiedyś była za 3,5 tyś nawet niedaleko mnie, lecz z innej perspektywy wtedy patrzyłem na tą prase, a za 5 tyś spokojnie znajdziesz, nawet myślę, że taniej. Oczewiście urzywana, o nowej nie wspomnę :)

#5 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 22 sierpień 2009 - 07:24

Prasy Rivierre Casalis vs John Deere 545,550 Drogie. To już lepiej kupić od razu z siatką.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 22 sierpień 2009 - 09:08

Prasy Rivierre Casalis vs John Deere 545,550 Interesują mnie takie prasy, ale w cenie do 15 tyś można teraz dużo innych marek braćpod uwagę np. krone kr 125, czy df lub class, podobno do df 2,30 pasują części od famarolki, czy w cenie do 15 tyś można skupić się tylko na prasach pasowych?

#7 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1963 postów

Napisany 22 sierpień 2009 - 10:03

Prasy Rivierre Casalis vs John Deere 545,550 Ferdek ogólnie za taką kasę ciężko kupić dobrą prasę i cieszyć się jej beawaryjnościa... Ja wolałem dać za jd 550 25 tyś zł i podeprzeć się lekko kredytem ale mieć pewny sprzęt bezawaryjny i wogóle... a takto kupisz "złoma" i drugie tyle dołożysz bo części nie są tanie... Ale jak chcesz mieć najlepszy ścisk to polecam tylko i wyłącznie pasówki... :)

#8 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 22 sierpień 2009 - 10:51

Prasy Rivierre Casalis vs John Deere 545,550 no ale czy będe miał gwarancje że ta jd za 25 tyś będzie taka bezawaryjna?
a co do cen części to wiem że są drogie, gdyby w takiej za 15 tyś wymienić łożyska to może jeszcze lepiej będzie służyć jak ta za 25 tyś ? nie wiem bo nie mam ale mam jeszcze pytanko odnośnie sterowania, na allegro są jakieś sterowniki czy tam komputery do tych pras o co z tym chodzi, które modele jd mają komputery i czy to jest awaryjny element w starych modelach?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 22 sierpień 2009 - 10:55

Prasy Rivierre Casalis vs John Deere 545,550 Luke16@ I tu się mylisz, za swoją 550 dałem 10 tyś, jak do tąd zmieniłem dwa łożyska, po 200 zł sztuka, pare spinek i regenerowałem podbieracz. Zrobiłem nią lekko dwa tyś bel w dwa sezony ( leci drugi ). I jestem zadowolony, w prawdzie nie posiada ona szerokiego podbieracza, i siatki, lecz na swoje potrzeby mi narazie wystarcza :)