roni158

Landwirtschafts Simulator- temat zbiorczy

Polecane posty

roni158    0

Cześ, od dłuższego czasu mam ls 2009 ale nie umiem instalować modów. Tyle się na czytałem ale dalej nie umie;/ czy pomógł by mi ktoś;d

Będę teraz na gg mój numer to 9298486

proszę pomóżcie :))

Edytowano przez Matey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil91    0

Mod ktory sciagniesz powinien byc zapakowany w archiwum. Jak jest zapakowany w archiwum to kopiujesz to do Moje dokumenty\My Games\FarmingSimulator2009\mods. Jak cos nie bedziesz wiedzial to pisz na gg 4667928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roni158    0

Ciekawe jak ja bym mu ją posłał :) wystarczy dokładnie poszukać :) abo kupić jak to nie którzy robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\My Games\FarmingSimulator2009\mods

 

Wrzucasz do tego folderu i koniec.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

do mnie czesto piszą o link do full więc wpisuje w google i mam heh widać nie każdy umie się tym posługiwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Jak się zapisuje i wczytuję gre :blink: pytanie może banalne ale albo coś źle robie albo mam coś zepsute ;]

 

 

a i po powiedzmy godzinie grania gra mi sie zawiesza na b. dobrym kompie.... wie ktoś może jaki jest powód ? :unsure:

 

 

 

pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomko96    0

Musisz mieć specjalną przyczepę z taką rurką z tylu . I potem napełniasz ją np. rzepakiem podjeżdżasz tyłem d o siewnika i klikasz Q .

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Pracuje na :
-Ursus 1614 , Ursus 912 , Ursus c-360 , Bizon BS-5110
Pozdrawiam gorąco :)
PS.Wszystkie fotki są moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

ja mam pytanie odnośnie mapy( to powyższe moje pytanie nie aktualne :unsure:)

 

 

jaką mapę polecacie ? która jest dość duża i na której sa same zboża ? (jest taka w ogóle?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Znacie może jakąś lekką mapę dla kompa , bo mam grafikę 256mb i po dopłatach se wymienię narazie muszę na tej grać :unsure:


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidziel3    0

Mody wgrywamy w następujący sposób :

1.Jeśli mod jest w paczce z innym modem wypakowujemy je i otrzymujemy 2 archiwa, jeśli mod jest pojedynczy pomijamy ten punkt

2. Archiwa które ściągnęliśmy wklejamy do C:\Documents and Settings\...\Moje dokumenty\My Games\FarmingSimulator2009\mods

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ważne jest to żeby mod był w archiwum .zip !

 

A co do legalności dodatków to wg mnie można je ściągać bo tworzą je sami gracze i się nimi dzielą z resztą świata :D

Na własnej roboty dodatki nie ma przecież żadnej licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Jak zainstalować poprawnie gta iv(krok po kroku)?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Od niedawna gram i chcę mieć jakiegoś Ursuska :P Ale niestety nie wiem jak wgrać mody,próbowałem już na tysiąc sposobów i nic. Kopiowałem do my games/mods archiwa ZIP i nic gra nie widzi :)


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Witam :) Mam pewien problem z Grą LS 2009 A mianowicie ... Gdy Klikam Start w Grze Wyskakuje mi Ten oto Błąd: Platform exception, unexpected system exception occured. I wtedy mnie wyrzuca z Gry... Parametry Kompa: T6500(2.10 Ghz. 800 MHz FSB), Nividia GeForce GT 130M Up to 2286MB TurboCache, 500 GB HDD, Co to może być? Dodam że 2 Miesiące temu Giera mi chodziła... A teraz mi wyskakuje ten błąd...


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj