Skocz do zawartości

Zdjęcie

[czosnek] ile z hektara?

4324 odpowiedzi na ten temat

#4261 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 21 sierpień 2017 - 19:54

[czosnek] ile z hektara?

proszę o kontakt OSOBY które kupiły czosnek w tym roku u użytkownika 

borys11

PILNE! kontakt PW

cytat usera w.w

"Powiem tak, na sadzenia sprzedaje tylko i wyłącznie czosnek z odnowy nasiennej, czyli sadzeniak zdrowiutki i warty swojej ceny. Nie chce się chwalić, ale Ci co ode mnie wezmą, to potem biorą co roku."

ludzie w końcu pojmą pojecie czosnku zdrowiutkiego, zdjęcia niebawem ,a za rok jade w drugim kierunku.

Edytowany przez janczar810, 21 sierpień 2017 - 21:47.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[czosnek] ile z hektara? Dzisiaj, 23:05
  •  

#4262 Share agka14

agka14

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 21 sierpień 2017 - 20:47

[czosnek] ile z hektara?

Sprzedawal juz ktos z was czosnek jary w tym roku? Jak ksztaltuje sie cena jarusa....??

#4263 Share bonanza13

bonanza13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 21 sierpień 2017 - 21:20

[czosnek] ile z hektara? Ja od borysa bralem.praktycznie 100% wschodow.towar bardzo dobry.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4264 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 21 sierpień 2017 - 21:33

[czosnek] ile z hektara?

nie mówie o ubiegłych latach bo nie kupowałem u niego, pisze co jest teraz i co dziś kupiłem zaufałem i sie nadziałem a żeby rzetelnie towar przyjać  z powrotem uparcie twierdzi że czosnek jest zdrowy!! zdjecia wrzuce jutro bo kabla nie mam aktualnie. jak chcesz Ci moge go odesłać ,bo ogniska palić nie bede musiał.

Z resztą niech się wypowie jest online od kilku godzin.

Edytowany przez janczar810, 21 sierpień 2017 - 21:35.

#4265 Share borys11

borys11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów

Napisany 21 sierpień 2017 - 21:48

[czosnek] ile z hektara?

nie mówie o ubiegłych latach bo nie kupowałem u niego, pisze co jest teraz i co dziś kupiłem zaufałem i sie nadziałem a żeby rzetelnie towar przyjać  z powrotem uparcie twierdzi że czosnek jest zdrowy!! zdjecia wrzuce jutro bo kabla nie mam aktualnie. jak chcesz Ci moge go odesłać ,bo ogniska palić nie bede musiał.

Z resztą niech się wypowie jest online od kilku godzin.

Chłopie, Ty równo pod kopułą nie masz naprawdę. Dzwonisz mi, człowiek zjeżdża z chłodni i zostawia załadunek, bo Ty chcesz kupić 200-300 główek czosnku. Ja to rzucam i jadę, bo mówię kumpel z forum. Przyjeżdżasz z matką, wybieracie, oglądacie, rozłupuje wam główki wszystko jest okej, jeszcze mnie wypytujesz o uprawę itd. Po przemacaniu i głębszym prześwietleniu prawie każdej główki pakujemy razem do worka, jeszcze se wiązki z matką wybierasz i wszystko pasuje. Wziąłeś śmieszne 300 główek, za pare minut jeszcze wracasz i dokupujesz kolejne 300 (gdyby Ci się towar nie podobał to raczej byś ne wrócił dokupić). Dojeżdżasz do domu i dzwonisz, że kupiłeś czosnek chory, pognity, wysyłasz mi jakieś zdjęcia i chcesz mi to odwozić. Myślisz, że trafiłeś na frajera czy co, bo nie rozumiem? W samochodzie Ci zachorował po drodze, bo nie rozumiem? Weź się zastanów, co ty pleciesz i przestań ludzi oczerniać. Tyle lat człowiek w tym siedzi i jeszcze nie spotkałem człowieka z takim tupetem jak ty.
Sprzedasz wysyłkowa, hurtownie, sklepy, nawet ile ludzi tutaj z forum ode mnie czosnek brało i zawsze wszyscy wręcz zachwyceni, zadowoleni.
Ty dziś przyjechałeś kupić i zachorował Ci po drodze?

Edytowany przez borys11, 21 sierpień 2017 - 21:49.

#4266 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 21 sierpień 2017 - 22:04

[czosnek] ile z hektara?

Weź sobie daruj litanie nie  jestem idiotą aby odwozić inny czosnek aniżeli Twój. Pierwszym rzutem oka poznasz swój towar i nie bredz jak potłuczony że przegladałem kazdy peczek nawet pęczków nie liczyłem ile w nim jest główek wierzyłem Ci i nawet w domu tego nie liczyłem a główki są w rzeczywistości chore .mam całą korenspodencje SMS z Tobą bo nie odbierałeś telefonu! wysłałem Ci zdjecie które jutro tu umieszcze a ty mi z tekstem "mokry rok" itd. pierdzielenie ciemnoty a to ze kupiłem 400szt początkowo i wrociłem sie po 300szt bo ciotka chciała bo dzwoniła jak od Ciebie wyjeżdzałem a ze same jednokierunkowe u Was w miejscowości i nie stąd jestem to sorry. Twierdziłeś ze 700szt to nic i wstyd powinno mi być ze chciałem go oddać !!!!! A że obrałem 50szt jak przyjechałem i praktycznie wszystko w żółtych kropkach (mowa o zabkach w środku) pisze jak do człowieka towar mi sie nie widzi i mam watpliwośći i chcicałbym oddać 650 szt a Ty że pójdziesz do garażu OK i co jak z garażu wrociłeś juz było koniec naszej miłej rozmowy.  A kłamstwo przeplatasz z prawdą :

"Dzwonisz mi, człowiek zjeżdża z chłodni i zostawia załadunek, bo Ty chcesz kupić 200-300 400 główek czosnku. Ja to rzucam i jadę, bo mówię kumpel z forum. Przyjeżdżasz z matką, wybieracie, oglądacie, rozłupuje wam główki wszystko jest okej, jeszcze mnie wypytujesz o uprawę itd. Po przemacaniu i głębszym prześwietleniu prawie każdej główki pakujemy razem do worka, jeszcze se wiązki z matką wybierasz i wszystko pasuje. Wziąłeś śmieszne 300 400 główek, za pare minut jeszcze wracasz i dokupujesz kolejne 300 (gdyby Ci się towar nie podobał to raczej byś ne wrócił dokupić). Dojeżdżasz do domu i dzwonisz, że kupiłeś czosnek chory, pognity, wysyłasz mi jakieś zdjęcia i chcesz mi to odwozić " 

Tak było kazdej główki nie macałem, jak kupowałem u Ciebie czosnek mi sie podobał fakt. Przyjechałem do domu obcinam szczypior z 2 peczków po 25szt a tam masakra syf jakich mało !!

#4267 Share agka14

agka14

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 21 sierpień 2017 - 22:05

[czosnek] ile z hektara?

Bralismy w tym roku od borysa czosnek pare dni temu i jestem zadowolona...zabki grube glowki rowne okragle i zdrowe...namiary dal mi sasiad co rok tomu bral od niego a czosnek wyszedl mu w tym roku elegancki...

#4268 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 21 sierpień 2017 - 22:20

[czosnek] ile z hektara?

ktoś chce to wam wysle to co dostałem ,borys kazał mi go  sadzić!!

jak mowie mam całą korespondencje . o dziwo taki zdrowy a towaru nie chce przyjąć nie jest to dziwne. jechałem 1h i zachorował cuda sie dzieją 

proszę o kontakt OSOBY które kupiły czosnek w tym roku u użytkownika 

borys11

PILNE! kontakt PW

cytat usera w.w

"Powiem tak, na sadzenia sprzedaje tylko i wyłącznie czosnek z odnowy nasiennej, czyli sadzeniak zdrowiutki i warty swojej ceny. Nie chce się chwalić, ale Ci co ode mnie wezmą, to potem biorą co roku."

ludzie w końcu pojmą pojecie czosnku zdrowiutkiego, zdjęcia niebawem ,a za rok jade w drugim kierunku.

MOJ POST !!!! patrzcie godzina

A nowa użytkowniczka zarejestrowała się o 

agka14

Użytkownik od Dzisiaj, 21:32 

no prosze jaka wiarygodna BORYS wysil sie lepiej bo poprawiasz mi teraz humor :) kreatywny naprawde pierwszy post dla ściemy a drugi już na temat :P

Bralismy w tym roku od borysa czosnek pare dni temu i jestem zadowolona...zabki grube glowki rowne okragle i zdrowe...namiary dal mi sasiad co rok tomu bral od niego a czosnek wyszedl mu w tym roku elegancki...

Sprzedawal juz ktos z was czosnek jary w tym roku? Jak ksztaltuje sie cena jarusa....??

he tak sobie mysle ale i tak nie było warte dla tego kabaretu co odwalasz z multikontem wydanie moich 1.1zł/szt . 

Edytowany przez janczar810, 21 sierpień 2017 - 22:17.

#4269 Share borys11

borys11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów

Napisany 21 sierpień 2017 - 22:21

[czosnek] ile z hektara?

Weź sobie daruj litanie nie  jestem idiotą aby odwozić inny czosnek aniżeli Twój. Pierwszym rzutem oka poznasz swój towar i nie bredz jak potłuczony że przegladałem kazdy peczek nawet pęczków nie liczyłem ile w nim jest główek wierzyłem Ci i nawet w domu tego nie liczyłem a główki są w rzeczywistości chore .mam całą korenspodencje SMS z Tobą bo nie odbierałeś telefonu! wysłałem Ci zdjecie które jutro tu umieszcze a ty mi z tekstem "mokry rok" itd. pierdzielenie ciemnoty a to ze kupiłem 400szt początkowo i wrociłem sie po 300szt bo ciotka chciała bo dzwoniła jak od Ciebie wyjeżdzałem a ze same jednokierunkowe u Was w miejscowości i nie stąd jestem to sorry. Twierdziłeś ze 700szt to nic i wstyd powinno mi być ze chciałem go oddać !!!!! A że obrałem 50szt jak przyjechałem i praktycznie wszystko w żółtych kropkach (mowa o zabkach w środku) pisze jak do człowieka towar mi sie nie widzi i mam watpliwośći i chcicałbym oddać 650 szt a Ty że pójdziesz do garażu OK i co jak z garażu wrociłeś juz było koniec naszej miłej rozmowy.  A kłamstwo przeplatasz z prawdą :

Tak było kazdej główki nie macałem, jak kupowałem u Ciebie czosnek mi sie podobał fakt. Przyjechałem do domu obcinam szczypior z 2 peczków po 25szt a tam masakra syf jakich mało !!

Wychodzi na to, że właśnie nim jesteś. Przykładem jest to, że prowadzisz jakąś propagandę na forum. Konkurencja Ci zapłaciła czy jak? Tak zdrowe były jak oglądałeś, a teraz są chore. Jesteś zwykłym naciągaczem i wyłudzaczem, bo inaczej nie mogę Ciebie nazwać. Fajnie, że masz korespondencje SMS. Ja przeprowadziłem z Tobą jedną rozmowe telefoniczną, bo dalsze dyskusje z Tobą nie miały sensu. Mam za twarde jaja i nie lubie frajerstwa. Myślisz cwaniaku, że kupiłeś u mnie czosnek odwieziesz mi jakieś chore gówno i jeszcze pieniądze dostaniesz za to? Taki c*u* ! Za robotę się weź, a nie ludzi naciągasz i jeszcze tu próbujesz publiczne coś wskórać, bo ze mną osobiście nie szło potańcować. Myślisz, że odwieziesz mi jakieś chore gówno ze zdjęć, które niby kupiłeś a ja to wezmę i hajs dostaniesz? Cwanie, ale na nieodpowiedniego człowieka trafiłeś.
Zadzwoniłeś to poleciałem jak idiota do tego garażu i obieram jedną, drugą, trzecią, dziesiątą główkę i nic...! Dzwonię, a Ty dalej mi głupoty wciskasz. Wiesz co? Śmiech.
Tak w ogóle, to wątpię aby ludzi interesowało jakieś Twoje pranie brudów. Ja tutaj się już nie udzielam, bo to nie jest miejsce na tego typu dyskusje.
Pozdrawiam Cię!

#4270 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 21 sierpień 2017 - 22:30

[czosnek] ile z hektara?

ośmieszyłeś sie na całej lini. To Ty masz ludzi za idiotów i tu dałeś tego popis multi konto. I tym samym przyznałeś sie do winy! Chociaż tyle wiesz że jesteś TU SPALONY. Co byś stracił jakbym odwózł ci te twoje gówno?! Sprzedajesz to badzieiwe w tej ŁOBŻENICY wielki baron czosnku jak to sie nazywałeś. i choróbska na pola ludziom roznosisz.

Wiem ze ktoś miał takze u niego za czosnkiem dziś być ciekawe czy takze takie badziewie dostał. 

Piszcie kto został oszukany założymy sprawe grupową mam dowody. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4271 Share s4lim3

s4lim3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 21 sierpień 2017 - 23:00

[czosnek] ile z hektara?

sprawy nie założysz, bo gra nie warta świeczki :)

tak reasumując, janczar raczej Cie nie naciaga, bo ode mnie brał towar i nie próbował mi jakiegoś wała zrobić, a tysiac szt. wziął ale nie wpierdzielam się, dorośli jesteście, mieszkacie nie daleko siebie, jakoś to załatwicie :) Może warto by było bardziej sie przyglądnąc tym główką, a nie 2 losowe wiązki. Może gdzieś niefartownie przez pomyłkę się wzieły i akurat je wziales na pierwszy rzut. Możliwości rozwiązań sprawy jest duzo, trzeba chciec :)

ps. Akcja z drugim kontem na przypale :D

ps2. Jak można wiedzieć, po te 1.1zł co kupiłeś za kaliber ? Tak orientacyjnie tylko, z ciekawości jakie ceny tam u Was panują

#4272 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 22 sierpień 2017 - 06:09

[czosnek] ile z hektara? Pół dnia próbowałem to załatwić polubownie, ale jak widać jeszcze na koniec chciał ze mnie zrobic oszusta.
Kaliber to 5.5+ wiem ze drogo ale wszystko ladnie mi tłumaczył, co sie zapytalem i stwierdzilem w końcu nie muszę czekać na kuriera i liczyc na szczęście co do uczciwości sprzedajacego. A w życiu nie sadzilem ze problem tkwi pod łuską, i że od piętki tak może się psuć.

Sam sprawy założyć nie założę ale jak bedzie wieksza ilosc osob bądź spora kwota to czemu nie? PrZecież mam tel. Nazwe firmy, imie i nazwisko, adres na ktory ma trafic korespondencja w wersji papierowej.

Mowi wam cos Pyrenocheata terrestris

IMG_20170821_154557.jpg

Załączone miniaturki

• IMG_20170821_160542.jpg

Edytowany przez janczar810, 22 sierpień 2017 - 06:25.

#4273 Share Moorgi

Moorgi

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 22 sierpień 2017 - 13:39

[czosnek] ile z hektara?

@janczar810 - naprawdę rozumiem twoje oburzenie i rozczarowanie uwierz... Tak jak pisałem, ukryłem na razie posty aby nie było niepotrzebnego spamu na forum. Miałeś racje co do konta, @borys11 założył multikonto o nazwie @agka14. Póki co multikonto dostaje bana na dożywocie, a konto główne otrzymuje ostrzeżenie x1. Teraz czekamy na @borys11 co ma dopowiedzenia w tejże kwestii.

#4274 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 22 sierpień 2017 - 14:07

[czosnek] ile z hektara? Dziś przejrzałem wszystkie pęczki, i ... w kazdym brakuje czosnku i jest mieszany z jakimś starym chorym na potęgę ząbki az brązowe, ten niby lepszy także ma plamy na zabkach widoczne po obraniu. A co do jakosci to juz sie wystarczająco wypowiedzialem, nawet z ilością jest problem bo tam gdzie mialo byc 400 jest 380 a gdzie 300 jest 270.

#4275 Share s4lim3

s4lim3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 22 sierpień 2017 - 20:07

[czosnek] ile z hektara?

wiesz, plamy jak jest faktycznie mokry rok to problemu wiekszego nie robią, no chyba że jest plama wywołana jakims wgryzieniem i sie psuł i przysechł no to wtedy kicha, poka te plamy bo tym może idzie zasadzić bez problemu bo to co wyzej daleś to kosz

#4276 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 22 sierpień 2017 - 20:27

[czosnek] ile z hektara? A wiec tak jak w.w umieszczone zdjecia jest w 90% a reszta robi sie brązowe. To sa plamy wewnatrz zabka od srodka glowki, zrozumiałbym jakvbby bylo to wywołane uszkodzeniem ale to nie ma miejsca. Ahhhh tam szkoda pisać(((:(.

Tak z ciekawości zapytam planujecie jakies podwyżki czosnku we wrześniu -przed sezonem na nasadzenia?

Edytowany przez janczar810, 22 sierpień 2017 - 20:40.

#4277 Share Zieleniak

Zieleniak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 22 sierpień 2017 - 22:49

[czosnek] ile z hektara? Kupilem w tamtym roku czosnek od kolegi borys11. Z 4 tys glowek okolo 400 poszlo w smieci przy obieraniu. Od zakupu do obierania minal moze tydz. Napisalem od razu sms bo nie moglem sie dodzwonic wiec dowiedzialem sie ze zle go przechowalem i ze to moja wina. Glowki byly calkowicie biale i zaschniete w srodku. Niestety nie liczylem glowek czy zgadza sie ilosc teraz widze moj blad. Stanowczo nie polecam handlowac z panem borys11 z okolic Piły o nr tel
+48781032160.

Ps. Mam rowniez bogata konwersacje z w/w borysem w postaci sms. Korci mnie aby juz tu wkleic ale powstrzymam sie jeszcze.

#4278 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 23 sierpień 2017 - 05:40

[czosnek] ile z hektara? Ja jestem z piły on z łobżenicy.
Dokładniej jest to firma

https://www.money.pl...ocztowy/89-310/

Odemnie tel. Takze nie odbieral były tylko 2rozmowy tel. Jedna umowiac sie na odbiór , druga reklamacja, pozniej sms i takze ciekawe to wygląda.

Trzeba przyznac chłopak ma wyobraźnię bo ja naiwny wierzyłem mu w jego gadki o kolesiu co kupil 12tys i liczył wszystko jak wrócił do domu i dzwonił o brak 9szt, bylo to troszke śmieszne posmialismy sie a na koniec borys11 oznajmin przelalem dla spokoju mu te 9zl. Bo klient wazny.

Edytowany przez janczar810, 23 sierpień 2017 - 08:09.

#4279 Share luteks77

luteks77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:pszczoły,konie,rolnictwo.

Napisany 23 sierpień 2017 - 13:50

[czosnek] ile z hektara?

Ile za kg czosnku Harnaś 4-5 cm.obcięty,oczyszczony.Co to jest ta ścinka?Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4280 Share doropkiewicz

doropkiewicz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 23 sierpień 2017 - 21:50

[czosnek] ile z hektara?

urokiem czosnku jest to wykorzystuje się ten sam material nasadzeniowy a mało sadzi się z siewek, wykorzytsanie tego samego materiału na tych samych polach powoduje duże ryzyko infekcji, kupując towar trzeba go dobre sprawdzić,bopoodbiorze jesli coś jest nie tak to albo pozostaje dogadanie ze sprzedającym albo sąd