bolid20

Opłacalność produkcji czosnku

Polecane posty

Patitek285    1

Panowie ktoś z was używa Kristalonu Zielonego? Miałbym odnośnie jego pytanie, otóż kiedy można go stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi123    0

Jak chcesz dursbanem zaprawiac to sobie maske gazowa kup bo niedosc ze bedzie smierdzialo ze sie wytrzymac nie da to i jest to silnie trujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly1906    3
Ja zaprawiam dursbanem+rovral +zaprawa nasienna i jest ok, nie dajesz go aż tak dużo żeby maskę zakładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max00    0

witam poszukuje odbiorców czosnku wiosennego zdrowy ładny wiadomość przez portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diwad890    10
ktore masarnie kupuja czosnek? ja dzwonilem do kilkunastu i albo maja swoich stalych dostawców albo kupują obierany,suszony itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi123    0

Galicyjski to nie jest odmiana to jest jakaa grupa producencka czosnku harnas i arkus i oni pod ta nazwa oglaszaja sie z czosnkiem tam chyba jest ze 100 plantatorow z malopolski chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
ten robak to drutowiec jest kolego. oprysk pirinexem po południu i agregatowanie żeby ziemię pomieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel213333    23

Kiedy planujecie sadzic czosnek. Ja wczoraj rozwiozlem obornik zaoralem a dzis rozsypalem nawozy i uprawilem. Pole czeka teraz do sadzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302
2 godziny temu, piniustach napisał:

Koledzy mam taki czosnek który nabyłem i nie wiem jaka to odmiana może ktoś spotkał się juź z tą odmianą.

1536656159760-655491314.jpg

Odmiana szerokolistnego. Inni także nazywaja go galicyjskim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly1906    3

pawel213333 napisał:

Kiedy planujecie sadzic czosnek. Ja wczoraj rozwiozlem obornik zaoralem a dzis rozsypalem nawozy i uprawilem. Pole czeka teraz do sadzenia 

Dajesz już nawozy miesiąc wcześniej? Ja zawsze dawałem przed sadzeniem, jakie są efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel213333    23

W tym roku to eksperyment. Tak doradzil mi facet od ktotego bralem czosnek szerokolistny. A on sadzi juz 20 lat i glowki mial tak dusze ze szok. W ta susze nowoz jak sie rozpusci to chyba w zimie.

Ja tez dawalem nawoz zawsze przed sadzeniem. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pepik190
      Witam.
      Będe wdzięczny za podpowiedz jak zrobić sadzarkę do czosnku,zdjęcia dane konstrukcyjne.Z góry dziękuję.
    • Przez membrana
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czym zaprawiać czosek, jakie stosować opryski i co zrobić, zeby nie gnił wiosną?
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie znalazłem nigdzie tematu z cenami czosnku więc piszcie po ile chodzi czosnek i w jakich regionach.. jezeli jest taki temat to przepraszam
    • Przez mwp113
      Wydzierżawiłem pole, na którym kiedyś rosło zboże, którego nie zebrali i zgniło. Od tego czasu minęło 2 lata, a pole zarosło krzakami. Popalilismy krzaki, zaoralismy pole i teraz pytanie do was. Co zrobić żeby doprowadzić pole do porządku tak, aby mozna było sadzić czosnek. Pole ma 1ha . Moze jakieś konkretne nawozy do odkwaszenia pola tak, aby doprowadzić je do porządku. Z góry dziekuje. ( Chcemy sadzić czosnek zimowy)
    • Przez 360i82Sa
      CZOSNEK
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj