Skocz do zawartości

Zdjęcie

kola coronet

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share KONRADp

KONRADp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 18 sierpień 2009 - 21:43

kola coronet Siema mam kombajn kola coronet i mam co do niego kilka pytań. Ale niestety to jest bardzo rzadko spotykany kombajn , czy ktos wogóle o nim słyszal lub go posiada. Prosze o odpowiedz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kola coronet Dzisiaj, 08:18
  •  

#2 Share Tomek34

Tomek34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 18 sierpień 2009 - 21:58

kola coronet U mnie w okolicy gościu ma kombajn bodajże Kola Rubin , jest to chyba nowszy model od twojego.

#3 Share KONRADp

KONRADp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 18 sierpień 2009 - 22:05

kola coronet

U mnie w okolicy gościu ma kombajn bodajże Kola Rubin , jest to chyba nowszy model od twojego.

Mnie interesuje coronet. Z tego co sie orientuje to kola to jest nazwa, a coronet to marka wiec to moze byc zupelnie co innego.

E. Köla rubin to zupełnie co innego znalazlem w google. To jest fahr rubin.Jedyna współna cecha to cheder tej samej szerokości.

A dodam że ja mam bardzo niespotykany kolor kombajnu-biały

#4 Share FachowiecXD

FachowiecXD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 18 sierpień 2009 - 22:06

kola coronet Coś znalazłem może ci się przyda Kola

#5 Share KONRADp

KONRADp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 18 sierpień 2009 - 22:16

kola coronet

Coś znalazłem może ci się przyda Kola

Heh mój kombajn wygląda identycznie jak kola hydromat tylko że ma silnik jak coronet. Napis na boku ma hydromat. Pogubilem sie

#6 Share Tomek34

Tomek34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 18 sierpień 2009 - 22:18

kola coronet

Mnie interesuje coronet. Z tego co sie orientuje to kola to jest nazwa, a coronet to marka wiec to moze byc zupelnie co innego.

E. Köla rubin to zupełnie co innego znalazlem w google. To jest fahr rubin.Jedyna współna cecha to cheder tej samej szerokości.

A dodam że ja mam bardzo niespotykany kolor kombajnu-biały

To jest ta sama marka tylko ze różne modele. A co ci nawalilo??

#7 Share KONRADp

KONRADp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 18 sierpień 2009 - 22:21

kola coronet

To jest ta sama marka tylko ze różne modele. A co ci nawalilo??

Wszystko po koleji sie sypie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Tomek34

Tomek34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 18 sierpień 2009 - 22:23

kola coronet wiesz co Ci radze sprzedaj to lepiej w hu.. bo czesci do tego praktycznie nie ma.

#9 Share KONRADp

KONRADp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 18 sierpień 2009 - 22:26

kola coronet

wiesz co Ci radze sprzedaj to lepiej w hu.. bo czesci do tego praktycznie nie ma.

Słuchaj nie bd tego spredawał bo mo dziadek i ojciec nie pozwolą no cóz odziedzyczyłoem kombajn po nich

#10 Share Tomek34

Tomek34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 18 sierpień 2009 - 22:32

kola coronet Aha chyba ze tak. Chociaz dużo części możesz podebrac z innych kombajnów a łożyska to tez nie problem dobrać.
A silnik masz Perkinsa?

#11 Share KONRADp

KONRADp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 18 sierpień 2009 - 22:39

kola coronet

Aha chyba ze tak. Chociaz dużo części możesz podebrac z innych kombajnów a łożyska to tez nie problem dobrać.
A silnik masz Perkinsa?

Silnik to nie problem identyko jak inny perkins.Moja kola wygląda tak http://www.mavie-hoe...r.net/son28.JPG tylko ze jest w wersji bialej jest troche inna od hydromata i inna od tej coli ze strony konedata. Gdy sie cos zwali jest najczesciej dorabiane od czegos innego. W tym roku kupilem sieczkarnie do niego od fahra 66.bo drobnych modyfikacjach tnie dobrze. Nie znalazl bys jeszcze tylu tego kombajnu bo ja mam nie oryginalny i chcialbym zobaczyc.

#12 Share Tomek34

Tomek34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 18 sierpień 2009 - 22:47

kola coronet tu coś znalazłem tylko że to są inne modele Kola
ile ci schodzi skoszenie jednego ha?

#13 Share KONRADp

KONRADp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 18 sierpień 2009 - 22:54

kola coronet

tu coś znalazłem tylko że to są inne modele Kola
ile ci schodzi skoszenie jednego ha?

Heh trudno powiedziec.Zależy czego.?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share piotrkudry

piotrkudry

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 02 styczeń 2010 - 18:40

kola coronet

Siema mam kombajn kola coronet i mam co do niego kilka pytań. Ale niestety to jest bardzo rzadko spotykany kombajn , czy ktos wogóle o nim słyszal lub go posiada. Prosze o odpowiedz.

Witam ja od 16 lat mam Kóle rubin z1970r.Rzadko spotykany ale przez te lata jakoś służył na 20ha(do koszenia).W tym roku chcę go sprzedać. Ile można za niego (rozsądnie)cenić,kombajn był garażowany nie jest pogięty i pordzewiały.Heder 2,6m silnik perkins 4cyl.Jeśli ktoś chce to mogę przesłać zdjęcia .Mój adres:poitrkudry@interia.eu.Ajeśli chodzi o Kola CORONET to nie słyszałem i nie widziałem tego modelu .Ale moja rada jest taka (i dotyczy to wszystkich kombajnów zachodnich )-im więcej naprawisz Sam tym Masz go taniej.Do koli szukaj części u handlarzy maszynami z zachodu .Moje zdanie jest takie (po 16 latach z kolą) niema jak BIZON ewentualnie claas lub fortshrit,części są dostępne i w miarę tanie ,ale tak jak pisałem u handlarzy i u tych mniej znanych ,oni mają części ze starych kombajnów (tylko trzeba poszukać).

Dodaj odpowiedź