Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czujnik temperatury wody

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Krzysiek20

Krzysiek20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 18 sierpień 2009 - 15:29

Czujnik temperatury wody Witam.Jestem tu nowy i na wstepie Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jak juz napisałem w temacie mam taki problem a mianowicie urwał sie przewód od czujnika temperatury wody w ursusie c328 był juz łaczony na kilka sposobów i nic i tu moje pytanie czy da sie jeszcze cos z tym zrobić czy trzeba kupic nowy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czujnik temperatury wody Dzisiaj, 21:53
  •  

#2 Share karola44

karola44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 404 postów

Napisany 19 sierpień 2009 - 00:53

Czujnik temperatury wody W tych typach( 328,330. 330M, pochodne 40011-355-360) jest czujnik z elementem aktywnym w srodku. Wiec pewnie gaz. Podobnie jak w starych termostatach od lodowek. Zapewne tylko i wylacznie wymiana na nowy. Pcjonalnie tuning- dolozenie czujnika elektronicznego z wyswietlaczem. Wtedyx czujnik wylacznie n aprzewodzie elektrycznym.
Przepraszam za ortografie, zkladnie i wogole. Dzis o 12:00 urodzila mi sie corka- trzecie dziecko z kolei. Jestem po pepkowym- wybaczcie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Krzysiek20

Krzysiek20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 19 sierpień 2009 - 11:31

Czujnik temperatury wody Gratuluje i dziękuje za pomoc.Ale tam jest bodajrze przewód miedziany.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 sierpień 2009 - 14:00

Czujnik temperatury wody to jest rurka z gazem. Jeśli chcesz wymienić czujnik to kupisz go tylko razem z zegarem. 45 zł chyba