Skocz do zawartości

Zdjęcie

ile trzeba hektarow do wziecia ciagnika na prow

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafalekpum

rafalekpum

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 15 sierpień 2009 - 19:20

ile trzeba hektarow do wziecia ciagnika na prow witam mam wlasnych hektrow ok 50 w tym pol ok 20 wiec czy moge wziac duzy ciagnik o mocy ok120koni lub iwecej stajni ursus mam tylko 6 ciagnikow 2 c330 w tym jedno c330m jedna c360 jedno c360-3p jednego ursusa 3512 i jednego zetora 7340 tylko on ma ok 10 lat reszta powyzej 20 lat wiec moge cos wiekszego kupic na wlasne hektary bo jest mozliwosci w przyszlosci wziac ok 150 hektarow ziemi do obrobki prosze cos polecic bo chclbym rozniez prase wilkogabarytowa i kosiarke 8,4 m czy unia mi to da bo jest jakis tam przelicznik chyba
witam jesli komus trzeba niech da znać mogę sprzedać produkty ekologiczne lub nawiązać wspołprace na dluzsza i krotsza mete z tym towarem
kupie zaś pola w cenie do 5,500 zł/ha nawet i ugory
szukam inwestora do wykupienia dzialki i zalozenia cpn bar wulkanizacja oplaci sie na tym terenie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ile trzeba hektarow do wziecia ciagnika na prow Dzisiaj, 01:45
  •  

#2 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 15 sierpień 2009 - 19:36

ile trzeba hektarow do wziecia ciagnika na prow Kolego zacznij używać całej klawiatury do pisania, bo twoje posty to jeden wielki chaos.

Co do tematu to masz marne szanse, 1234 do wielkogabarytowej będzie za mały, a 1934 nie dostaniesz na wniosek. Masz za mało hektarów. Moja rada jest taka, sprzedaj 2 małe ciągniki i kup większy używany.

#3 Share rafalekpum

rafalekpum

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 16 sierpień 2009 - 08:51

ile trzeba hektarow do wziecia ciagnika na prow a ile trzeba hektarow zeby wziac 1934 na prow jak tak ile trzeba hektarow na prase wielkogabarytowa
witam jesli komus trzeba niech da znać mogę sprzedać produkty ekologiczne lub nawiązać wspołprace na dluzsza i krotsza mete z tym towarem
szukam inwestora do wykupienia dzialki i zalozenia cpn bar wulkanizacja oplaci sie na tym terenie

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 16 sierpień 2009 - 20:02

ile trzeba hektarow do wziecia ciagnika na prow Tak z 5 KM na hektar :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share rafalekpum

rafalekpum

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 17 sierpień 2009 - 19:06

ile trzeba hektarow do wziecia ciagnika na prow 5 km na pola czy i jeszce laki w to wchodza a jak tak to i na 1934 wyatarczy

#6 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 18 sierpień 2009 - 08:08

ile trzeba hektarow do wziecia ciagnika na prow Zapytaj w temacie zwiazanym z PROW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Pronar82a

Pronar82a

Człowiek spełniający swoje marzenia

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 18 sierpień 2009 - 12:58

ile trzeba hektarow do wziecia ciagnika na prow 3,5 km na 1ha, no można było by i na 4km na 1ha ale to trzeba było by jakoś udokumentować... Jeżeli masz 50 ha to licząc te 4 km na ha to mógł byś starać się o ciągnik 200 konny.
Chłop ze wsi