Polecane posty

TEVEZ    3

Zetor to prawie jak Ursus.

Zastanów się też na ciągnikami z rodziny DEUTZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga195    44

Właśnie coś w stylu deutza/Fendta mi chodzi

Case/nh raczej odpada ze względu na stosunkowo drogie części a chodzi opinia że często się psuje i w case ten mechaniczny rewers mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

hehe, a do deutza czy fenda to tańsze części??? ;) wszystkie tak samo drogie a do fenda to chyba wybitnie, ogólnie czy to deutz czy co inne z zachodu 12 razy droższe części jak co c360/mf255, a to ma być pomocnik to musi być ten rewers chyrdauliczny? owszczem można kupić agrofarma/agroplusa, czy siwe i czerwone odpowiednichy sdf, tylko co z tego jak przebieg jest już konkretny części drogie i jak jest nabite z 6-9 tyś mtg ma prawo się psuć, farmtracki zetory majory odpuścił bym bo kupować nowy ciągnik ze skrzynią 30km/ha to uwstecznianie się, brałbym co kolwiek nowego zachodniego, czy to sdf, czy cnh, nowe to towe, za 150 tyś z polskim turem może coś wytargujesz ;),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba18l    0

Jeżeli ja miałbym kupować to wybrał bym fendta ponieważ mosty zf najlepsze skrzynie tez bardzo dobre silniki starsze mwm jezeli nowsze to deutz komfort naprawde dobry ciągnik nie jakaś zabawka . Ja osobiście posiadam renaulta 145 silnik taki jak fendt i ma 15 tys motogodzin i jest czym robić natomiast który inny silnik lub osprzęt to wytrzyma tzn skrzynia czy mosty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga195    44

no do fendta ceny części są chore to przyznaje ale te traktory uchodzą jako najmniej awaryjne wśród wszystkich.

Nie chce nowego ciągnika bo 2 letni z małym przebiegiem jest już tańszy jakieś 30%.

Musi być hydrauliczny rewers bo to jest pomocnik i będzie to traktor na lata.

dziękuje wszystkim za opinie będe rozmawiał ze starszyzną dzisiaj :)

zastanawiam się nad Massey Ferguson 3625.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Jest tańszy o ile uda ci się taki dobry 2 letni ciągnik znaleźć w dobrym stanie.

O coś takiego na rynku strasznie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga195    44

no właśnie wiem że ciężko ale wyjazd na 2-3 dni za granice po ciągnik to nie problem.

tak właśnie zastanawiamy się co tu wybrać bo jak narazie 15 hektarów jest ale z każdym rokiem przychodzi 1-2 hektary, traktor nie miał by ciężko kilka opryskiwaczy rozsiewacz i przyczepy w żniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEVEZ    3

Ciągnik pomocniczy za 150tyś zł do opryskiwacza i rozsiewacza to chyba trochę dużo,ale nie mój cyrk i nie moje małpy.

Za granicą jak nie wiesz gdzie jechać albo nie masz tak kogoś kto cię zaprowadzi w odpowiednie miejsce to tak szybko ciągnika nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

kolejny "rolnik" co ma ferie i sie nudzi 15ha i ciagnik niby pomocniczy za 150tys gdzie jest moderator temamtów tego typu jest sporo


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446
Napisano (edytowany)

Jak na 18-lat (tak pisze w profilu) zakupem za 1,5 bańki to może zainteresować się służby specjalne. :rolleyes:

Edytowano przez asharot

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga195    44

człowiek chce kupić ciagnik to już sb/fbi/csi. Zastanawiamy się co do ciągnika. Nie utrzymujemy sie z gospodarstwa dlatego można pozwolić sobie na ciągnik. Posiadam jeszcze pronara 82sa Turbo i chce teraz dokupić do niego pomocnika. Nie chce jakiegoś farmera za grosze a później jak bedzie 50 hektarów to będzie się co chwile psuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2234    0

Jaki ciągnik polecicie zamiast C-360 do lekkich prac jak zawieszany opryskiwacz,sadzarka do ziemniaków i warzyw,kombajn ziemniaczany i różnych lekkich prac?

Zastanawiam się nad Zetorem 6211 i jeszcze MTZ 82.

Tylko w tym drugim boję się o spalanie przy lekkim obciążeniu bo to 80 km i podobno w MTZ obsluga skrzyni jest upierdliwa.

Z zachodnich tego typu chyba nie ma za bardzo wyboru bo wszyscy ściągają głownie większe ciągniki z 4x4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Fredovsky
      Witam. Mam problem mam problem z hamulcami w c-360. Ostatnio wymieniałem cylinderek w prawym kole wszystko złożyłem, ale ciągnik nie hamuje (ma lekkie spowalniacze). Jak kręciłem piastą dawały radę zatrzymać ale podczas jazdy mają zbyt mało siły. Układ jest odpowietrzony wg. mnie po naciśnięciu pedałów(chodzą z lekkim oporem i odbijają) płyn leci strumieniem z odpowietrzników. Więc moje pytanie czy jest jakaś regulacja na tych cylinderkach bądź jakiś inny sposób na ustawienie tego?
    • Przez majes
      każdej wiosny mam problem z rozsianiem nawozu. Mam podmokłe ziemie. Do tej pory czasami udało się rozsiać po przymrozku. teraz mamy zakaz stosowania przed 1 marca i efekt taki że mamy zaraz kwiecień, a u mnie nie mam mowy z wjechaniem w pole, rośliny aż proszą się o zasilenie nawozem.
      Chciałem założyć bliźniaki ale zastanawiam się nad zbudowaniem napędu gąsienicowego. Efekt końcowy chciałbym żeby był taki :)

      Gość tu ma na sprzedanie gotowy ale cena spora.
      https://www.olx.pl/oferta/naped-gasienicowy-CID5-IDjV5gr.html#3580abf2ca
      Trochę zabawy w warsztacie ale powinno się udać. Znacie może kogoś kto wykonał już taki napęd?
       
       
    • Przez biszu
      Kupię tura do c360 stary typ na sankach. Rejony Podkarpacia, swietokrzyskiego, lubelskiego. 
      Wszelakie informacje proszę na priv.
      Pozdrawiam.
    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj