yacenty

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych*

Polecane posty

marcin103122    21

my mamy 8 krów i chcemy wlasnie kupic prase kostkujaca bo takto to musielismy najmowac do słomy i siana :) a prasa za pare lat sie zwróci a w tym roku doszlo nam troche łak male kostki wygoniejsze bo mamy nie duza obore :P


Jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helmut    0

Kolego jeśli chcesz się rozwijać to zapomnij o kostkach bo jeszcze na dwie krowy to można je nosić ale jak będziesz miał ich 5-10 to ręce pourywasz od noszenia. Chyba że masz na myśli o dużej kostce ale do tego to trzeba mieć 100 krów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeonOr    1

Kolego jeśli chcesz się rozwijać to zapomnij o kostkach bo jeszcze na dwie krowy to można je nosić ale jak będziesz miał ich 5-10 to ręce pourywasz od noszenia. Chyba że masz na myśli o dużej kostce ale do tego to trzeba mieć 100 krów

nie dla wszystkich bele są wygodne, ja buduję oborę tak żeby kostki na górę wrzucić i potem pojedyńczo zrzucać prosto na korytarz. Do tego kostka ma krótką słomę więc nie ma problemu z szarpaniem się i miejsca mniej zajmuje.

 

W mojej okolicy nie ma dużych hodowców ale są zwolennicy obu sposobów prasowania słomy i siana, a każdy ma swoje przyzwyczajenia. Jest też kilku co luzem zbierają ale to już inna bajka.


KUBOTA M6040 2 sezony zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin103122    21

po 1 nie mamy tak duzo pola nie mamy sprzetu do balotów ciagnika prasy itp a male kostki sa lepsze bo wrzuca sie je na strop a potem zrzuca prosto do obory i nie trzeba nosic a mamy pare bel siano kiszonki bo zostaly nam z tamtego roku to na toczkach wozimy i dajemy krową :D


Jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rider    4

New Holland BR7060 (siatka, noże, rotor, szerokie opony)bez sznurka i rewersu elektrohydraulicznego, 87netto (cena przed podwyżką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rider    4

New Holland BR7060 (siatka, noże, rotor, szerokie opony)bez sznurka i rewersu , 87netto (cena przed podwyżką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rider    4

New Holland BR7060 (siatka, noże, rotor, szerokie opony)bez sznurka i rewersu , 87netto (cena przed podwyżką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

A mam pytanie a orientuje sie ktoś ile kosztują duże kostki? MF 2190 ALBO COŚ TEGO TYPU o wymiarach kostki 120x120x250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgilek1    0

Krone Round Pack 1250 Multi Cut, pełna opcja bez wiazania sznurkiem, sterowanie komfort - 110 tys brutto do negocjacji, Agro Rolnik Śniadowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan1978    0

Cena ofertowa : 113934 netto

JD 623 Maxi Cut - wałkowa stało komorowa

Podbieracz 2,0 m

14 noży , opuszczana podłoga

Centralne smarowanie, siatka i sznurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojo5620x    3

Krone Comprima F125XC

17 noży, Komp. Comfort

130 tys. brutto

 

Agro rolnik śniadowo


C330M
John Deere 5620
John Deere 6430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

Czy to możliwe żeby nh br560A rok 2008 kosztowała 54tyś brutto. I ile kosztuje pronar z 500 (bo znalazłem tylko jedną ofertę na 39tyś brutto). Diler od metal-fach proponuje mi z-562 za 35tyś brutto a z siatką 39tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prasa McHale F560 katalogowo kosztuje 143000zł netto.

Posiada w wyposażeniu standardowym, 23 noże, koła 500/50-22,5", progresywne smarowanie łożysk,

i terminal nadzorujący pracę maszyny Ekspert Plus.

Cena powala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcos    0

Może podpowiecie mi ile można cenić Sipme 569/1 z szerokim podbieraczem 2001r stan b. dobry???

I odrazu chciałem zapytać ile kosztuje nowa prasa krone 120x120x120 siatka+sznurek szerokie ogumienie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekW    0

Prasa McHale F560 katalogowo kosztuje 143000zł netto.

Posiada w wyposażeniu standardowym, 23 noże, koła 500/50-22,5", progresywne smarowanie łożysk,

i terminal nadzorujący pracę maszyny Ekspert Plus.

Cena powala ;)

porównywalny z MzHale jest orkel cena najtańszej GP1260 to 112000zł brutto.


demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacob    0

Witam może zna ktoś cennik pras Feraboli Extreme 220, 265 lub 280 jestem zainteresowany tymi modelami pras:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacob    0

Dzwoniłem do dealera Feraboli i za prasę 265 bez rotora powiedział mi 75000 tyś netto, a z rotorem 91000 tyś netto natomiast model większy 280 bez rotora 85000 tys netto, a z rotorem 10001 tyś netto prasy są lepiej wyposażone mają praktycznie wszystkie dodatki. Myślę, że to jest dobra cena za tego typu prasy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj