yacenty

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych*

Polecane posty

WitekW    0

nowy orkel 1260. 107tys brutto

orkel 1260 Agronic 211tys brutto


demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuhn praso owijarka FBP2135

Prasa - 255 689,00 PLN (netto)

Zespół tnący OptiCut z 23 nożami SuperSilage - 12 626,00 PLN (netto)

Razem: 268 315,00 PLN (netto) :)

Prasa KRONE Comprima F 125 XC

 

* wymiary bel 125 x 120 cm

* podbieracz EasyFlow o szerokości 215 cm

* wiązanie siatką

* ogumienie 19.0/55-17

* XC - rotor tnący z hydraulicznie uchylanym dnem 26 noży

* tylna rampa wyładowcza

 

w cenie netto: 29.000,- EURO

Cenny do negocjacji.

Chyba lekkie przegięcie za praso owijarkę dać 320 tyś jak sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztuje Feraboli Entry 120 wersja podstawowa?. I ile trzeba dopłacić za siatkę i szerokie ogumienie??

Cena tej prasy na full wypasie to 48 000 zł .Na jej wyposażeniu to obwiązywanie podwójne sznurkiem obwiązywanie siatką wyrzutnik bel szerokie ogumienie wałek przekaźnika mocy z zabezpieczeniem szeroki podbieracz centralne smarowanie

 

Zna ktoś cenę najtańszej prasy Deutz fahr w standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeonOr    1

A ze mnie się śmieli, że głupi jestem bo nową Sipmę kostkę kupiłem, I to ze taką drogą, ale nawet nie zdawałem sobie sprawy ile prawdziwe prasy kosztują. Jakby kogoś interesowała cena Sipmy Z-224/2 to 32 tys netto.


KUBOTA M6040 2 sezony zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz654    5

Cena tej prasy na full wypasie to 48 000 zł .Na jej wyposażeniu to obwiązywanie podwójne sznurkiem obwiązywanie siatką wyrzutnik bel szerokie ogumienie wałek przekaźnika mocy z zabezpieczeniem szeroki podbieracz centralne smarowanie

 

Zna ktoś cenę najtańszej prasy Deutz fahr w standardzie.

A te 48tys. to brutto czy netto. Bo jak brutto to chyba wersja podstawowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te 48tys. to brutto czy netto. Bo jak brutto to chyba wersja podstawowa.

Te 48 000 to brutto . Bo dzwoniliśmy do Ełku do dilera tycz pras i oni je mają w tej cenie i ona jest na full wypasie .Bo my niedługo zamierzamy taką kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrz98    1

Witam dysponuje ktoś aktualnym cennikiem pras KRONE zmiennokomorowych?? oraz ich wyposazenia dodatkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin103122    21

Cześć jest to mój pierwszy post na tym forum. ;[

Chce sie dowiedzieć ile kosztuje nowa Sipma Z 224 i czy się oplaca ja wziaść na dofinansowanie z UE 40% zwracają czy lepiej kupic używaną w dobrym stanie :blink:


Jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeonOr    1

Nowa sipma z224 to koszt 31000 zł netto a może i trochę taniej, zależy od dilera, więc na modernizacje jako osoba po 40 zapłacisz 18600.

Musisz dobrze się zastanowić.

Jak kupiłem w czerwcu na różnicowanie i zwrot był 50% i jeszcze VAT, wg. mnie opłacało się bo w sezonie jeszcz zarobiłem kilka tysięcy.

 

Jeśli jesteś z woj maz. to też możesz jeszcze złożyć wniosek.


KUBOTA M6040 2 sezony zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeonOr    1

Najlepiej jak byś wszedł na stronę ARiMR tu masz link: http://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna-i-krajowa/prow-2007-2013-program/roznicowanie-w-kierunku-dzialalnosci-nierolniczej.html i przeczytał dokładnie zasady.

 

Przy różnicowaniu musisz być przynajmniej od 12 mies na KRUS. Nie musisz mieć dochodowego gospodarstwa i zakupione maszyny można wykorzystywać do celu zarobkowego. W Twoim przypadku jest to opłacalne gdyż zyskujesz 10% dotacji ale w zamian przez 5 lat dodatkowo płacisz składkę ok 200 zł kwartalnie do KRUS. Jest to 800 rocznie co daje 4000 przez okres 5 lat, a zyskujesz dodatkowo 10%, zakładając że chcesz wydać 100tys. to jesteś do przodu o 6000 zł.

 

Mam nadzieję, że zrozumiałeś. Przeczytaj zasady udzielania wsparcia a potom daj znać czy zrozumiałeś, to powiem Ci wiecej.


KUBOTA M6040 2 sezony zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin103122    21

musze z tata porozmawiac mówil cos kiedys ze przy wnioskach pierwszenstwo maja ci którzy produkuja mleko ;) jak cos bede wiedzial to napisze dzieki za pomoc jesli wiesz jeszcze cos isttnego to daj znac pozdro. :)


Jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeonOr    1

z tym, że mylisz pojęcia bo to dla mleczarzy ma być po nowym roku a różnicowanie trwa teraz i to max do końca roku.

 

Ale mówiąc o prasach to potrzebuję owijarko do kostki. Ma ktoś namiar na dilera takiego sprzętu? potrzebuję nową owijarkę pod dotacje.

 

Podoba mi się sprzęt Firmy TALLEFSDAL Mini WRAP 404 ale nie mogę znaleść importera, ani dilera tych maszyn.


KUBOTA M6040 2 sezony zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoodFarmer    27

Droższa bedzie folia na te kostki niż sama kiszonka:) ale widziałem jak to się owija to nawet spoko to idzie a jak ciasna obora to wygoda z takimi kosteczkami. Jak nie lubię odwijania zwijek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeonOr    1

Tu nie chodzi o koszty tylko o doposażenie gospodarstwa w odpowiednie maszyny i wygodę. :)

Ja mam nową prasę kostkę i 2 krowy + cielak więc najwygodniej jest w kostce. Oczywiście chcę zwiększyć ilośc krów tylko raczej z własnej hodowli, czyli bardzo powolny proces. :P

 

Jak kolego widziałeś coś takiego, to może chociaż nazwę producenta byś podał.


KUBOTA M6040 2 sezony zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

new holland br 6090 siatka/sznurek, szerokie ogumienie, rolka dociskająca, rotor podający, to koszt 80tyś brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj