yacenty

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych*

Polecane posty

KrzysztofJ    0

trochę spóźnione... ale zawsze coś.

Prasa Warfama , szerokie koła, centralne smarowanie, siatka, podwójny sznurek, podbieracz 1,90m,łańcuchowo walcowa, za 50000 zł brutto w Pułtusku w Rolczarze.

Mają tam też prasy Gallignani, stało i zmienno-komorowe, z rotorem i nożami.

Podam jeszcze ceny japońskich traktorów Kubota

model: M7040, 74 KM-152500 zł brutto, M6040, 66 KM-134500, M8540, 88,5 KM-169580, M9540, 99 KM-179340zł /1 szt. promocja 171000zł, brutto/, M108S 108 KM- 206180zł/1 szt. 2008 demo z ładowaczem Quicke 45, 196500 zł brutto/, M128X , 128 KM- 268400 zł brutto,

W standardzie: klimatyzacja, rewers elektro-hydrauliczny bezsprzęgłowy,sprzęgło wielotarczowe mokre, hamulec wielotarczowy mokry, obciążniki przednie, zaczepy, WOM 540/540E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

witam

Ktoś wcześnij pytał jak się sprawuje nh br 6090 i tak się składa że mam taką. Cały sezon nią pracowałem i chodzi bez zarzutu. Na poczatku trochę czujniki trzeba było wyregulować i na wałku kąty przypiłować bo "lubiły" łapać siatkę:blink:. Nie mam w swojej noży i jeśli macie może jakieś info czy jest mozliwośc ich zainstalowania, ewentualnie jakąć cena.

Dałem za nią 59 tyś netto. Wspólpracuje z zetorem forrterą 10641 i bale są bardzo ładnie dobite ;)

Jak na taką cenę to myslę ze godna polecenia.

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

Na pewno masz br 6090? Bo one były z nożami. Bez noży jest model br 6080. Hm jak masz tą 6090 i w podłodze są szczeliny do noży jest rotor z podwójnymi palcami i wałki sterujące to wystarczy tylko włożyć noże. Ale jak prasa nie jest przystosowana to nie wiem czy się w ogóle da załozyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

na pewno br 6090

właśnie nie wiem czy tylko włożyć noże bo przecież są załączane przez komputerek i takie tam pierdoły

Trochę do końca nie przemyślane było przy kupnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

To jak Ty kupiłeś BR 6090 bez noży? Przecież prasa z tym oznaczeniem ma noże w standardzie. Jak masz w prasie wszystko co potrzeba żeby używać noży to wystarczy tylko je powkładać w te otwory i zabezpieczyć. Rozumiem że sterownik jest od 6090 a więc obsługuje sieczkarnię wirnikową??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

kupiłem około roku temu i była w tedy wersja z podajnikiem rotorowym tylko, teraz wiem że w ofercie już nie ma.

Jak będe miał chwilę wolną to porobię jej zdjęcia i wrzucę :blink:

 

No i troche pogrzebałem i widzę że mam rotor z pojedyńczymi palcami i bym musiał wymienić na podwójne. Komputerek ma do noży opcję. Myslę że ten zabieg włozenia noży byłby słony raczej:/

Chyba że chce ktos kupić rotor do br 6090 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helmut    0

ja po nowym roku będę miał df 1.8 V z siatką, szerokimi oponami i dodatkową skrzynką na siatkę za 55500 zł. to chyba nie drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

brutto? V to łańcuchowo walcowa, co cię przekonało do tej prasy, bo jeszcze takie w poprzednim sezonie nie pracowąły, czym Cię przekonał dieler do pras famarolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korbi555    70

Koledzy interesowały by mnie ceny takich pras jak:

Krone KR 130

Class Rollant 340

I doradzcie ktora lepsza i ewentualnie moze jakies inne propocycje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helmut    0

Sam się przekonałem do tej prasy po opiniach na AF. za tę cene nic nie znajdę w tym wyposażeniu a na nic droższego mnie nie stać. podana cena jest ceną brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Koledzy interesowały by mnie ceny takich pras jak:

Krone KR 130

Class Rollant 340

I doradzcie ktora lepsza i ewentualnie moze jakies inne propocycje;)

 

 

Chodzi o Claasa 34 czy 340 - bo takiego modelu 340 to szukam na allegro i nie ma.

A za Krone w bardzo ładnym stanie trzeba dać ok 20 tyś, ale ja naprawdę polecam Claasa, z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korbi555    70

Chodzi o Claasa 34 czy 340 - bo takiego modelu 340 to szukam na allegro i nie ma.

A za Krone w bardzo ładnym stanie trzeba dać ok 20 tyś, ale ja naprawdę polecam Claasa, z własnego doświadczenia.

Ale mi chodzi o ceny nowych Kolego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korbi555    70

Mi za prasę claasa 350RC powiedzieli 112tyś netto.Już nie korbanki

to Duzo twoim zdaniem za tą prasę??

bo osobiscie nie orientuje sie w cenach Claasa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatru    3

to Duzo twoim zdaniem za tą prasę??

bo osobiscie nie orientuje sie w cenach Claasa;/

 

Orientuje się ktoś może ile kosztują prasy Claasa zmiennokomorowe

Interesują mnie modele 350, 370, 360, 380 bez noży bo nie potrzebuje do słomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek617    4

W porównaniu z korbankami to trochę dużo (u korbanka zmieścił bym się w 100tyś zł)ale patrząc na inne prasy z wyżej półki to ceny są podobne np:

 

KUHN 109 tyś zł

KRONE ok 115tyś zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

"Mi za prasę claasa 350RC powiedzieli 112tyś netto.Już nie korbanki"

uczciwa cena za ta prasę 95 netto teraz bliżej wiosny to 100 netto i można ją za tyle kupić nie u korbanka

Kuhn stałokomorowy z RC także 95 bez noży 89 netto.

JD 623 MC - 90 netto

Ciekawą alternatywa jest prasa NH 6090 z RC bo 69 netto.

 

Odnośnie Claasa ( nie wiem czy to było na podobnej zasadzie u korbanków - pewnie nie) teraz importem zajmuje się Claas Polska rozliczają się w Euro z producentem natomiast dilerzy lokalni dostają ceny w zł. Jak znam życie nawet przy niskim kursie Euro nie będzie obniżek cenowych natomiast jak Euro zdrożeje cenniki w zł zapewne też poszybują. jedynym ratunkiem dla dilerów Claasa jest zamawianie maszyn dużymi jednorazowymi partiami bo dostają dodatkową marżę dilerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikD    0

Prasy rolujące firmy KRONE:

 

KR 125 - 12.600 EURO NETTO

KR 130 - 17.800 EURO NETTO

KR 160 - 19.000 EURO NETTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgilek1    0

znacie ceny pras krone comprima zwłaszcza najmniejszej Comprima F 125, ale wieksze też moga byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prasy Case Rolki stała komora cena u mnie:

RBX 344F 61 500 zł netto(Bez rozdrabniacza ,siatka, sznurek Opony 19.0/45-17 wałek Wom )

RBX 344R 70 500 zł netto(Z rozdrabniaczem,siatka,sznurek Opony 19.0/45-17)


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikD    0

Comprima F 125 - 25.000 EURO NETTO

Comprima F 125 XC - 29.000 EURO NETTO

Comprima F 155 - 28.000 EURO NETTO

Comprima F 155 XC - 32.500 EURO NETTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj