Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych*

414 odpowiedzi na ten temat

#81 Share caseon

caseon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO
    SAMOCHODY

Napisany 03 wrzesień 2009 - 17:22

Jaka jest cena sipmy z 599 ( ta nowa, zmienno-komorowa)?

90tyś :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych* Dzisiaj, 20:02
  •  

#82 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 wrzesień 2009 - 19:51

dzieki ale mi chodzi o bele srednicy 120x120 lub zmiennokomorowa ta za duza na moje bagna

Zwijka jest zawsze na jednej osi. Podwójna występuje dopiero w praso owijarce

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#83 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 03 wrzesień 2009 - 20:05

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych* Oj chyba się mylisz... piękny tandem w prasie bez owijarki

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 03 wrzesień 2009 - 20:25

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych* Jaka jest cena warfamy i sipmy obecnie? Chodzi mi o jakieś posezonowe obniżki gdzie najwięcej da sie urwać. Czy ktoś wie czy lepiej bedzie sie wstrzymać do nowego roku z zakupem? Czy raczej teraz najlepiej?
Na dziś dzień
Warfama 40 000 brutto
classic 41 700 brutto
farma II 51 000 brutto

#85 Share rafalekpum

rafalekpum

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 04 wrzesień 2009 - 05:55

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych* a widzicie o takie nowe mi chodzi po lie sobie producenci cenia
witam jesli komus trzeba niech da znać mogę sprzedać produkty ekologiczne lub nawiązać wspołprace na dluzsza i krotsza mete z tym towarem
kupie zaś pola w cenie do 5,500 zł/ha nawet i ugory
szukam inwestora do wykupienia dzialki i zalozenia cpn bar wulkanizacja oplaci sie na tym terenie

#86 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 04 wrzesień 2009 - 07:05

Jaka jest cena warfamy i sipmy obecnie? Chodzi mi o jakieś posezonowe obniżki gdzie najwięcej da sie urwać. Czy ktoś wie czy lepiej bedzie sie wstrzymać do nowego roku z zakupem? Czy raczej teraz najlepiej?
Na dziś dzień
Warfama 40 000 brutto
classic 41 700 brutto
farma II 51 000 brutto

w jakim wyposarzeniu ta warfama za 40 tyś, bo to już z rabatem tak? za ile można by wyrwać metalfacha, jak jest na allegro po 40 tyś?

#87 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 04 wrzesień 2009 - 11:30

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych* Jaka jest cena najtańszej prasy rolującej zmienno-komorowej innej produkcji niż polska (chodzi mi o najpopularniejsze firmy tj.:nh,jd,vicon,claas)?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#88 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 04 wrzesień 2009 - 17:55

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych* Ferdek ta cena jest z upustem za gotówke ale jeszcze może coś by urwał. Cena podstawowa + siatka 3900.
Dzisiaj w ojciec był w Kutnie w agromie to zaśpiewali z siatka na szerokich kołach 52tys! I do tego nie bardzo mysłeli o rabacie z tym że już on sam nie wie czy centralne smarowanie było tam ale cena tak czy siak za wysoka po sezonie. Agromarket Kutno farmaII łańcuchowa 52 z siatka. Famarolka od 55tys.
Tu pojawia sie dylemat czy już kupować prase czy czekać dalej... 44tys z siatka wydaje sie być dość dobra oferta ale musimy przewieźć sie jeszcze w inne miejsca i porównać ceny
A o metal fach to wcale sie nie pytałem bo wole w nocy spać a w dzień prasować ale na alegro sa po 40 to napewno ze 2 tyś odlecą

#89 Share JohnDeere6330Premium

JohnDeere6330Premium

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 13 wrzesień 2009 - 16:15

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych* ile teraz kosztuje prasoowijarka mchala fusion 2 ???

#90 Share artek011

artek011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 26 wrzesień 2009 - 15:16

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych* Mam pytanie może ktoś wie coś więcej na temat zgrabiarki KHUN GA 4521 rok produkcji 2007, no i trzeba przyznać że stan BDB. Mogę coś takiego kupić ale nie bardzo znam opinie na temat tego sprzętu, i nie wiem ile mogę za to zapłacić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Dodi

Dodi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów

Napisany 29 wrzesień 2009 - 20:16

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych* 46000zł za Sipme Classic w wyp. siatka, szerokie ogumienie do dobra cena?

#92 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 01 październik 2009 - 19:16

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych* Ciekawa prasa stoi w Broszkowie w Warpol Agro: DF z Unii Grudziądz z szerokim podbierakiem, szerokie koła, rotor, bez docinacza, walcowa, prasa jest z 2008 roku ale całkowicie nowa. Chcą za nią 54000zł brutto, dostępna od ręki. Moim zdaniem to oferta godna uwagi tym bardziej że df jest na licencji Deutz Fahr.

#93 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 02 październik 2009 - 15:50

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych* Prasa famarol gf to badziewie! Mój kumpel z tej samej wsi kupił za 85tys brutto taką prasę i w ciągu żniw miał 4 razy akcję serwisową aż w końcu zabrali ją od niego i wymienili na inny egzemplarz. Druga taka prasa z 2008 roku stoi w firmie rolmech w grabiny zameczku i cała farba z niej odłazi, a z metal-fach sokółką nic się w tym względzie nie dzieje, a stoi także tyle czasu(ale u innego dilera - w Przodkowie u Kąkola).

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

#94 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 02 październik 2009 - 19:09

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych* Wszystko możliwe..... My mamy kosiarke z famarolu i też farba odłaziła od początku ale ma już 10 lat.... W sumie wcześniej w poście już nie pamiętam kto narzekał na sokółkę..... Ja mam deutz fahr 91 rok - bardzo mocna prasa tylko szeroki podbierak mógłby być......

#95 Share deutzfahr461

deutzfahr461

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 04 październik 2009 - 19:53

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych* Prasa Warfama:
-szerokie ogumienie
-siatka
-centralne smarowanie
około 50tys.

#96 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 04 październik 2009 - 20:46

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych* Prasa New holland BR6080:
-centralne smarowanie
-szerokie koła
-podbieracz 2m
-siatka, podwójny sznurek
-elektroniczny panel sterowniczy z wyświetlaniem wypełnienia komory, ustawianym zgniotem, licznikiem bel ogólnym i bierzącym
ok.62tys netto. bez siatki -4tys.

#97 Share oledo

oledo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 15 październik 2009 - 20:07

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych* Zna ktoś cenę prasy zwijającej Unia-Famarol DF 120.1,8 VD :)

#98 Share darek91

darek91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 15 październik 2009 - 21:26

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych* Walcowo-łańcuchowa ?
Ceny katalogowe w netto podane na targach farma 2009 dhk korboranek.
Pytałem się o konkrety które mnie interesują a nie o jakieś cuda niewidy wiec już nawet przedstawiciel mi mówił o całkiem konkretnym rabacie , no ale konkretnie o cenach to jednak trzeba u dilera na miejscu gadać. Oczywiście to ceny katalogowe, jeszcze raz powtarzam zeby nie było watpliwości.
42 000 prasa w wersji podstawowej
1 800 owijanie siatką
2 000 owijanie na 2 sznurki (2 aparat wiążący)
800 szersze koła (ale to już nie jestem pewny)

wersja łańcuchowa o 3 lub 4 tys netto mniej w standardzie ale oprócz siatki w standardzie to bardzo wielu rzeczy nie ma wiec się o nią za dużo nie dopytywałem. właściwie to tyle ile kosztuje.

Może się ktoś orientuje ile kosztuje aparatura do zakisza-czy kiszonek i czy daje ona jakieś widoczne efekty, po prostu czy warto w to wywalać kasę za coś co według mnie

#99 Share oledo

oledo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 16 październik 2009 - 22:42

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych* Tak chodziło mi o łańcuchowo - walcową tylko wersje z docinaczem .
Chciałem zorientować się ile ta prasa kosztuje , bo mi jeden diler powiedział że wersji katalogowej kosztuje 59000 netto . A wyczytałem tu na forum że ktoś ją kupił w lipcu za 61000 brutto , więc chyba podrożały albo kolega na forum dostał niezły upust lub diler kombinuje .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share darek91

darek91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 17 październik 2009 - 20:53

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych* 59 netto na pewno nie może kosztować z ceną to może nieświadomie wprowadziłem cie w błąd przez sąsiada który jak się przyszwedal zaczął opowiadać o wyższości nowego mtz nad 20-letnim fergusonem :) a cenie prasy mówiliśmy w tych niesprzyjających warunkach więc pewnie coś pomyliłem. Albo od razu przedstawiciel mówił mi o cenach z upustem. Jak wspominalem najlepiej sie pytać na miejscu u dealera.

Dodaj odpowiedź