yacenty

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych*

Polecane posty

grzegorz96    0
Napisano (edytowany)

Witam interesuje mnie nowa prasa do 75 tys. brutto moja uwage zwrocila prasa uni stalokomorwa oznaczenie pp 1,2... chodzi mi tez o doswiadczenie ludzi ktorzy pracowali wlasnie sprzetem tej marki ewentualnie warfama, wyslucham rowniez innych propozycji

Edytowano przez grzegorz96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6901

O modelach Pp tutaj znajdziesz info http://www.agrofoto.pl/forum/topic/58797-unia-famarol-pp-12-pp-15-prasy-stalokomorowe-pasowe/page__hl__+unia%20+famarol%20+1,8#entry1071406

W Warfamach często pojawia się problem owijania siatką na wietrze i belki nie owinięte siatką od brzegu do brzegu. Może w tym roku w końcu coś poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adi29    0

Szkoda ze nie jestes na vacie ponieważ prasa Krone Belima kosztuje 18150 euro netto co nam daje po negocjacjach poniżej 75000 ale netto.

17000 Vatu to nie mało kasy ale krone jest zawsze Krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Prasa stałokomorowa CASE IH RB 344R

Wariant B: sztywny zaczep, owijarka sznurkiem i siatką, linka bezpieczeństwa, wyrzutnik beli, oświetlenie

 

Cena netto: 85 000 zł do neg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawciu22    9

witam, ile kosztuje prasa zwijająca metal-fach z589/2 z rotorem i nożami? co o niej powiecie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

metal-fach z589/2 wg. cennika 85 tys. netto, jak dzwoniłem po dilerach to najtaniej powiedzilei mi 75,5 tys. netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

Prasa stałokomorowa CASE IH RB 344R rotor, noże, sznurek i siatka itp. 75000 netto


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

może ktoś zna ceny prasowijarek to bardzo bym prosił o ich podanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

może ktoś mi powiedzieć ile kosztuje prasa stałokomorowa chodzi mi głownie o marki krone, lely,

dealer krone powiedizał mi 130 brutto i wydało mi sie ze to zbyt duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Jaka cena NH BR6080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robercik1   
Gość Robercik1

New Holland Roll Belt 150C w kodzie 300, 116 netto. zaliczkowana ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

Prasa stałokomorowa CASE IH RB 344R rotor, noże, sznurek i siatka itp. 86000 brutto(przy płatności gotówką rok prod 2013)myślicie że jeszcze da się coś utargować bo za żółty odpowiednik żądają 96 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

to masz 10 taniej i jeszcze być chciał? co do ceny to te 86 jest bardzo dobrą ceną, kto za tyle oddaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj