Zaloguj się, aby obserwować  
MarioS

Kombajn na 40ha + usługi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MarioS    1

witam

posiadam kombajn International i na 40ha już jest trochę za mały, gdyż jak go kupowałem bodajże 5 lat temu to na moje 17ha spokojnie wystarczył, ale obecnie doszły dzierżawy i uprawiam ok 40ha więc juz czas na zmianę

 

jaki kombajn byście mi polecili??

zależy od wielkości kombajnu ale może dodatkowo kosić dość mało usługowo lub bardzo dużo nawet do ok 150ha :D

 

 

 

zastanawiam się nad NH TF42

bądź nad MDW 525

 

ale skąd na nie wsiąść kasę??

są dość drogie!

a zboże nie płaci ani nie ma sie na co przebranżowić by z czegoś wsiąść :D

 

 

dlatego realnie myślę nad FORTSCHRITT

dokładnie nad modelami e514, e516 i e517

 

czym się różni model e516 od e516b??

 

bardzo podoba mi się model e517 ze względu na jego wydajność, ale podobno jest bardzo awaryjny, to prawda?!?

 

na temat e514 i e516 słyszałem dość dużo opinii i nie wiem która jest prawdziwa.

 

 

 

 

 

 

 

a jaki wy byście mi polecili kombajn?? oczywiście w rozsądnej cenie.

oraz proszę wasz o szersze informacje na temat kombajnów Fortschritt


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

Dla mnie rozsądna cena to do ok 50tyś.


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj