Skocz do zawartości

Zdjęcie

nowa gra rolnicza

58 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2644 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 14:46

nowa gra rolnicza TractorSource słyszał cos o tej grze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
nowa gra rolnicza Dzisiaj, 00:00
  •  

#2 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 22 kwiecień 2007 - 14:52

nowa gra rolnicza Ta gra pewnie dopiero co wyszła bo trafiłem na jakies forum o niej (chyba o niej :wacko: ) i za duzo rzeczy nie ma a poza tym jest to angielskie forum, ale znalałem coś takiego: http://tractorsource...wtopic.php?t=16
koleś podał pare screen'ów z gry.Z tego co widać to od razu moge powiedziec ze grafa jest na wysokim poziomie. :P Ciekawe tylko skąd ją ściągnąć. :P
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#3 Share Lukasz16

Lukasz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, grafika komputerowa

Napisany 22 kwiecień 2007 - 15:32

nowa gra rolnicza Mi też ta grafika przypadła do gustu:) Fajnie widać jakby zachód słońca, dla mnie to coś podobnego grafiką do słynnego GTA SA może być. Fajne też są zabudowania.:wacko:

#4 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 17:05

nowa gra rolnicza no kurde, juz chetnie bym w to pograł, tylko skąd to pobrać??, heh znów trzeba bedzie przewrócić internet do góry nogami i sie jakoś znajdzie... :wacko:
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#5 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 17:23

nowa gra rolnicza http://www.tractorsource.nl.tt/
znalazłem coś takiego ale nie jest po polsku :wacko:

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#6 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 18:22

nowa gra rolnicza no to zetor zaczynaj, jak cos znajdziesz to daj jakiegos cynka:p

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#7 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 18:25

nowa gra rolnicza oglądałem zdjecia na tej stronie co podał andrzej i powiem ze to mi sie wydaje pod wzgledem grafiki lepsze od Simufarm, ciekawe jak z grywalnością, jakby ktos miał linka nawet do demówki tej gry to bardzo proszę o podanie... :wacko:
Ja także rozpoczynam poszukiwania, i jak cos znajde to dam cynka...hehe

www.google.pl --- i do roboty! heh

#8 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 22 kwiecień 2007 - 20:09

nowa gra rolnicza http://www.freewebs....urce/media.html
http://www.freewebs..../mapsmedia.html
http://tractorsource...wtopic.php?t=17

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

#9 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 21:22

nowa gra rolnicza dobra, screeny juz wszyscy widzieli, lepiej podaj linka z grą do pobrania...hehe :wacko: :P

#10 Share Pronar15

Pronar15

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 13:38

nowa gra rolnicza patrząc na te screeny to wydaje mi się że ta gra może być zaj******* i ja też postaram sie poszukać

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 23 kwiecień 2007 - 13:50

nowa gra rolnicza jakby ktoś miał linka do tej gry to niech da znać na moje gg albo tutaj:)gg-6739490 pls
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#12 Share sztafek#8482;

sztafek#8482;

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 14:20

nowa gra rolnicza no grafika jest zachęcająca ale pamiętajcie że nie tylko na tym sie opiera gra..Dla mnie przynajmniej dużo ważniejsza jest grywalność bo np co z tego że mamy ładnego jelonka i jeszcze ładniejszy agregat jak możemy z nim jeździć tylko na jednym biegu i tylko w lini prostej, nie mówiąc już o obciążeniu traktora czy składaniu agregatu...Może spece od reklamy wypuścili takie screeny żeby przyciągnąć jak najwięcej graczy a nie patrzyli na grywalność...Oczywiście nie chciałbym żeby tak było i mam nadzieję że gra będzie przynajmniej tak dobra jak SF i że spędze przy niej miłe godziny czego i wam życzę

#13 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 15:43

nowa gra rolnicza

no grafika jest zachęcająca ale pamiętajcie że nie tylko na tym sie opiera gra. Dla mnie przynajmniej dużo ważniejsza jest grywalność bo np co z tego że mamy ładnego jelonka i jeszcze ładniejszy agregat jak możemy z nim jeździć tylko na jednym biegu i tylko w lini prostej, nie mówiąc już o obciążeniu traktora czy składaniu agregatu...Może spece od reklamy wypuścili takie screeny żeby przyciągnąć jak najwięcej graczy a nie patrzyli na grywalność...

hehe nie bój się, mają dużą konkurencję i kazdy kto wypuszcza nową grę o takiej tematyce chce zeby jego gra była lepsza od gry innej(konkurencyjnej) firmy, także napewno taki piekny jelonek nie bedzie jezdził z pieknym agregatem na jednym biegu, gra na bank nie bedzie rewelacją ale na pewno bedzie juz lepsza jak tu widzieliśmy na screenach od gier starszych tego typu, jak z grywalnościa no to trzeba bedzie poczekac az gre dostaniemy w swoje "łapy" bo inaczej sie nie da określic czy ten jelonek jeździ tylko na jednym biegu i tylko w lini prostej...hehe :wacko:
nam jedynie pozostaje czekac i cieszyc sie dobrymi screenami...hehe :P :P
(niestety)

#14 Share zetor6441

zetor6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 15:49

nowa gra rolnicza Patrząc na te screeny wydaje mi się, że to może być niezła gierka :wacko: :P ale to może tylko tak dla reklamy zrobili, a nawet jak coś to przecież nie tylko grafika się liczy :P :D może nawet bardziej chodzi o fizykę gry, nie, że jedziesz ciągnikiem po prostym terenie i możesz skręcać i to wszystko...hehe :P :P :P Żeby była lepsza coś jak w GTA czy coś takiego. :D :)

pozdrawiam zetor6441!!!

#15 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 17:30

nowa gra rolnicza

Żeby była lepsza coś jak w GTA czy coś takiego. :P :wacko:

pozdrawiam zetor6441!!!

no własnie...heh zeby fizyka jazdy ciągnikami była taka jak jazda samochodami w GTA...to by było naprawdę super... :P :P :P

#16 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 23 kwiecień 2007 - 18:11

nowa gra rolnicza Widze, że każdy umiera z ciekawości co to będzie za giera :wacko:. Chociaż już dawno wyrosłem z gier, ale nie ukrywam, że chętnie bym pograł w ta grę. Więc jakby ktoś miał jakieś nmiary na nią to proszę pisać w temacie :P.

#17 Share Lukasz16

Lukasz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 20:26

nowa gra rolnicza Na oficjalnej stronie (link podał andrzej2110 http://www.freewebs....rce/index2.html ) znalazłem zakładkę "download". Ciekawe czy w niej znajdzie się gra? hmmm..,:wacko: Jak narazie to gra jest chyba w trakcie przygotowań. Ja grafiką już tak się nie zachwycam, bo wole sobie pograć w ST, a to wiadomo kiedy wyjdzie... I jeśli porównywać gry to zobaczymy jak wyjdzie wtedy będzie można ocenić i ewentualnie porównać. Przecież "Simtractor'em" też się wszyscy zachwycają do czasu... Mam nadzieje, że fizyka gry będzie dopracowana plansza ciekawa

#18 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 20:55

nowa gra rolnicza

Przecież "Simtractor'em" też się wszyscy zachwycają do czasu...

tak jest z każdą grą, pamietam ze zawsze chciałem miec GTA SA a jak juz miałem to moze pograłem z miesiąc i juz mi sie znudziło... :wacko:

#19 Share Lukasz16

Lukasz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 24 kwiecień 2007 - 15:17

nowa gra rolnicza Jak ja miałem Grand Theft Auto San Andreas.... Wykonałem wszystkie misje i większość podmisji i mi się nie znudziło. Przeszedłem drugi raz i też mi się nie znudziło... Myślę, że zależy od upodobań co się komu podoba.:wacko:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 24 kwiecień 2007 - 16:29

nowa gra rolnicza no ale powiedz ile razy mozna przechodzic SA??? dopóki nie wyjdzie nastepna wersja gry??
przeciez nie bedziesz grał całe zycie w jedno i to samo. :wacko: