Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa prasa do do 30 tys.

102 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 22 sierpień 2009 - 21:18

Nowa prasa do do 30 tys. w tym roku zrobiłem ok.... 500belek ze słomą ale belki 95 na 120... i zawór ciut popuszczony bo szkoda mi katować ciągnika...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa prasa do do 30 tys. Dzisiaj, 16:07
  •  

#42 Share ksiaze

ksiaze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 02:20

Nowa prasa do do 30 tys. Henius91 a od prasowania swoim cudem nie ogluchles czasem:P jakbys byl madry to wez sobie po balocie od kazdej prasy i sprawdz wage to sie zdziwisz ile po JD belki waza... pasowa to nic nie slychac tylko szum na podbieraczu:) ja zrobilem 1500 belek w slomie w tym sezonie.. zreszta co tu gadac wystrarczy na youtubie wpisac jd550 jd580 albo jd590 zeby oko nacieszyc:)

#43 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 07:38

Nowa prasa do do 30 tys. tak wygląda twoim Heniu zdaniem "zła" belka sianokiszonki po pasówce ;[ http://www.agrofoto....image67597.html aż oko się cieszy :o Tu masz słomę : http://www.agrofoto....image79677.html

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czym zbierać zielonki? zobacz »

•  

#44 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 11:28

Nowa prasa do do 30 tys. Luke16 ta bela sianokiszonki ladna (wiadomo, zmiennokomorowa robi najladniejsze bele) ale ze sloma mogles sie postarac ;[ http://www.agrofoto....mage149320.html http://www.agrofoto....mage149322.html bele sianokiszonki po sipmie :) http://www.agrofoto....image85992.html http://www.agrofoto....mage164446.html sloma :o

@ksiaze obejzyj sobie :) po pierwsze w prasie pasowej nie ma co halasowac a po drugie spojz jaka bela jest w 3:10 minucie. ile ty masz w ogole lat?? powoli denerwujesz mnie tymi tekastami.
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#45 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 12:01

Nowa prasa do do 30 tys. henius identyczna jak po pasówce ;[ i założymy się że wrzucę tą belkę po sipmie która ma 120 na 120 a moja 95 na 120 i i tak moja będzie cięższa :) Przyjedzie mi po krowę to wrzucę belkę i zważe :) tegoroczne http://www.agrofoto....mage166796.html ... I zostawię to henius bez komentarza że sipmą lepsze belki ukręcisz po prostu śmiech na sali :o ... Dodam tylko tyle że mam rozkręcony o dwa obroty zawór :) bo ciągnik nie wyrabia :)

#46 Share caseon

caseon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO
    SAMOCHODY

Napisany 23 sierpień 2009 - 12:03

Nowa prasa do do 30 tys. no napewno bedzie twoja ciezsza bo zwiniesz od poczatku i wejdzie ci wiecej materialu :o

#47 Share ksiaze

ksiaze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 12:07

Nowa prasa do do 30 tys.

no napewno bedzie twoja ciezsza bo zwiniesz od poczatku i wejdzie ci wiecej materialu :o

...ale heniu tego nie pojmuje:)

#48 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 12:15

Nowa prasa do do 30 tys. wujek też tak właśnie mówił o pasówkach i akurat przyjechał kiedyś i miałem załadowaną całą przyczepą jak zobaczył belki to aż zabluźnił bo nie mógł uwierzyć że tam palca sie nie da włożyć a ma sipmę i taszczy ją 1224... to u niego słoma gnije w stogu do połowy a u mnie parę cm albo wcale ;[ .... jak ktoś na tym kiedyś forum napisał po pasówce belka może leżeć 10 lat i jej nic nie bedzie a po sipmie po roku się pozapadają belki... nie pamiętam kogo to słowa ale zaczerpnięte z tego forum :o

#49 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 12:57

Nowa prasa do do 30 tys. @ksiaze ty sie lepiej nie odzywaj bo z dziecmi NEO nie rozmawiam :o

Luke16 przeczytaj jeszcze raz dokladnie moj post i napisz mi w ktorym miejscu jest napisane ze sipma zrobi lepsze bele od zmiennokomorowej. chcialem zrobic zdjecie bel zrobionych przez sipme mojego sasiada ale nie mialem aparatu, a szkoda bo dopiero bys zobaczyl jakie moga byc pokraczne bele. te moje to jeszcze sa rowne w porownaniu do bel sasiada.

#50 Share ksiaze

ksiaze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 13:46

Nowa prasa do do 30 tys. [quote name='Henius91' date='Aug 23 2009, 13:57 ' post='391043']
@ksiaze ty sie lepiej nie odzywaj bo z dziecmi NEO nie rozmawiam ;[

haha mam firme ktora sprzedaje bezprzewodowy net i o takim laczu jaki ja mam mozesz pomarzyc :o

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 15:47

Nowa prasa do do 30 tys. Henius zorientuj się że w tym momencie obrażasz użytkownika ksiaze ;[ No to po co zamieniałeś krone na sipmę skoro zamieniłeś jeszcze w miarę pasę na szrota??? Bo ja tego nie rozumie... I co masz do moich belek słomianych bo nie rozumię ??? :o

#52 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 16:24

Nowa prasa do do 30 tys. panowie jak już się tak chwalicie tymi belkami ze słomy to pokazujcie zdjęcia jak wyglądają po pewnym czasie np. na wiosnę o ile się spłaszczą itd. a nie prosto z pola bo to bez sensu. prasy zmiennokomorowe zwłaszcza te stare jd są przereklamowane każdy pisze o ich zaletach a o wadach to już cisza!

#53 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 16:36

Nowa prasa do do 30 tys. damian a jakie one mają wady??? Bo ja nie wiem o żadnej :o

#54 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 16:51

Nowa prasa do do 30 tys. Luke w jednym z postow pisalem dlaczego sprzedalem Krone i kupilem sipme, widze ze udzielasz sie w tym temacie tylko po to aby wypisywac same zalety JD i oczerniac innych uzytkownikow. a co do usera ksiaze to mi to kolo ... lata czym on sie zajmuje, moze miec nawet swoj wlasny skup butelek, mnie to nie obchodzi.

#55 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 17:49

Nowa prasa do do 30 tys. a że np. w pokos słomy trzeba wierzdzać z "wyczuciem" bo nie pobierze słomy to nie moja opinia a użytkowników mnie osobiście bardzo by wkurzało owijanie się zielonek na jakimś wałku itd powtarzam to nie moja opinia tylko to co dowiedziałem się na tym forum

#56 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 18:34

Nowa prasa do do 30 tys. widzisz ja się nawet nie zatrzymuje jak w pokos wjeżdżam teraz z początku każdy się uczy.... Dlatego się owija bo jak owijasz trawę po skoszeniu zaraz to ci się owinie ale patent jaki powinien być zastosowany od początku bo nawet w instrukcji o tym pisze ten problem wyeliminował ... po prostu jak się nie czyta instrukcji to tak jest :o ale ogólnie trawy się nie owija w belki przecież bo wtedy to nie jest sianokiszonka tylko kiszonka a jak zresztą owinę trawę to nie ma szans że mi zetor belkę udźwignie....

#57 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 20:28

Nowa prasa do do 30 tys. wszystko możliwe najwięcej zależy od operatora

#58 Share ksiaze

ksiaze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 23 sierpień 2009 - 23:56

Nowa prasa do do 30 tys.

widzisz ja się nawet nie zatrzymuje jak w pokos wjeżdżam teraz z początku każdy się uczy.... Dlatego się owija bo jak owijasz trawę po skoszeniu zaraz to ci się owinie ale patent jaki powinien być zastosowany od początku bo nawet w instrukcji o tym pisze ten problem wyeliminował ... po prostu jak się nie czyta instrukcji to tak jest :o ale ogólnie trawy się nie owija w belki przecież bo wtedy to nie jest sianokiszonka tylko kiszonka a jak zresztą owinę trawę to nie ma szans że mi zetor belkę udźwignie....

eee tam jedziesz 10 s troszke wolniej potem pyda do 15km/h i lyka pokos jak zla zadna taak nie lyka jak JD.....jak was czytam to smiem twierdzic ze w okolicy rzadza same sipmy i inne wynalazki...kup JD a konkurencja dostanie piany ze zlosci:P

#59 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 sierpień 2009 - 07:02

Nowa prasa do do 30 tys. kłócicie się która lepsza a mnie interesuje co kupić w tej cenie żeby godnie ukręcić sobie te 1 tyś belek i nei martwić się remontami!!! zachwalacie najbardziej jd oraz krone, a mnie nie interesuje która lepiej bele robi, ale która będzie tańsza w naprawach i mniej się psuje!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 sierpień 2009 - 07:08

Nowa prasa do do 30 tys.

eee tam jedziesz 10 s troszke wolniej potem pyda do 15km/h i lyka pokos jak zla zadna taak nie lyka jak JD.....jak was czytam to smiem twierdzic ze w okolicy rzadza same sipmy i inne wynalazki...kup JD a konkurencja dostanie piany ze zlosci:P

Spróbuj pojechać u mnie 15 km/h na torfowych nierównych łąkach-powodzenia-chyba że w kasku jeździsz :o.