Zaloguj się, aby obserwować  
daw

NH TL100 problem

Polecane posty

daw    0

witam:) ogólnie mówiąc mam problem z ww maszyna...pali mi się bezpiecznik od jazdy przeważnie przy wstrząsach...serwis był i nic nie poradził

silnik chodzi elegancko a nie jedzie i O:)

a jak znowu zmostkowałem bezpiecznik to mi sie przewód od instalacji spalił wiec gdzieś pewnie robi się zwarcie...ma ktoś jakiś pomysł gzie???

i dodatkowo na wyświetlaczu nie wyświetla mi "żółwia" i "zająca" od półbiegów

a drugi problem...nie odłącza mi przedniego napędu... czyżby wyłącznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lechu    11

A nie przetarł się przewód od przełączników na dżwigni zmiany biegów nisko po gumą.Często się to zdarza jak zostawiony jest za długi kabel i robi zwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapec24    37

Mi to sie zdarzyło ale po tym jak z własnej winy przerwany został taki kabelek z fotelem. Sklejony jest izolacją i jest ok. A co do tego zółwia i zająca to raz na jakiś czas też tak mam przy szybkim zmienianiu kierunku jazdy ale to wrzuce luz i włącze spowrotem kierunek jazdy i jest ok.

Za to cały czas mi sie pali kontrolka od przedniego napędu i hamulców ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Z tego co czytam o TLach to z tym świecącym się żólwiem i zającem to częsty problem któremu wymiana sterownika za bardzo nie pomaga... Doszedł już ktoś do tego co to może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj