janusz14

John Deere 955-pytania i odpowiedzi

Polecane posty

izydor6280    1146

powinien byc kranik, popatrz dobrze od strony zbiornika zbozowego, powinien byc posrodku bloku, moze troche na prawo


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal14514    0

szukalem tych kraników na bloku i od strony zbiornika niema,jest tylko czujnik oleju.po drugiej stronie na wysokości zbiornika oleju hydraulicznego jest śruba,odkręcilem i nic nie leci .tak to wygląda jak by bylo podciśnienie. jak inaczej można tą wode spuscić?

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

u nas co roku zlewamy tylko z chlodnicy

w tym roku odkrece jeszcze z wymiennika ciepla


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

jak juz pisalem wyzej, zlewamy z chlodnicyz silnika wiekszosc splynie, to co zostaje nie robi zadnej szkody, zamarzajaca woda ma gdzie sie rozszezyc


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzislaw1    0

jak juz pisalem wyzej, zlewamy z chlodnicyz silnika wiekszosc splynie, to co zostaje nie robi zadnej szkody, zamarzajaca woda ma gdzie sie rozszezyc

niewie ktoś odczego podejdzie stacyjka ta do palenia bo jak chce zapalić kombain 955 to przekrenca się w środku i trzeba przekrencać zpowrotem samemu bo nie oddaje tylko dalej krenci rozrusznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

a zwykly przycisk nie moze byc ???

bo chyba podlaczenie bedzie takie samo i z pewnoscia wyjdzie taniej


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

chyba nie chcesz mi wmowic, ze masz tam swiece, no bo i po co w maszynie pracujacej latem grzanie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2199

chyba nie chcesz mi wmowic, ze masz tam swiece, no bo i po co w maszynie pracujacej latem grzanie

 

Dlaczego?? Dlaczego pracującej tylko latem :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruski99    0

Kupiłem teraz J.D.955 i chciałbym zapytać jak się tam włancza sieczkarnie ,czy to samoczynnie z młocarnią czy jakoś inaczej,bo tu jest jakiś elektromagnes z boku,i czy jest może jakiś wyłącznik w kabinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal14514    0

witam. czy znacie jakieś sklepy z częściami do john deere 955, proszę o adres lub tel. czy stronke w necie. poszukuje kupić tarcze sprzęgła i kilka drobniejszych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

jeszcze z lubelskiego Gravit oraz sklep zalozony ze 2 lata temu przez panow, ktorzy pracowali kilka lat w Gravicie http://www.lubagro.pl/


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal14514    0

dzięki panowie.

a z tym sprzęgłem przy mojej 955 to tak różnie chodzi oto że czasami gdy wbijam poszczególne biegi to trochę zazgrzyta, próbowałem podciągać linke ale nic to nie dało. czy może problem tkwi gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gomez01    1

wbrew pozorom moze to nie byc wina dxwigni naciągającej pasek a podstawy na której tan pasek lezy wysyp ma tak duze przełożenie ze wystarczy tylko jak pasek bedzie lezał na kole od silnika i moze zacząć go napedzać musisz tak wyregulowac blache na ktorej spoczywa pasek po wyłaczeniu wysypu jest ona chyba na 4 śrubach żeby nie opierał sie on na kole pasowym przy silniku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolya    0

Pozdrawiam wszystkich użytkowników JD 955 Mam zapytanie czy ktoś zamontował rewers do skrzyni biegów . Problem polega na tym że nie wiem czy skrzynia może pracowa ć w obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gomez01    1
Karolya ja w swoim 970 mam orginalny rewers skrzyni i działa to w ten sposób ze przełacza biegi tylko na jedynce i dwójce jezeli wciśniemy rewers na trójce lub czwórce to mamy luz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolya    0

Dziękuję za odpowiedz . Faktycznie 1 i 2 najczęściej używa się do koszenia. W tym sezonie już nic nie będę kombinował z rewersem tylko dokończyć przegląd Ostatnio wymieniłem łożyska calowe na metryczne w rolkach napinających pasy i targańcu kosy . Do kosy można użyć nożyków z dolnymi nacięciami tylko trzega rozwiercić otwory na fi 6 . Bagnety można napawać [bo niemają stalki wymiennej jak Bizony ] wkładając do środka [tam gdzie chodzi kosa ] blachę miedzaną grubści 4 mm . Póżniej wyciągnąć blachę i szlifować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj