Skocz do zawartości

Zdjęcie

prasy pasowe

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 08:38

prasy pasowe posiadam prase pasowa,tyle ze mam problemy z zaczeciem zwijania balika :) :) prosze o pomoc co moze byc nie tak?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
prasy pasowe Dzisiaj, 21:25
  •  

#2 Share zetor7745

zetor7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 461 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 09:32

prasy pasowe Mógłbyś napisać jaka to presa... znajomy miał podobny problem z presa JD, nie potrafiła zacząc zwijać, kombinowali na różne sposoby ale niestety nic sie nie dało zrobić, dowiedział sie ze te modele pres były nie udane i sie jej pozbył

#3 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 09:42

prasy pasowe posiadam prase hesston 5700.pasy skróciłem i nic niedało.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 13:09

prasy pasowe Miałem podobny problem z JD 550, zmieniłem zęby w podbieraczu na nowe, i minimalnie dłuższe niż orginalne, w pokos wpadam z prędkością 15 km na godzinę ( wedłóg zegara i podanej skali ) I jak narazie zawsze daję radę :)

#5 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 19:27

prasy pasowe podbieracze mam chyba dobre podawac podaje tylko robi mi sie kocioł robi w srodku prasy :D

#6 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 19:35

prasy pasowe Nie o to biega, w tym żecz, że u mnie jak mam wąski podbieracz, zęby na siłę wpychają masę pomiędzy pasy, a początki belki, nie ma siły, musi się początek obrucić jak są dobre zęby, a jak się już raz obruci, to później już leci :D Moja rada, spróbuj chwile po prasować na podniesionym podbieraku. Lecz ty w Hesstonie nie masz chyba podnoszonego ręcznie samego podbieraka. Drugi powód, to gładkie pasy, lecz na to jest jeden sposób - Allegro i w świat :D :D

#7 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 20:07

prasy pasowe mojego kuzyna kolega ma hestonke kupił niedawno to nawet belka mu się zatrzymuje w prasie pasy się zrywają i ma pasy do wymiany i jego morał taki nigdy więcej prasy pasowej z Gładkimi pasami chropowatymi jeśli ktoś kupuję prasę z gładkimi pasami i jeśli się nie zna niech weźmie kogoś kto się zna bo może mieć później wydatek prawie jak na pół drugiej prasy. Może pasy masz za gładkie i materiał się ślizga?.A jak wierzdzasz w pokos to nie za małe obroty dajesz? .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 21:00

prasy pasowe Ja też mam Hesstona 5670 auto i jak powoli wjeżdzam w pokos to odrazu ładnie idzi i mocno bele zwija od począdku a potem już szybko jade. Może wolniej wjedz w pokos .
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#9 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 22:15

prasy pasowe próbowałem wolniej i jest to samo.pasy moze i sa gładkie lecz z 7 mam 3 jeszcze z garbami.porobiłem spawy na wałkach pasy niby chodza ale i tak ma problemy z ruszeniem wałka,poczatek jest ciezki ale jak sie ruszy wałek to wtedy pałer.tylko jak to zrobic zeby sie niemeczyc z poczatkiem zwijania? :D

#10 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisany 13 sierpień 2009 - 22:27

prasy pasowe a wjeżdżaj jedną stroną podbieraka np prawą żeby nie dostawała się masa na środek prasy i powoli może pomoże ja tak w jd 550 zaczynam zawsze i nawet teraz już nie zwalniam

#11 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 14 sierpień 2009 - 07:11

prasy pasowe a jak nie to tak pedał gazu w podłogę i na wpół sprzęgle (Powoli) wieżdzaj w wałek a jak zacznie sie kręcic to juz normalnie jak jeździsz .

#12 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 14 sierpień 2009 - 08:21

prasy pasowe wjezdzajac w pokos powoli to dawalem gazu i powolutku na polsprzegle i to samo

#13 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 15 sierpień 2009 - 08:53

prasy pasowe moze byc ze sa pasy luzne,jesli tak to jak powinny byc naciagniete? :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 25 październik 2009 - 10:08

prasy pasowe pasow niemusze skracac doszedlem co jest ;) wina tkwila w listwie ruwnajacej belke poprostu byla wygieta i dlatego niewciagalo i wyrzucalo slome gora nad walkiem.teraz jak naprostowalem to niema zadnego problemu z zaczeciem belki :(