jareczki2007

JD 1065 i 1075

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam!

Czy mógłby mi ktoś opisać dokładnie te dwa modele czym one dysponują jakimi ważniejszymi czujnikami i parametrami? Zastanawiam się nad kupnem jednego z dwóch i chciałbym dowiedzieć się o nich jak najwięcej. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nickfrey    0

1065 i 1075 to w zasadzie to samo . 1065 ma heder 3.60 a 1075 4.20. silnik szóstka z turbiną około 150 KM , bardzo drogi w naprawie o czym się boleśnie przekonałem :) mój kombajn jako nowy posiadał kilka czójników, które jednak teraz juz nie działają. swojego kupiłem w tym roku i wiecej przy nim grzebie niz koszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

w zasadzie to nie to samo to sa calkiem inne kombajny 1065 jest miejszy ma mniejsza przepustowosc i cztery wytrzasacze. a 1075 ma 5 wytrzasaczy jest szerszy i co za tym idzie wiekszy przerob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek74    1

Dokładne parametry obydwu są tutaj:http://www.konedata.net/jd1065.htm

A tak z mojej strony 1075 jest większy, ale 1065 z hederem 4metrowym można 1 ha śmiało w 55 minutek strzelić a jak cienkie zboże to i 1,5ha w 60min. zrobić. A co do prostoty budowy to jest ok. Z Clasem nie miałem doczynienia i nie porównam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avant98    0

Koledzy w wolnych chwilach chcę przeswietlić i posprawdzać mój kombajn, chcę wyjąć podsiewacz w 1075 i nie bardzo wiel jak poodkręcałem go z przodu i z haczyków po bokach ale on nie bardzo chce wyjść. Opuszcza się cały aż z sitami. Jeżeli ktoś ma jakieś doswiadczenia to prosiłbym o instrukcję jak go wyjąć gdyż samemu może zająć mi to dużo czasu. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majs    0

Witam

Mam takie pytanie do użytkowników JD 1065...

Czy ktoś z Was rozbierał pompę do klimatyzacji przy tym modelu? Głównie chodzi mi o sprzęgło. Prawdopodobnie trzeba je przewinąć i nie wiem jak je wyjąć...

Na małych obrotach pompa się załącza po dodaniu gazu, gdy wchodzi na wyższe obroty bezpiecznik sie pali i się rozłącza....

 

Druga sprawa jest taka: Czy ktoś z was posiada ten rozpylacz do (końcówkę, blacha którą zakłada się na końcu kombajnu do sieczkarni słomy przy kombajnie zbożowym,. Nie wiem jak to się zwie:) ) szarpacza słomy...

Prosiłbym o kontakt gg. 5598452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj