Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chce kupić kombajn po spaleniu, czy sie opłaca

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Przemcioo

Przemcioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 11 sierpień 2009 - 18:35

Chce kupić kombajn po spaleniu, czy sie opłaca Witam tak jak w temacie, mam pytanie do was czy opłaca sie kupićkombajn zbożowy po czesciowym spaleniu, czy raczej dać sobie spokój z tym..

Mam na myśli coś takiego

http://www.allegro.p...rzynia_byd.html

A dodatkowo jak bedasie zachowywały elementy po spaleniu, napewno bd innej twardosci, i czy nie trzeba bedzie ich wycinac i wspawywac drugich. a takze ile moze wyniesc koszt naprawy tego kombajniku, A moze ktos z was ma taki kombajnik albo podobny po czesciowym spaleniu i nie ma czasu go naprawaic a chce go sprzedac po rozsadnych cenach.

Pomozcie mi z tym problemem, czy jest wogole sens ładowac sie w to czy nie.

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Chce kupić kombajn po spaleniu, czy sie opłaca Dzisiaj, 21:01
  •  

#2 Share kubu365

kubu365

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 11 sierpień 2009 - 19:23

Chce kupić kombajn po spaleniu, czy sie opłaca ohoho :) to on wola o niego 30 tys no nie wiem czy sie oplaca pisze ze silnik spalony no to nie sa tanie rzeczy szczególnie w jelonkach :) zalezy ile masz ha do koszenia bo taki duzym kombajnem np. na 20 ha sie nie oplaca lepiej juz bizona kupic supra z kabiną :)
Wielki fan case jx/new holland td

#3 Share jd3

jd3

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo motoryzacja

Napisany 11 sierpień 2009 - 20:18

Chce kupić kombajn po spaleniu, czy sie opłaca Dokładnie. Lepiej wez jakiegos Bizona. Co bedziemy duzo mowic... czesci do JD sa drogie :)
Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

#4 Share farmer120ha

farmer120ha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 11 sierpień 2009 - 20:53

Chce kupić kombajn po spaleniu, czy sie opłaca Musiałbyś ogłądnąć go osobiśćie i sam ocenić jaki jest ten zasięg spalenia i zobaczyć czy to tylko powieszczowne opalenie blach czy całkiem z topione elementy.Policzyć ile by wyszła jego naprawa (części +swoja robocizna) i czy by taniej nie kupił gotowego do jazdy :) .Może sie opłacić,ale bez osobistego obejrzenia to szkoda sondować....
Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share sdamigo6

sdamigo6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 11 sierpień 2009 - 21:15

Chce kupić kombajn po spaleniu, czy sie opłaca Spójrz na zdjęcia jeszcze raz tylko zapomnij że jest on spalony Na mój gust maszyna jest wyjeżdżona i wygląda jakby nikt o niego nie dbał. Moim zdaniem nawet za 3 dychy taki sprzęt się nie opyla. Możesz dołożyć do niego kupę kasy i będzie się sypał.

#6 Share Spojler

Spojler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 12 sierpień 2009 - 10:08

Chce kupić kombajn po spaleniu, czy sie opłaca Dokladnie jak koledzy wyżej pisali. Musisz go sam obejrzeć, bo np. na zdjęciu będzie jedna blacha osmolona, a wszystkie pasy sfajczone na pył. Czy się opłaca, zależy od pojedynczego przypadku i od Twojej subiektywnej opinii.
Dostawcą mocy jest...Case

#7 Share Przemcioo

Przemcioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 12 sierpień 2009 - 12:55

Chce kupić kombajn po spaleniu, czy sie opłaca No u mnie mam okolo 30 ha i jeszcze gdzies 70 ha bym dobil na uslugach. Awlasnie myslalem o takim kombajniku jakis przypalonym bo moze nawet by wyszedl taniej jak normalnie

myslezebylbym wstanie sam wszystko przy nim zrobic..

A jeszcze jedno jak jest lepiej,
kiedy jest kabinaspalona
czy jak jest silnik spalony.

Mi sie wydaje ze lepiej jak jest spalony silnik. alemoge byc w bledzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Przemcioo

Przemcioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 17 sierpień 2009 - 15:43

Chce kupić kombajn po spaleniu, czy sie opłaca Moze jeszcze sie ktos wypowiedziec na ten temat ????