Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak sciagnac kolo pasowe na bebnie mlocarni w E 514

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share krzysiek3120

krzysiek3120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 10 sierpień 2009 - 19:28

Jak sciagnac kolo pasowe na bebnie mlocarni w E 514 mam klopot ze sciagnieciem kola na wale bebna sciagacz hydrauliczny niedaje rady

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak sciagnac kolo pasowe na bebnie mlocarni w E 514 Dzisiaj, 01:22
  •  

#2 Share qba

qba

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 11 sierpień 2009 - 09:46

Jak sciagnac kolo pasowe na bebnie mlocarni w E 514 Próbowałeś podgrzewać ?

#3 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisany 11 sierpień 2009 - 15:12

Jak sciagnac kolo pasowe na bebnie mlocarni w E 514 Mieliśmy też kiedys Forszaja, ale miałem mało lat i duzo nie pamiętam. Chyba tez sie nie dało ściągnąć tego koła(nie jestem pewny w 100% czy to to koło), żaden ściagacz nie pomagał, za ch** sie nie dało, a te koło sie banalnie ściąga za pomocą dwóch długich śrub, w kole są bodajże dwa otwory, wkłada sie am śruby i nakretkami jakoś sie je dokręca o kolo łatwo schodzi(wtedy miałem jakieś 6 lat i juz nie pamietam). Jeżeli to nie to koło to sory, a jezeli tak to tak jak pisze.

#4 Share krzysiek3120

krzysiek3120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 12 sierpień 2009 - 19:08

Jak sciagnac kolo pasowe na bebnie mlocarni w E 514 ze trzeba sciagacz na 2 sruby to wiem tylko ze w tulei kola wewnetrznego jest tulejka ktora byla zakladana na goraco widocznie a niema tam dostepu .Udalo mi sie to sciagnac rozbierajac po tawalku i rozcinajac ta tulejke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Superman

Superman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 13 kwiecień 2010 - 19:36

Jak sciagnac kolo pasowe na bebnie mlocarni w E 514 WItam. Te kolo sciaga sie wkrecajac 2 dlugie sruby w kolo i za pomoca jakies belki i srub sie to sciaga, na 100% nie jestem pewien czy to sie akurat tak sciaga ale chyba tak.Pozdrawiam

#6 Share lslonecki

lslonecki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 30 sierpień 2010 - 19:25

Jak sciagnac kolo pasowe na bebnie mlocarni w E 514 Wystarczy ściągacz własnej roboty i odrobina ostrożności przy demontażu : sprężyna!!! Potem to tylko podgrzać, jak zapieczona tuleja z łożyskiem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share issn1234

issn1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 05 luty 2011 - 15:47

Jak sciagnac kolo pasowe na bebnie mlocarni w E 514 Ja mialem ten sam problem i po kilku godzinach walki z roznymi sciagaczami grzaniem itp dospawalem do tego zabieraka duza nakretke a potem wkrezajac srube ruszylo tyle ze to byla nakretka jakies fi 50 z gwintem trapezowym. potem odszlifowalem i gotowe ale naprawde niezle to siedzi.