Zaloguj się, aby obserwować  
MECHANIZATOR

MOTOGODZINY

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus C-355M
MECHANIZATOR    159

zwracam sie z uprzejmą prośbą do użytkowników i właścicieli ciągników ursus/zetor (typy wymienione ponizej) o podanie mi takich danych jak typ, rocznik, stan licznika motogodzin

 

ursus C-385, C-385A, 902, 904, 912, 914, 932, 934, 1002, 1004, 1012, 1014, 1032, 1034, 1132, 1134, 1201, 1204, 1212, 1214, 1222, 1224, 1232, 1234, 1604, 1614, 1634

 

zetor 8011, 8045, 8111, 8145, 8211, 8245, 10011, 10045, 10111, 10145, 10211, 10245, 11211, 11245, 12011, 12045, 12111, 12145, 12211, 12245, 16045, 16145, 16245

 

wymienione wyzej dane są mi potrzebne do sporzadzenia pracy semestralnej ponieważ jestem studentem Akademi Rolniczej

Edytowano przez MECHANIZATOR

^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
dostałem info ze nie mozna pisać duzymi literami to ponawiam swoją prośbę małymi :wacko:

a nie dali ci info o tym ze posta pod postem nie mozna pisać? :P heh


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

zacznijmy od twojego duzego błędu że masz nick pisany Caps Lock'iem... ponadto wszyscy dobrze możemy przeczytac post napisany małymi literami, a kojejną rzeczą jest EDIT którego używamy jak chcemy coś poprawić w poprzednim poscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
zacznijmy od twojego duzego błędu że masz nick pisany Caps Lock'iem...

nick to nie on jeden tak ma, nickiem to on jeszcze nic nie narobi ale jak zacznie walić capsem każdego posta to yno jego posty bedą widoczne a innych nie...heh :wacko: no i oczywiscie istnieje takie cos jak "EDIT".

No,ale jest to user który dołączył dziś wiec, jeszcze nie wszystko wie, tak kazdy miał..ja tez jak pierwszym razem na AF wszedłem, choc regulamin powinien juz troche znac, lub przynajmniej go przeczytac...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

Jak to nie wszystko wie? przed zalogowaniem czyta się chyba regulamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Przepraszam wszystkich urazonych moim nieobyciem z zasadami panujacymi na tym forum

jednocześnie dziękuję za cenne wskazówki - w przyszłości takie błędy nie powtórzą się

 

jeśli moje przeprosiny zostały przyjęte to prosze o odpowiadanie na moje pytanko

 

dzieki i pozdro dla wszystkich


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12
moderator i takie błędy :wacko:

 

 

sorki, od rana cos mam z grafiką w mozili i pisałem w Explorerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2
Jak to nie wszystko wie? przed zalogowaniem czyta się chyba regulamin

Naprawdę czytasz szczegółowo regulamin każdego forum na jakim się rejestrujesz ??? :wacko: :P


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

jestem zalogowany tylko na tym, początkowo komentowałem tylko zdjęcia-później jak zdecydowałem się pisac posty przeczytałem-a odnosnik o Capsie doszeł później chyba... :wacko: ...a co mam mówić jestem przecież moderatorem muszę dawać dobry przykład :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2
...a co mam mówić jestem przecież moderatorem muszę dawać dobry przykład :wacko:

TYS prowda, koniec off-topu, bo nam ADMIN uszy natrze :P


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

Użytkownicy - albo temat wraca na właściwe tory albo będzie zamknięty - pytanie jest w pierwszym temacie - prosze nie robić OT.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

No właśnie Panowievwracamy do tematu. Akurat nie mam nic z tych modeli co są podane, ale czytałem ten post dziś i akurat wieczorem byłem u wuja co ma Ursusa 914 i się wypytałem wszystko :wacko:.

Więc tak jak napisałem, wuja ma model Ursus 914, rok prod. 1997, stan licznika- 3880 mth. Ciągnik pracuje na ok. 38ha. Pomaga mu jeszcz C 360 3P i C 330. Więc nie wiem czy ten 914 ma mało czy dużo nakręconych tych mth :P. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

jego średnioroczne wykorzystanie to 388 mth - jest to sporo ponizej tego co podają książki - ale wszystkie ciagniki jakie sprawdzałem tak mają - moim zadaniem jest własnie sprawdzenie ile nasze Traktorki pracują rzeczywiscie w ciagu roku a nie ile w ksiażce ktoś napisał bo te dane sa czesto podawane na wyrost niestety

 

dzięki za powrót do tematu

 

pozdro dla wszystkich


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

moga być wszystkie ursusy i zetory ale te które powstały w ramach współpracy między tymi firmami - mozliwe ze wczesniej nie wymieniłem wszystkich więc jeśli masz jakiś odpowiadający moim zainteresowaniom to daj jego parametry


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

przecież poczciwe 60 są następcami ursusa 4011 bliźniaka zetora 4011 z za tym idzie 3p ale to już po kupieniu licencji na MF to ci podam godz. 3p bo maja 60 ma już 35lat i kilka zegarów za sobą więc ursus c360-3p rocznik 1988 stan licznika 8602 mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

dzięki za tą 60tke - rzeczywiście Ursus 4011 jest bliźniaczym bratem Zetora 4011 ale akurat nie o tą współprace mi chodziło :wacko:

a co do Zetora 14245 (Ursusa 1434) to jeśli ktoś taki ciagnik posiada to mogą byc także jego dane


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

http://www.zetorworld.com/history_R2.html

chyba o to ci chodzi - UR2 - mam racje


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

dokładnie - chodzi mi tylko o ciągniki tzw ciężkie

 

ponawiam swoją prośbe - jeśli macie takie ciągniki to podajcie typ, rocznik, i stan licznika motogodzin


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

chciałem tylko zauważyć ze konkurencja jest bardziej skora do działania dla dobra nauki - na pewnym forum dostałem już 30 odpowiedzi na moje pytanko - tylko jakoś na agrofoto nie ma odzewu a szkoda :wacko:

 

zawsze traktowałem tą stronke jako cenne źródło FACHOWEJ wiedzy niestety myliłem sie :P


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
zawsze traktowałem tą stronke jako cenne źródło FACHOWEJ wiedzy niestety myliłem sie :P

zawsze? jestes tu od 21 kwietnia a piszesz jakbyś sie zarejestrował zaraz po jacku. :wacko:

 

 

przestań robic OFF TOPIC ostrzegam

sory, juz nie bedę..


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

to prawda - zarejestrowany jestem dopiero od soboty ale ze strony korzystam od jakichś 8 miesiecy

 

a tak przy okazji to mogli byście wrócić do tematu


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez bartoszsola
      Witam! Zamieszczam oryginalne skany instalacji do Zetorów jak wyżej    Może komuś się przyda  `



    • Gość
      Przez Gość
      witam, jak podłączyć 2 wskaźniki paliwa pod jeden wskaźnik? to rozwiązanie oryginalne. Są tu 2 przekaźniki które odpowiadają za przełączenie wskazania z pierwszego czujnika na drugi. Problem w tym, że ktoś kiedyś pchał rączki w instalacje przez co ciężko jest mi dojść co do czego. Po podłączeniu na którko 1 i 2 oba działają prawidłowo kwestia w tym jak to wpiąć w przekaźniki żeby pracowało tak jak powinno? w załączniki prowizoryczny schemat

    • Przez Przemek1265
      Witam, mam problem z ładowaniem akumulatora w ciągniku John Deere 6400. Ciągnik był u elektryka i postawił diagnozę na regulator napięcia i go wymienił i sprawdzał ładowanie i było, lecz kontrolka od ładowania cały czas się świeci i akumulator nie jest ładowany i na dodatek stopiło mi w skrzynce z bezpiecznikami ,,bezpiecznik" fachowo to się dioda nazywa. Od czego może ona być? Co może być przyczyną? W czym szukać winy? Dodaję również zdjęcie alternatora i schemat skrzynki bezpieczników z zaznaczonym bezpiecznikiem, który został spalony. Wyczytałem również, w alternatorze jest wtyczka W i jedni piszą, że musi być podłączona, a inni że nie. Jak ma być podłączona to w którym miejscu do instalacji ją podłączyć?



    • Przez karczikpr
      Witam, montował ktoś zamiast reflektorów przednich lampy led? Jeśli tak to jaki model lamp polecacie i gdzie je kupić ?
    • Przez rolkam72
      Witam serdecznie wszystkich użytkowników .
      Otóż jest taki problem .
      Stacyjka nie rozłączała mi prądu i blokowała się kierownica .
      Kupiłem nową założyłem i pali się tylko i wyłącznie kontrolka od ładowania .Żaden wskaźnik ani nic innego włącznie z rozruchem .
      Po włożeniu starej jest to samo 
      Wychodzą z ciągnika 3 kable jeden z nich plus drugi wyjście na kontrolki i 3 rozruch 
      Po kręceniu kluczykiem stacyjka podaje na kontrolki prąd ale nic się nie dzieje nie tyka ten stycznik nie zapalają się zegary ogólnie nic nie ma.pradu .
      Bezpieczniki dobre na 2 z nich jest jakiś znikomy prąd 2.8v .
      Proszę o radę co może być uszkodzone .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj