Skocz do zawartości

Zdjęcie

MOTOGODZINY

33 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 21 kwiecień 2007 - 13:50

MOTOGODZINY zwracam sie z uprzejmą prośbą do użytkowników i właścicieli ciągników ursus/zetor (typy wymienione ponizej) o podanie mi takich danych jak typ, rocznik, stan licznika motogodzin

ursus C-385, C-385A, 902, 904, 912, 914, 932, 934, 1002, 1004, 1012, 1014, 1032, 1034, 1132, 1134, 1201, 1204, 1212, 1214, 1222, 1224, 1232, 1234, 1604, 1614, 1634

zetor 8011, 8045, 8111, 8145, 8211, 8245, 10011, 10045, 10111, 10145, 10211, 10245, 11211, 11245, 12011, 12045, 12111, 12145, 12211, 12245, 16045, 16145, 16245

wymienione wyzej dane są mi potrzebne do sporzadzenia pracy semestralnej ponieważ jestem studentem Akademi Rolniczej

Edytowany przez MECHANIZATOR, 24 kwiecień 2007 - 00:44.

^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MOTOGODZINY Dzisiaj, 19:15
  •  

#2 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 21 kwiecień 2007 - 17:02

MOTOGODZINY

dostałem info ze nie mozna pisać duzymi literami to ponawiam swoją prośbę małymi :wacko:

a nie dali ci info o tym ze posta pod postem nie mozna pisać? :P heh
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#3 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 21 kwiecień 2007 - 17:17

MOTOGODZINY zacznijmy od twojego duzego błędu że masz nick pisany Caps Lock'iem... ponadto wszyscy dobrze możemy przeczytac post napisany małymi literami, a kojejną rzeczą jest EDIT którego używamy jak chcemy coś poprawić w poprzednim poscie...

#4 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 21 kwiecień 2007 - 17:41

MOTOGODZINY

zacznijmy od twojego duzego błędu że masz nick pisany Caps Lock'iem...

nick to nie on jeden tak ma, nickiem to on jeszcze nic nie narobi ale jak zacznie walić capsem każdego posta to yno jego posty bedą widoczne a innych nie...heh :wacko: no i oczywiscie istnieje takie cos jak "EDIT".
No,ale jest to user który dołączył dziś wiec, jeszcze nie wszystko wie, tak kazdy miał..ja tez jak pierwszym razem na AF wszedłem, choc regulamin powinien juz troche znac, lub przynajmniej go przeczytac...
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#5 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 21 kwiecień 2007 - 18:21

MOTOGODZINY no ale skory jest studentem, to chyba zna netykiete
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#6 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów

Napisany 21 kwiecień 2007 - 18:22

MOTOGODZINY Jak to nie wszystko wie? przed zalogowaniem czyta się chyba regulamin

#7 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 21 kwiecień 2007 - 18:48

MOTOGODZINY

żeczą

moderator i takie błędy :wacko:

#8 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 21 kwiecień 2007 - 19:05

MOTOGODZINY Przepraszam wszystkich urazonych moim nieobyciem z zasadami panujacymi na tym forum
jednocześnie dziękuję za cenne wskazówki - w przyszłości takie błędy nie powtórzą się

jeśli moje przeprosiny zostały przyjęte to prosze o odpowiadanie na moje pytanko

dzieki i pozdro dla wszystkich
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#9 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów

Napisany 21 kwiecień 2007 - 19:45

MOTOGODZINY

moderator i takie błędy :wacko:

sorki, od rana cos mam z grafiką w mozili i pisałem w Explorerze

#10 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 21 kwiecień 2007 - 20:12

MOTOGODZINY

Jak to nie wszystko wie? przed zalogowaniem czyta się chyba regulamin

Naprawdę czytasz szczegółowo regulamin każdego forum na jakim się rejestrujesz ??? :wacko: :P
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów

Napisany 21 kwiecień 2007 - 20:16

MOTOGODZINY jestem zalogowany tylko na tym, początkowo komentowałem tylko zdjęcia-później jak zdecydowałem się pisac posty przeczytałem-a odnosnik o Capsie doszeł później chyba... :wacko: ...a co mam mówić jestem przecież moderatorem muszę dawać dobry przykład :P

#12 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 21 kwiecień 2007 - 20:26

MOTOGODZINY

...a co mam mówić jestem przecież moderatorem muszę dawać dobry przykład :wacko:

TYS prowda, koniec off-topu, bo nam ADMIN uszy natrze :P
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#13 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 22 kwiecień 2007 - 17:14

MOTOGODZINY Użytkownicy - albo temat wraca na właściwe tory albo będzie zamknięty - pytanie jest w pierwszym temacie - prosze nie robić OT.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#14 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 22 kwiecień 2007 - 19:19

MOTOGODZINY No właśnie Panowievwracamy do tematu. Akurat nie mam nic z tych modeli co są podane, ale czytałem ten post dziś i akurat wieczorem byłem u wuja co ma Ursusa 914 i się wypytałem wszystko :wacko:.
Więc tak jak napisałem, wuja ma model Ursus 914, rok prod. 1997, stan licznika- 3880 mth. Ciągnik pracuje na ok. 38ha. Pomaga mu jeszcz C 360 3P i C 330. Więc nie wiem czy ten 914 ma mało czy dużo nakręconych tych mth :P. Pozdro.

#15 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 19:27

MOTOGODZINY jego średnioroczne wykorzystanie to 388 mth - jest to sporo ponizej tego co podają książki - ale wszystkie ciagniki jakie sprawdzałem tak mają - moim zadaniem jest własnie sprawdzenie ile nasze Traktorki pracują rzeczywiscie w ciagu roku a nie ile w ksiażce ktoś napisał bo te dane sa czesto podawane na wyrost niestety

dzięki za powrót do tematu

pozdro dla wszystkich

#16 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 20:54

MOTOGODZINY a inne modele cię nie interesują??

#17 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 21:33

MOTOGODZINY moga być wszystkie ursusy i zetory ale te które powstały w ramach współpracy między tymi firmami - mozliwe ze wczesniej nie wymieniłem wszystkich więc jeśli masz jakiś odpowiadający moim zainteresowaniom to daj jego parametry

#18 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 21:45

MOTOGODZINY przecież poczciwe 60 są następcami ursusa 4011 bliźniaka zetora 4011 z za tym idzie 3p ale to już po kupieniu licencji na MF to ci podam godz. 3p bo maja 60 ma już 35lat i kilka zegarów za sobą więc ursus c360-3p rocznik 1988 stan licznika 8602 mth

#19 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 22 kwiecień 2007 - 21:48

MOTOGODZINY http://www.agrofoto....o...ic=2031&hl=
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 07:42

MOTOGODZINY dzięki za tą 60tke - rzeczywiście Ursus 4011 jest bliźniaczym bratem Zetora 4011 ale akurat nie o tą współprace mi chodziło :wacko:
a co do Zetora 14245 (Ursusa 1434) to jeśli ktoś taki ciagnik posiada to mogą byc także jego dane