Skocz do zawartości

Zdjęcie

Duża różnica wieku w związku

324 odpowiedzi na ten temat

#121 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 10 styczeń 2011 - 19:54

Duża różnica wieku w związku "dla niej wszystko" z tym to bym BARDZO uważał... <_<
ja mało co bym sie nie przejechał... i to gołą d... po nieheblowanej desce,a drzazgi to bym jeszcze do dzisiaj wyjmował... <_<
O mało co nie zrezygnowałbym z gospodarki, a juz byłem blisko tej decyzjii...

więc tak...
dziewczyna powinna AKCEPTOWAĆ wasze zalety i wady, a w szczególności to czym się zajmujemy...czyli rolnictwo w naszym przypadku...
i wy jej..
ogólnie powinno być akceptacja partnera..
a nie myslenie, a może sie zmieni dla mnie.. nie nie tendy droga panowie...
a jak jest akceptacja drugiego partnera wtedy juz wiek nie jest taki wazny...

@Globus- nic na siłę, bo jeszcze możesz się przejchać tak jak ja kiedyś...
na pewno znajdziesz kogoś, i to wartościowego :)tego Tobie życze :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Duża różnica wieku w związku Dzisiaj, 00:58
  •  

#122 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 22:44

Duża różnica wieku w związku w pewnym filmie, ktory z reszta bardzo polecam mowili tak: "zabijajac moje demony, mozesz usmiercic takze anioly", a gdzies tez slyszalem, "ze ludzi sie lubi za ich zalety, a kocha za wady". byc moze nie jest to jakies turboglebokie, albo inaczej byc moze jest pseudoglebokie, ale do mnie przemawia.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#123 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 22:47

Duża różnica wieku w związku A jaki to film?

#124 Share mora

mora

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Zainteresowania:literatura,kynologia, motoryzacja z naciskiem na T4

Napisany 11 styczeń 2011 - 09:17

Duża różnica wieku w związku Lubi się za coś, a kocha się mimo wszystko...(tak to leciało)

#125 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 09:50

Duża różnica wieku w związku byc moze.

A jaki to film?

kolej transsyberyjska.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#126 Share saigon

saigon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 14:49

Duża różnica wieku w związku fin masz racje dlaczego mamy się zmieniać jeżeli ktoś wychodzi za mąż to go kochamy z wszystkimi wadami i zaletami jest takie powiedzenie widziały gały co brały dla mnie tak trudny był rok musieliśmy nauczyć się razem mieszkać nie tylko z sobą przebywać cieszyć się tymi dobrymi sprawami ale dzielić te trudne chwile

#127 Share zeberka363

zeberka363

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 01:08

Duża różnica wieku w związku

oho@tomi328 może i masz rację,ale nie teraz jeszcze trochę imprezy o mam dopiero {19lat} no chyba że bym znalazł swoją miłość to dla niej wszystko tylko że ona też by musiała mnie kochać,a nie na kasiore patrzeć jak to miastowe dziewczyny potrafią B)

ty se synku uwazej :D ja jestem właśnie miastowa!!! i na co poleciałam??? na starego pomarańczowego malucha?? nie wkładaj wszystkich do jednego worka bo raczej mało życie znasz ;[

#128 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 01:13

Duża różnica wieku w związku w dzisiejszych czasach na zadbanego malacza, mozna bardziej wartosciowa dziewczyne "wyrwac" niz na nowego mercedesa. ba na pewno tak jest ;) .

#129 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 01:28

Duża różnica wieku w związku Wtedy nie wyrywasz na malacza tylko na siebie, bo tylko tobą będzie się interesować. Chyba że dziewczyna leci na polską myśl techniczną. Tak się zastanawiam co jest złego w posiadaniu utrzymanki(jeśli masz pieniądze)?

#130 Share mora

mora

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Zainteresowania:literatura,kynologia, motoryzacja z naciskiem na T4

Napisany 12 styczeń 2011 - 08:51

Duża różnica wieku w związku Niby nic w tym złego,ale pomyśl;co warta miłość za którą płacisz?Idź lepiej do Agencji...
A z drugiej strony-ożeniłbyś się z dziewczyną o której byś wiedział,że była utrzymanką?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share vala2000

vala2000

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 09:52

Duża różnica wieku w związku panowie toby chcieli zaliczyć jak najwięcej żeby było się czym przed kumplami pochwalić a ta jedyna dla niego tylko :D

#132 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 10:16

Duża różnica wieku w związku heh, swiete slowa.

Wtedy nie wyrywasz na malacza tylko na siebie

chodzi o to, ze taki zadbany malacz okresla ciebie, ze tobie nie chodzi tylko o to, zeby przemiescic sie z punktu A do B, tylko zeby czerpac przyjemnosc z samej jazdy i szykowania pojazdu. cos tam to juz mowi o wlascicielu, wiec jak najbardziej mozna wyrwac na malacza :) .

#133 Share vala2000

vala2000

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 11:38

Duża różnica wieku w związku to już lepiej na rower -wiatr w włosach i pełno komarów w ustach jeżeli to lato :lol:

#134 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 12:34

Duża różnica wieku w związku ej no nie gadaj, ze by cie nie urzekł odrestaurowany malacz.

#135 Share vala2000

vala2000

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 12:39

Duża różnica wieku w związku nie bo ja swojego mena mam już 16 lat tylko moją sąsiadkę urzekł polonez bo tak była ciekawa kto przyjechał

Edytowany przez vala2000, 12 styczeń 2011 - 12:40.

#136 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 13:29

Duża różnica wieku w związku oj tam, hipotetycznie pytam.

#137 Share vala2000

vala2000

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 13:35

Duża różnica wieku w związku to podrywamy na malucha czy na właściciela no jak na malucha ma ten ryk silnika asfalt aż się zwija a właściciel to romantyk tylko wzdychać :lol:

#138 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 13:44

Duża różnica wieku w związku a jak oslepi blask chromu z pierwszej wersji malacza?
chodzi i o auto i o wlasciciela, a raczej o to, ze poprzez to auto wlasciciel moze byc warty zainteresowania. nie wazne czym sie zajmuje w czasie wolnym, czy dlubie w garazu, robi zdjecia, czy nawet maluje na scianie, jest prawdopodobne, ze to bardziej wartosciowy czlowiek niz ten, ktory tylko wypelnia swoj czas praca, konsumpcja i relaksem, nie wnoszac nic do wlasnego zycia ;) .

#139 Share vala2000

vala2000

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 14:56

Duża różnica wieku w związku masz racje ale w życiu jest trochę inaczej są dni lepsze i gorsze to dziewczyna jak zobaczy gorszy typ samochodu to ma pomyśleć- nie zaradny życiowo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 15:18

Duża różnica wieku w związku To się brzozak nazywa pasja. Wiadomo że człowiek z pasją jest bardziej wartościowy i interesujący niż bez, który żyje z dnia na dzień. Chociaż często pozory mylą.
I widzę że mamy nową koleżankę.

Edytowany przez StasiekS, 12 styczeń 2011 - 15:18.