Skocz do zawartości

Zdjęcie

Duża różnica wieku w związku

324 odpowiedzi na ten temat

#101 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 23:48

Duża różnica wieku w związku To Globus nic się nie przejmuj:) zdążysz się hajtnąć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Duża różnica wieku w związku Dzisiaj, 03:43
  •  

#102 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 23:49

Duża różnica wieku w związku Mi bardziej chodziło o cechy charakteru, zachowanie. Jeśli dziewczyna prosi Cię abyś rzucił palenie to w sumie nie jest złe. Wyjdzie Ci na zdrowie. Ale jeśli oburza się że nie przepadasz za jej znajomymi lub lubisz posiedzieć w domu to jest już coś nie tak.

Edytowany przez StasiekS, 09 styczeń 2011 - 23:50.

#103 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 23:51

Duża różnica wieku w związku Stasiek i ztym się zgadzam w całej rozciągłości, że nie może oczekiwać zmiany charakteru lub zachowania bo to niedopuszczalne i świadczy jedynie o braku uczucia ze strony partnerki

#104 Share Globus

Globus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, rolnictwo

Napisany 10 styczeń 2011 - 00:02

Duża różnica wieku w związku oho@tomi328 może i masz rację,ale nie teraz jeszcze trochę imprezy o mam dopiero {19lat} no chyba że bym znalazł swoją miłość to dla niej wszystko tylko że ona też by musiała mnie kochać,a nie na kasiore patrzeć jak to miastowe dziewczyny potrafią B)

#105 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 00:11

Duża różnica wieku w związku Ze wsi też potrafią patrzeć. Nie gorzej niż te z miasta.

no chyba że bym znalazł swoją miłość to dla niej wszystko tylko że ona też by musiała mnie kochać
A później kobiety się dziwią gdzie Ci prawdziwi mężczyźni się podziali. Coś czuję że pierwsza ładniejsza albo i nawet pierwsza lepsza wyciśnie z ciebie ostatnie pieniądze i zrobi przydupasa.

#106 Share Darkos795

Darkos795

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 00:17

Duża różnica wieku w związku Nasze też patrzą,jak nie na kasiorkę to na to jakim ciągnikiem jeżdzisz i czy masz kombajn B) Ja w Twoim wieku
byłem rok z laską starszą o 5 lat. I było tak,że ja chciałem na imprezę,a ona chciała rozmawiać o dziecku.
Poważnie rozpijasz się szampanem? :P

#107 Share Globus

Globus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, rolnictwo

Napisany 10 styczeń 2011 - 00:17

Duża różnica wieku w związku A no o byś się @StasiekS mylił <_<

Edytowany przez Globus, 10 styczeń 2011 - 10:32.

#108 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 10:14

Duża różnica wieku w związku Generalnie wszystko zależy od faceta. Niektórzy poprostu drugiej mamy szukają wtedy może być starsza. Inni wolą młodsze wtedy po 50 nie trzeba na nowszy model wymieniac hehe. Generalnie jak dla mnie kobieta powinna byc o 5 do 10 lat młodsza. Udowodnione jest naukowo że dziwczyny rozwijają się fizycznie czy psychicznie z około 3 letnim wyprzedzeniem niż chłopcy. Dlatego normalne jest że starsza lub w tym samym wieku dziewczyna będzie miała inny pomysł na życie niz młodszy facet. Ale jak już wyżej pisałem będzie dobrze zastępowała mamę.

#109 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 10:56

Generalnie wszystko zależy od faceta. Niektórzy poprostu drugiej mamy szukają wtedy może być starsza.

albo dobrego seksu z doswiadczona partnerka ;)

mamy :lol: :lol: , skad ty te glebokie wnioski wyciagasz?
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#110 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 styczeń 2011 - 11:12

Niektórzy poprostu drugiej mamy szukają wtedy może być starsza.

A czemu to tylko mamy? Postęp w medycynie i coraz niższe ceny Wiagry umożliwiają poszukiwania babci,a nawet prababci.Sytuacja jest o tyle komfortowa, że statystyczna babcia jest dużo bardziej opiekuńcza od matki, a dodatkową zaletą jest oszczędność na środkach antykoncepcyjnych, oraz ciągła gotowość do wspólżycia z uwagi na brak menstruacji.

Edytowany przez xemit, 10 styczeń 2011 - 11:13.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 11:20

Duża różnica wieku w związku Szkoda że się nie rozumiemy. Wnioski wyciągam z obserwacji życia, czasami coś tam przeczytam. Jeśli chodzi o seks, starszymi kobietam z racji doświadczenia i wyglądu interesują się przeważnie młodzi. Potem to się zmienia większość facetów powiedzmy po 30 interesuje się młodszymi co nie oznacza odrazu seksu.
Jeśli ktos woli babcie no cóż albo taki twardziel albo desperat. Ja tam takich fantazji nie mam.

Edytowany przez hubertuss, 10 styczeń 2011 - 11:32.

#112 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 styczeń 2011 - 11:34

Duża różnica wieku w związku "Potem to się zmienia większość facetów powiedzmy po 30 interesuje się młodszymi co nie oznacza odrazu seksu."
To zrozumiałe.
Nie wyobrażam sobie bym szukał babci lub prababci.I to nie dlatego że nie mam dostępu do Wiagry, a z tak prozaicznego powodu,że średnia życia kobiet jest niższa niż potencjalny wiek mojej babci, a najstarsza kobieta w Polsce jest młodsza od mojej prababci.
W związku z tym pozostało mi oglądać się za młodszymi,co nie zawsze wychodzi mi na zdrowie :P

#113 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 11:43

Duża różnica wieku w związku syndrom sowy ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#114 Share saigon

saigon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 12:48

Duża różnica wieku w związku jak to czytam to mi się słabo robi jakie wy wszyscy o kobietach złych kategoriach mówicie to co my to tylko na hektary lecimy kombajny a jak ma się już po 30 stare baby to co chcecie tylko żyć z każdą dziewczyną jak jest piękna i młoda ja mam staż małżeński spory i dorobiliśmy się sami :rolleyes:

#115 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 10 styczeń 2011 - 13:03

syndrom sowy ;)

mógłbyś rozwinąć ??
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#116 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 13:05

Duża różnica wieku w związku @mech nigdy cie kark nie bolal jak do miasta po zniwach pojechales :D ? to dla mnie oznacza syndrom sowy.

@saigon nie buduj sobie opinii o wszystkich rolnikach, badz ludzmi zwiazanymi z rolnictwem przez pryzmat paru wypowiedzi w tym temacie ;) .

#117 Share saigon

saigon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 13:50

Duża różnica wieku w związku to nie tylko ludzi z rolnictwem związanych ogólnie jak nie kombajn to motor lub samochód bo panienka na to poleci ,a różnica wieku to najlepiej kiedy się pobierają i razem się starzeją to wtedy nikomu nic nie przeszkadza jaki kto jest

#118 Share Darkos795

Darkos795

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 18:31

Duża różnica wieku w związku No właśnie,skąd te opinie się wzięły? ;) Sądze że stąd, że o miłości i małżeństwie można dużo i ładnie mówić
dopóki nie trzeba podejmować decyzji z tym związanych,w dodatku jak każdy myśli-na całe życie.Wtedy każdy
wybiera najwygodniejszą dla siebie opcję.Nie chcę powiedzieć,że tak jest zawsze,i że to jest złe,przecież
w ten sposób zapewnia się,a przynajmniej ma się nadzieję na to,że dziecko będzie miało wygodniejsze życie.

#119 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 19:25

Duża różnica wieku w związku I pieniądze jak i wygląd są są dla prawie wszystkich ludzi ważne. Były, są i będą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 19:37

Duża różnica wieku w związku To się tak tylko mówi że wygląd nieistotny czy status majątkowy itd. Nieoszukujmy się ludzie poznając się zwracają uwagę na wygląd to jest normalne i naukowo udowodnione. To samo tyczy się majątku. Nie mówie, że jest on najważniejszy Ale poniekąt świadczy o zaradnosci życiowej danej osoby. Oczywiście nie można uogólniać że każdy jest taki sam. Jak dla mnie wygląd się liczy oczywiście, że nie chodzi tu o wygląd modelki itd ale jak to mówią musi dziewczyna miec to coś co trafi w mój gust i odwrotnie. Co do majątku fajnie jak osoby już coś mają jest poprostu lżej na wspólnej drodze życia. Najważniejsza jest jednak zaradność życiowa nie lubie kur domowych takich jak to mówią ciepłych kluchów.