Skocz do zawartości

Zdjęcie

Duża różnica wieku w związku

324 odpowiedzi na ten temat

#61 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 20:43

Duża różnica wieku w związku Znaczy całe AF podziwiasz ? :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Duża różnica wieku w związku Dzisiaj, 13:30
  •  

#62 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 19:03

Duża różnica wieku w związku heh, mozna tez tak to zrozumiec :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#63 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 19:46

Duża różnica wieku w związku różnica około 10 lat spoko, ale czy np. taki "związek" 16stki z 28 latkiem to nie jest wykożystywanie naiwności młodej dziewczyny? czy 18stolatki z 35 latkiem, co innego 25cio latka z 4o latkiem to już kobieta która wie czego chce, ale taka nastolatka, to chyba nie tegeś?

#64 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 19:59

Duża różnica wieku w związku nie
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#65 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 lipiec 2010 - 05:29

Duża różnica wieku w związku uwazam ze te 8 lat to jednak duza roznica bo w moim przypadku panienka miałaby 12 lat a taka to strach za reke trzymac zeby nie zostac posadzonym o pedofilie, a nie mowie juz o tym zeby za cos innego zlapac.. i dlatego uważam ze roznica w zwiazku to maksymalnie 4-5 latDodany obrazek

#66 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 20 wrzesień 2010 - 05:28

Duża różnica wieku w związku wiek nie jest przeszkoda

#67 Share Skrzypek

Skrzypek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 25 październik 2010 - 18:35

Duża różnica wieku w związku Spotyka sie dwoch starych znajomych i jeden mówi drugiemu-"Jutro koncze sześdziesiąt lat.Boże!Ten czas jest niemożliwy".Ten mu odpowiada-"chłopie niczym się nie martw,może akurat rodzi się twoja przyszła żona".Mnie już nie dziwi nic,ale różnice jaką dopuszczam to +-15.Nie więcej.

#68 Share adamjd6100

adamjd6100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo piłka nożna (Juventus Turyn)

Napisany 07 listopad 2010 - 20:32

Duża różnica wieku w związku Witam panowie dawniej to było normale że różnica wieku sięgała 10 czy nawet więcej lat w dzisiejszych czasach myślę że maksymalnie 5-6 lat różnicy to jeszcze ujdzie w tłumie ale na więcej bym sie nie odwałył przecież one mają jeszcze mleko pod nose.
Pozdro.

#69 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 08 listopad 2010 - 22:29

Duża różnica wieku w związku Witam. Znam dwa małżeńswa z różnicą: 11 lat (ponad 25 lat razem) i 15 lat. Oba związki ok.
A z historii taki międzynarodowy (8 lat różnicy):
http://pl.wikipedia....kłodowska-Curie
http://pl.wikipedia....iki/Piotr_Curie

#70 Share Globus

Globus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, rolnictwo

Napisany 29 grudzień 2010 - 22:10

Duża różnica wieku w związku Między moimi sąsiadami jest 17 lat różnicy ona jest młodsza, on jak chodził do dziewczyny to zawsze nagrzany bo na tżeżwo nie miał odwagi jedynie na ślubie tżeżwy teraz mają dwoje dzieci i są szczęśliwy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 30 grudzień 2010 - 15:34

Duża różnica wieku w związku 17 lat różnicy to lekko przesada raczej. Tak tylko robią gwiazdy w hollywood żeby nie schodzić z plotek i tabloidów :P
Ja zawsze chodziłem z starszymi od siebie, ale max 3 lata - nie wiem jak tak zawsze "miałem powodzenie" u starszych :P
Teraz mam dziewczyne od ponad 8 miesięcy, ale starsza tylko 4 miesiące B) Kumpel ma 23 jak Ja, a dziewczyna 17 lat ma trochę różnicy jest, dla napaleńców to różnica, bo dopiero po 18tce z ręką na sercu do łóżka można iść z dziewczyną (wiem, że w wieku 15 lat już się posuwują, ale trafisz na taką co powie, że to był gwałt i twoje zycie nabierze innego toru nagle... :/ ).

#72 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 16:27

Duża różnica wieku w związku jak trafisz na taka 30tke to jej pelnoletnosc w niczym ci nie pomoze, dokladnie tak samo sprawa jest traktowana dla 16'tki jak i dla 20'tki.
sytuacja zmienia sie ponizej 15, gdzie nie musi byc gwaltu wystarczy, ze nadopiekunczy tata zglosi do prokuratury i moze byc slabo :P

#73 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 30 grudzień 2010 - 16:40

Duża różnica wieku w związku a co 30tka ci powie, że to był gwatł jak masz np. te 22-23 lata, a 15tka ci to powie. To chyba większe szanse, że "organy władzy" ci uwierzą przy 30tce niż 15tce :P ? Poniżej 17 też jest cieńko, ale 20tka to już jest pełnoletnia 20 lat to już da się wybronić jeśli laska sobie ubzdura, że ją zgwałcono, a wcale tak nie było - oczywiście mam na myśli zmyslony gwałt przez tą osobę, bo facet sie z nia przespal i ją zostawił lub tylko zaliczył ;/

#74 Share limousine

limousine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 09:56

Duża różnica wieku w związku Gwałt to gwałt, nie ważne czy ma 20 czy 70 lat.
Poniżej 15 roku życia grozi prokurator za każdy akt seksualny.
Case 5140, NH T5060+MX T8, Zetor 7011, C330, Kramer 412

#75 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 10:44

Duża różnica wieku w związku Chyba 16 roku? Bynajmniej cały czas w takiej świadomości byłem ;)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#76 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 01 styczeń 2011 - 23:43

Duża różnica wieku w związku koledzy, ale to nie jest temat o gwałtach i otym w jakim wieku można iść z dziewczyna do łóżka...
chyba inny jest sens tego tematu... :P
ja osobiście mam tolerancje do 5 lat i w jedna strone i drugą... obracam się w towarzystwie 18-19.. i może dla jednych to zabrzmi dziwnie.. ale takie dziewczyny mnie nie kręcą... bo sa za bardzo roztrzepane... ja wolałbym conajmniej tak rok starsza lub młodsza... nie wiem dlaczego ale bardziej mnie ciągnie do starszych, bo taka juz wie czego chce od życia i wie jak ma dalej życ, a takie młode młótki to tylko o imprzach itp, a z reszta jak się patrzy na te dzisiejsze małolaty, to nie wiadomo czy to płakać czy smiać się z nich... wiem że nie wszystkie sa takie, ale to własnie te "wyjątkowe" pracuja w pocie czoła na opinię dla pozostałych dziewczyn.... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#77 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 01:39

Duża różnica wieku w związku

Chyba 16 roku? Bynajmniej cały czas w takiej świadomości byłem :P

marcin zaluj, bo mogla ci okazja umknac przez twoja nieswiadomosc :)
od 2004 (o ile mnie pamiec nie zawodzi) zmniejszyli dopuszczalny wiek inicjacji seksualnej do 15 lat :D .

@FINN nasza rozmowa jak najbardziej jest na temat, gdyz ludzie "konsumują" swoje zwiazki, a nie tylko prowadza sie do kina i na kolacje. skoro to temat o duzej roznicy wieku, to jak najbardziej taka sytuacja, ktora opisujemy moze miec miejsce.

@Farmer21 w tych sprawach pelnoletnosc nie ma zadnego znaczenia, mylisz chyba z konsumpcją wodki, papierosow, czy dopalaczy :) .

#78 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 styczeń 2011 - 11:55

Duża różnica wieku w związku Nie ważne ile dziewczyna ma lat, o ile jest starsza - Ważne jest ile ma krów i hektarów :P

Zasada powszechna i czesto stosowana

#79 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 12:16

Duża różnica wieku w związku I ile Kumurunów :) Ania to miała 7 :P
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share zeberka363

zeberka363

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 12:59

Duża różnica wieku w związku moja babcia była 11 lat młodsza od dziadka i nikt z tego nie robił afery a teraz kuzynka spotyka się z facetem o 11 lat starszym i wszyscy dookoła szukają w tym sensacji i dziwnych powodów ;) to kiedyś było można a teraz nie???