Skocz do zawartości

Zdjęcie

Duża różnica wieku w związku

324 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Anusiak

Anusiak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 23:19

Duża różnica wieku w związku Witam badania mówią jednozcznie że w związkach w których męszczyzna jest starszy od kobiety związki takie są bardziej udane oraz ale do końca nie wiadomo tego jeszcze dzieci z takich związków są bardziej odpowiedzialne. Co do różnicy wieku to trudno powiedzieć chyba ta dziewczyna ma jakieś marzenia może szkoła, studia zauroczenie minie po paru latach :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Duża różnica wieku w związku Dzisiaj, 23:33
  •  

#42 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 23:33

Duża różnica wieku w związku zauroczenie to po paru miesiacach mija :D
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#43 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 01 luty 2010 - 22:01

Duża różnica wieku w związku i jak zawsze zostaje ci spogladanie na swoja miniaturke,tylko nie rob tego za czesto bo "to" podobno szkodliwe dla zdrowia mlodych chlpocow.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#44 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 01 luty 2010 - 23:35

Duża różnica wieku w związku taa i oslepnac mozna :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#45 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 04 luty 2010 - 22:17

Duża różnica wieku w związku to temu mi sie wzrok psuje,dobrze ze mi podpowiedziales bo nie moglem znalezc przyczyny.
wg. badan naukowych zauroczenie seksualne to mija gdzies po 2-3 latach,a potem zostaje proza zycia,dzieci ,majatek, niechec do zmian,rozwody najczesciej po 10-13 latach[mi to juz nie grozi] z tego co zauwazylem w swoim srodowisku takie malzenstwa[ale to bardzo rzadka rzecz] sa zawierane glownie dla pieniedzy co rokuje ich duza trwalosc :blink:

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#46 Share BAGHIS1

BAGHIS1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 21:17

Duża różnica wieku w związku Dojrzałe kobiety są fajne zanim się znudzą
assasasas

#47 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 11:37

taa i oslepnac mozna :blink:

oślepnąć to chyba nie, ale podobno kłaki na łapach rosną :huh:

#48 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 08 marzec 2010 - 21:37

Duża różnica wieku w związku Różnica w związku tak ale nie za duża bo np dziewczyna będzie miała 20 lat a facet 35 to wtedy dziewczyna o czym innym facet o czym innym więc to musi być przemyślana decyzja żeby to się po kilku latach boleśnie nie skończyło://
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#49 Share sim0n

sim0n

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 02 kwiecień 2010 - 10:21

Duża różnica wieku w związku Z innej strony to większość z was się myli.
Tak przyjmijmy że różnica wieku ok 4-7 lat z przewaga dla NIEJ jest naturalnie uzasadniona.
Przyjmując że zostają w związku do końca życia i fakt że statystycznie kobiety dłużej żyją od mężczyzn to dzięki temu że ona jest starsza i urodziła się odpowiednio wcześniej to oboje razem dożyją wspólnie do końca swych dni.
Z duchowego punktu widzenia oboje nie będą na siebie czekać w niebie, z ekonomicznego to pomniki będzie można postawić za jednym zamachem a i dom po dziatkach szybciej będzie do podziału.
Znowuż z innego punktu widzenia jeżeli kobiety wcześniej dojrzewają od mężczyzn dla młodej dziewczyny w wieku 19 lat odpowiednio dojrzały mężczyzna to taki w wieku 22.
No a z mojego punktu widzenia "młoda d*pa to dobra d*pa" :)

#50 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 02 kwiecień 2010 - 19:31

No a z mojego punktu widzenia "młoda d*pa to dobra d*pa" :)

Normalnie tekst stulecia :)

Co na ten temat to mogę troszkę powiedzieć :) 2 ciotki jedna najstarsza a druga najmłodsza z rodzeństwa. Obie wyszły za mąż za facetów 13 lat starszych i co?? 50%-50% bo ta starsza jest do tej pory szczęśliwa z wujem mając ponad 60 lat i 8 dzieci, a ta młodsza ma 40 i za szczęśliwa to nie jest mimo że ma 6 dzieci. I co wy na to?? To wszystko zależy od charakteru tej drugiej osoby, jeśli oboje są oddani i ufają sobie to mało ważne jaka dzieli ich różnica wieku, jak będą chcieli to ze sobą zżyją masę lat, a jak nie to po miesiącu sie rozejdą jak znajoma mimo że było miedzy nimi 3 lata różnicy i ona miała 23 a on 26.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Laszka20

Laszka20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:SHC

Napisany 12 kwiecień 2010 - 21:24

Duża różnica wieku w związku No pewnie ,że tak ! wiek nie gra roli muszą się uzupełniać nawzajem :P jeden musi czasami odpuścić drugiemu i w kłótni i w życiu :) Jak się kocha to kto patrzy na wiek a ludzie gadali gadają i gadać będą :)

#52 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 13:07

Duża różnica wieku w związku miedzy moimi rodzicami jest 7 lat roznicy(tata 61 mama 54 )

#53 Share sim0n

sim0n

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 27 kwiecień 2010 - 16:46

Duża różnica wieku w związku Tak, ale duża różnica wieku z reguły nie sprzyja parom. Różnice w kulturze w jakiej się wychowali, znajomi, upodobania itp.
Możecie pisać przykłady związków którym się udało ale są to wyjątki, gdzie faktycznie to "uczucie" ich związało na całe życie.
"A ludzie gadali gadają i gadać będą" :rolleyes: racja tylko że czasem coś jest na rzeczy i mają po trochu rację

#54 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 20 maj 2010 - 14:00

Duża różnica wieku w związku kumpel mojego szfagra chodzi z dziewoja majaca 20 lat a sam ma lat32 . dobrze sie im uklada i maja juz dziecko

#55 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 20 maj 2010 - 15:23

Duża różnica wieku w związku Moim zdaniem większość związków gdzie facet jest dużo starszy od dziewczyny spowodowane są tylko finansami. Dajmy na to taki facet po 30 albo przed 40 jest już ustawiony w życiu, ma dom, samochód, tak więc jeżeli "leci" na niego jakaś 20-latka to chyba tylko dla kasy (znam parę takich przypadków). Fakt, może czasem jest to miłość, ale w większości przypadków tylko czysta chciwość, wyrachowanie i zimna kalkulacja płci pięknej (po co samemu się dorabiać jak można na gotowe przyjść....)

#56 Share koniareczka

koniareczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 06 lipiec 2010 - 17:55

Duża różnica wieku w związku moim zdaniem różnica wieku nie gra roli... ważne jest by kochać się szanować i wspierać w trudnych chwilach gdzie w rolnictwie różnie bywa....

#57 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 06 lipiec 2010 - 19:25

Duża różnica wieku w związku No ja tez uwazam ze roznica w zwiazku nie gra duzej roli, ale niestety nie dla kazdego...

#58 Share koniareczka

koniareczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 06 lipiec 2010 - 20:27

Duża różnica wieku w związku każdy ma inne zdanie na ten temat

#59 Share URSUSC1614

URSUSC1614

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 18:29

Duża różnica wieku w związku mi też się zdaje że różnica wieku nie gra większej roli ponieważ mój wujek 68 lat a ciotka 60 i ciągle się kochają w sensie uczuciowym :)
Ursus 1614 THE BEST maszyna!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 20:03

Duża różnica wieku w związku 8 lat to nie jest duza roznica wieku, 28 to jest roznica z ktorej wynikaja oczywiste niezgodnosci i w tym temacie chyba bardziej o to nam chodzi.

prywatnie w pewnym sensie podziwiam ludzi, ktorzy umieja sie dogadac mimo przepasci wiekowej :)