Skocz do zawartości

Zdjęcie

Duża różnica wieku w związku

324 odpowiedzi na ten temat

#21 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 sierpień 2009 - 22:45

Duża różnica wieku w związku sąsiad wzioł sobie 24 lata młodszą maja 5 dzieci, jak miał 50 lat to spłodził trojaczki :) To były plotk ize nie jesgo i wogóle
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Duża różnica wieku w związku Dzisiaj, 16:31
  •  

#22 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 11 sierpień 2009 - 06:47

Duża różnica wieku w związku @jaro dobra :) kiedys w podobnym tacie, napisałeś, ze "można sie obudzić z ręką w nocniku" co wtedy miałeś na mysli...??? :)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#23 Share valtran111

valtran111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 11 sierpień 2009 - 07:13

Duża różnica wieku w związku moja koleżanka spotykała sie z chłopakiem 7 lat starszym i ona bardzo go kochała ale on chciał sie zabawic a pózniej okazało sie ze inna jest z nim w ciazy

miedzy rodzicami innej kolezanki jest ponad 12 lat różnicy i maja troje dzieci

znajomy ma zone o prawie 10 lat młodsza i jak zaczął sie starzec to ona go zdradzała ale on jej to wybaczył i chodzą teraz jak gołąbeczki

#24 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 11 sierpień 2009 - 09:56

Duża różnica wieku w związku Moim zdaniem różnica wieku nie gra roli jeśli jest uczucie do drugiego człowieka, a nie np. do pieniędzy. Czytałam kiedyś o małżeństwie, które poznało się na wakacjach, mimo 10lat różnicy to zrodziło się uczucie, pobrali się i żyli szczęśliwie, mieli 2 synków, aż kiedyś mieli wypadek samochodowy, wszyscy trafili do szpitala, za jakiś czas młodszy synek zmarł, a ona po urazie kręgosłupa została na wózku, ale on jej nie opuścił, pomógł jej wyjść z dołka i żyją nadal razem z jednym synkiem.

Wiele jest par które są w tym samym wieku lub 1-2 lata różnicy i się rozchodzą z powodu byle pierdoły, więc wiek raczej nie gra roli, liczy się UCZUCIE.
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#25 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 14 sierpień 2009 - 20:05

Duża różnica wieku w związku no panowie i panie jak to jest z tymi związkami - bo nadal nie wiem co poradzić tej zainteresowanej osobie - tak na marginesie to to że oni są miastowi ma jakieś dodatkowe znaczenie - wydaje mi się że nie - wszedzie chyba miłość ma to samo oblicze
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#26 Share vvojtas1

vvojtas1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 777 postów

Napisany 14 sierpień 2009 - 20:15

Duża różnica wieku w związku różnica w związku zawsze jakaś jest. Jednak gdy różnica jest zbyt duża to prędzej czy później miłość może nie wystarczyć - ludzie ludźmi gadanie gadaniem, ale jak ma funkcjonować związek kiedy jedno jest już za stare i związek polega tylko na opiece i usługiwaniu a przy dużej różnicy wiekowej prędzej czy później tak się stanie . Wydaje mi się że maksymalna różnica wiekowa leży w przedziale 10-20 lat, jednak zawsze są jakieś wyjątki :D

#27 Share mario98

mario98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 14 sierpień 2009 - 20:25

Duża różnica wieku w związku A ja powiem że mam w rodzinie taki przypadek że to kobieta jest starsza od mężczyzny.
Z kolei mój śp. ojczulek był o 9 lat starszy od mamy.
John Deere - idealne połączenie mocy i piękna :)

#28 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 15 sierpień 2009 - 10:31

Duża różnica wieku w związku wszystkie takie zwiazki ktore znam dokladnie sa nieszczegolnie udane,tylko sa to ich kolejni partnerzy, na poczatku XX wieku to byla norma u nas jest powiedzenie'chlop za plugiem chodzi,dziolcha sie rodzi' dziadek byl 10 lat starszy i nie byli zgodnym malzenstwem,to bylo typowe malzenstwo z rozsadku,dziadek mial 40 lat jak sie zenil i mial jeszcze 3 synow
czytajac miedzy wierszami to zdawalo mi sie ze to twoj problem i nie wiesz co robic[chyba ze sie myle],wydaje mi sie ze powodzenie tego zwiazku zalerzy od roznicy charakterow a nie wieku.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#29 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6741 postów

Napisany 15 sierpień 2009 - 11:28

Duża różnica wieku w związku Pomiędzy moimi pradziadkami było 13 lat różnicy, między dziadkami-4 a rodzicami 7.
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#30 Share mario98

mario98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 16 sierpień 2009 - 13:04

zdawalo mi sie ze to twoj problem i nie wiesz co robic

Nawet gdyby był to jakiś problem to i tak nic nie mógłbym zrobić ale to było na szczęście udane małżeństwo. :P
John Deere - idealne połączenie mocy i piękna :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Pawel88

Pawel88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 17 sierpień 2009 - 07:52

Duża różnica wieku w związku basiutka słyszałaś o takim gościu jak Łapicki on 85 lat a jego żona 25 lat
osobiście znam dziewczynę która hajtneła się w wieku 19 lat a jej chłopak miał o 10 lat więcej, ona jeszcze rok po ślubie chodziła do technikum

dodam tylko że żadnej wpadki nie mieli, po prostu chcieli wziąć ślub i wzięli :P

#32 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 15 październik 2009 - 09:47

Poprawie cię, bo poniżej 16 roku zycia

Mylisz się. Po 15 urodzinach jeśli jest stosunek nie jest liczone jako gwałt. Poniżej 15 każdy jest jako gwałt, nawet jeśli dziewczyna powie ze ona chciała. Jakiś czas temu w wiadomościach było słychać ze chcieli podnieść ten wiek do 18 lat. Na szczęście nie podnieśli.

A co do tematu to miedzy mną i Asio jest 7 lat. Co prawda nie jesteśmy razem ale nie ze względu na wiek. Między moimi rodzicami jest 6,5 roku. Miedzy dziadkami było ponad 10 lat i przeżyli razem prawie 50 lat.
Koleżanka z technikum wyszła za faceta co ma córkę mniej więcej w jej wieku. Szczerze mówiąc jak parze na ich fotki na nk to ona przy nim się postarzała :)
U mnie we wsi jest chłopak który był z dziewczyno młodszą o chyba 10 lat i po 10 latach związku zerwał. Teraz jest z jej młodszą siostro....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#33 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 15 październik 2009 - 10:53

Duża różnica wieku w związku Różnica wieku nie odrywa dużego znaczenia w związku, pod warunkiem że jest to różnica do około 15-max20 lat. Przy większej różnicy wieku znaczącą rolę odgrywa grubość portfela starszej osoby (najczęściej płci męskiej). Im portfel grubszy tym miłość młodszej osoby większa.

#34 Share rafal19

rafal19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 15 październik 2009 - 19:01

Duża różnica wieku w związku Według mnie różnica wieku w związku ma duże znaczenie. Jeśli jest kilka lat różnicy nie widać tego tak i wszystko jest na porządku dziennym, jednak kiedy jest już kilkanaście lub więcej lat różnicy trzeba się liczyć z tym, że dla najbliższego otoczenia może to być główny temat. I tu można się właśnie przekonać co jest ważniejsze.. jeżeli to prawdziwe uczucie nie ma obaw przed jego końcem choć bywa, że w najlepszych związkach też może się coś po pewnym czasie wypalić. Życie jest w pewnym sensie walką o przetrawanie,, zatem więc zastanówmy się czy potrafimy walczyć o to na czym nam zależy a będziemy pewni tego czy można być w takim związku.
;]

#35 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 15 październik 2009 - 20:12

Duża różnica wieku w związku Może ktoś się nie zgodzić ze mną ale napisze jak ja to widzę :) duża różnica może okazać się powodem właśnie rozstania. Wiadomo jest dobrze dopóki jest dobrze ale nie wyobrażam sobie różnicy 15-20lat. Z tego powodu, że jak partner bądź partnerka się zestarzeje to wymaga opieki itp a "my" chcemy cieszyć się życiem i wtedy okazuje się że się "męczymy" w związku. I dlatego uważam że taką różnicę przysłoni jedynie prawdziwa miłość, o którą niezwykle trudno. Więc moim zdaniem z dużą różnicą należy uważac i nie ulegać "szczeniackiemu" zauroczeniu. A zdanie innych jest tu najmniej istotne. :)

#36 Share zenas

zenas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Zainteresowania:Moje zdanie to "DOGMAT" nie dyskutuje!

Napisany 15 październik 2009 - 21:28

Duża różnica wieku w związku :) Do 10 lat nie więcej wiem bo jestem starszy od żony 9 lat trzeba mierzyć chęci na zamiary.Jasne że wolałbym żeby moja obecna żona miała np.25lat a nie 40,to wszystko zależy od temperamentu małżonków on zimny ona gorąca.
Niektórzy forumowicze piszą że chodzą z dziewczynami 14 letnimi Pan Polański z 13 źle skończył ,toż to pedofilia.
Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

#37 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 29 październik 2009 - 19:55

Duża różnica wieku w związku Może dla osób w wieku 14,15,16,17 lat różnica wieku robi różnice, ale większość dlatego bo "co koledzy powiedzą", "co mama z tatą powiedzą","co rodzina powie". Jak ktoś kogoś kocha to nie patrzy na rodzinę czy znajomych, ale najczęściej tak jest, że przez to nie chcą ze sobą być.
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#38 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 15 listopad 2009 - 14:15

Duża różnica wieku w związku moim zdaniem różnica do 10 lat jest spoko,ale jeśli mężczyzna jest starszy.
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#39 Share jerzy

jerzy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 531 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 17:25

Duża różnica wieku w związku Moi drodzy młodzi przyjaciele, moje zdanie na temat różnicy wieku jest dosyć jednoznaczne, że jeżeli już to mężczyzna może być starszy od kobiety max 10-11 lat. Dlaczego a no dlatego że uważam że para powinna być z tego samego pokolenia czyli wspólne wartości, poglądy na życie na uczucie. Męczyzna starszy wiecej niż 12-13 lat i podobnie kobieta w pewnym wieku stają się dla siebie dziatkami. Powiedzmy szczerze kobieta 30 lat to chce używać życia zaś facet w wieku 50 lat posiedziałby w domy i już jest problem. Nie wspomnę o aspekcie fizycznym kobieta w wieku 30 lat i powyżej jest u szczytu swoich seksualnych możliwości zaś facet w wieku lat 50 mówiąc delikatnie po za sobą. Para powinna się różnić kilka lat z przewagą mężczyzny, no niestety kobiety dojrzwają emocjonalnie szybciej i wtedy różnica w dojrzewaniu się wyrównuje. Oczywiście powinno być uczucie między dwojgiem ludzi, życie gotuje wiele problemów i bez "chemii" cięzko jest przetrwać, odradzam łączenie się z rozsądku dla pieniędzy tzw. "majątku", z reguły para rozpada się z wielkim hukiem, problemy ich przerastają, nie potrafią przełamać własnego egoizmu (miałem taki przypadek w rodzine, wyszła jedna wielka żenada i obraza dwóch rodzin), dlaczego ano dlatego że zabrakło tej "chemii". Teraz pewnie zdziwię moich młodych userów łączymy się z drugą osobą z czystego egoizmu w myśl zasady że z tą osobą będziemy szczęśliwi ale właśnie dlatej osoby potrafimy poświęcić swój czas, pieniądze, zainteresowanie. To jest taka moja prywatna definicja a nie każdy z nią się musi zgodzić. Piszę to z perspektywy iluś tam lat życia z w związku małżeńskim.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share bolid20

bolid20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 593 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, rajdy, technika rolnicza

Napisany 29 styczeń 2010 - 16:02

Duża różnica wieku w związku Ja też myśle że wiek chyba nie ma znaczenia bo np między moimi rodzicami było 20 lat różnicy wieku i żyli w zgodzie przez 40 lat dopóki w tamtym roku tata nie zmarł. A ja mam narzeczoną prawie 3 lata starszą od siebie i Kochamy się nawzajem i dogadujemy więc chyba nie ma tutaj wiek znaczenia a raczej jak kolega wyżej napisał chemia między ludźmi...
-----