Basiutka20

Duża różnica wieku w związku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Heidi88    48

Tak tylko faceci wyposażeni są w coś takiego jak duma, honor i godność bez względu na sytuację i okoliczności, a u kobiet różnie z tym bywa a jeszcze nieszczęśliwie zakochana to już w ogóle wariatka i desperatka -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Zapewniam cię, że jak facet zakochany, to ma gdzieś tą dumę honor czy godność - miłość ślepa jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

To jest chyba sprawa indywidualna. Kiedyś w tv wypowiadała się starsza kobieta, która mówiła że jak kobiecie umrze facet to ona popłacze i po cierpi ale jej przejdzie a facet może się nie pozbierać do końca życia. Ale ja tam nie wiem jak to jest. Nikomu też nie życzę takiego cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

a facet znajdzie sobie pocieszenie u przyjaciółki (może być flaszka) :D . A tak na poważnie - jak by tak było, że facet by się nie pozbierał, to by określenie "wdowiec" zostało zastąpione określeniem "samobójca". Ale tak to już jest z tymi uogólnieniami. Nie mniej znam takie przypadki, że najpierw zmarła żona, a do 24 godzin zmarł mąż i na odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

są też tacy co po śmierci współmałżonka odczuwają ulgę i poczucie wolności :ph34r: a może to tylko na filmach tak :unsure:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Gudy01UbVes

 

Och nie wiem czy za bardzo nie odbiegamy od tematu zaraz Razor znowu urządzi banicję. ^^

Edytowano przez Heidi88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Tak tylko faceci wyposażeni są w coś takiego jak duma, honor i godność bez względu na sytuację i okoliczności, a u kobiet różnie z tym bywa a jeszcze nieszczęśliwie zakochana to już w ogóle wariatka i desperatka -_-

@Heidi najwazniejsze jest to zeby jedno za drugim stalo, szanowalo sie jego (jej) prace a reszte to miec daleko w D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

"do dzisiaj mam bardzo dobry kontakt z moimi byłymi" :huh:

 

 

Nie widzę w tym nic dziwnego, bywa tak że się gdzieś spotkamy (przypadkowo) zamienimy kilka zdań nie ma z tym problemu niezależnie czy jestem sam czy z żoną, nikt nikogo nie unika - było minęło życie toczy się dalej.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

Oczywiście ze nie ma w tym nic dziwnego, jesteśmy przecież ludźmi, a to są ludzkie odruchy i świadczą jedynie o dobrym wychowaniu. Nie rozumie tego jedynie ktoś kto nie doświadczył przyjacielskiej relacji z byłym już partnerem.


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

Nie wiem jak wy ale ja jestem bezwzględna i mój partner może zapomnieć o wyjściach na piwo z byłymi, przyjaciółkami, koleżankami, znajomymi KOBIETAMI od dziecka itp -_- To oczywiście nie uchroni mnie przed zdradą ale po co mu inne kiedy ja staram się być dla niego wszystkim w jednym :P

Edytowano przez Heidi88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

na piwo z byłymi? :D na piwo wychodzi się z kolegami, o ile ma się sklepik w wiosce :D


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Nie wiem jak wy ale ja jestem bezwzględna i mój partner może zapomnieć o wyjściach na piwo z byłymi, przyjaciółkami, koleżankami, znajomymi od dziecka itp -_- To oczywiście nie uchroni mnie przed zdradą ale po co mu inne kiedy ja staram się być dla niego wszystkim w jednym :P

 

@Heidi chlopowi nie mozna niczego zabronic, bo i tak bedzie robil to za plecami, lepiej jak ma isc na piwo z kumplami, to niech idzie i sie wyzali jak to ma przewalone z kobieta, a najlepiej niech piwo pije w domu.

 

 

Jak chlopak ma zabronione kontakty, to i powoli na przyszlosc sie kontakty urywaja, a kontakty to jest potrzebne w dzisiejszych czasach


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katryn    88

W przypadku moich rodziców mogę powiedzieć,że tata jest starszy od mojej mamy o 12 lat, i z tego co obserwuje to mogę stwierdzić iż nie ma to żadnego wpływu .Uważam iż jeśli na prawde się kogoś kocha to nie powinno się patrzć na innych co będą mówić itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

@Heidi zawsze wydawałaś mi się super dziewczyną, ale ostatnim postem do mnie załamałaś :lol:

Też jestem zdania że jak ktoś kocha ale tak na prawdę, to wiek nie ma znaczenia. A czy ktoś z was/waszych znajomych, zerwał z drugą osobą tylko dlatego że rodzicom nie podobał się wiek drugiej połówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

ja zerwałem tylko dlatego, że dziewczyna przeklinała... była 5 lat młodsza ode mnie. Wziąłem sobie później drugą, która jest 7 lat młodsza i jestem już 3 lata po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Czyli im młodsza tym lepsza? :P

Edytowano przez KRISTOFORn
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Ja tego nie powiedziałem ;) Kolega wziął sobie starszą i też się nie zagryźli, a po ślubie mają już 7 lat. Najważniejsze, by się kochać ze wzajemnością, wierność, uczciwość i zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Tak tylko faceci wyposażeni są w coś takiego jak duma, honor i godność bez względu na sytuację i okoliczności, a u kobiet różnie z tym bywa a jeszcze nieszczęśliwie zakochana to już w ogóle wariatka i desperatka -_-

Dziewczyny są bardzo wrażliwe i na pewno zdradę i rozstania odczują o wiele bolesniej niż faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

to wszystko zależy od charakteru i ciężko tak generalizować, aczkolwiek wydaje mi się że może kobiety są bardziej wylewne i otwarte. Popłacze mamie, przyjaciółce na forum :P (kafeterii) i jakoś wróci do normy zaś mężczyźni mają w zwyczaju ukrywanie uczuć i tłumią wszystko w sobie. Myślę że dla nich takie wewnętrzne cierpienie i ból może by bardziej dotkliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Ja tam czasem sobie popłacze np. jak ogladam jakiś romantyczny film.

Albo jak są jakieś przykre sytuacje .

Jedni są wrażliwi jak ja czy np. Razor275 :( a po innych spływa wszystko jak woda po gęsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ja tam czasem sobie popłacze np. jak ogladam jakiś romantyczny film.

 

 

 

SOLTYSIE KULAWA KOZA a jak bzykasz inna za plecami narzeczonej to placzasz smiejesz sie czy stekasz??????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

idz sie lecz na leb kobieto bo masz jakas obsesje.

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7204

Uspokójcie się ludzie @szmergiel nie wjeżdżaj tak na koleżankę Banan fakt że lekko przesadza z tym dociekaniem ale wie co pisze, wie jaka jest sytuacja od dłuższego czasu z resztą prześledź jej posty i KulawejKozy a sam się dowiesz niepotrzebnie dolewasz oliwy do ognia...

SOLTYSIE KULAWA KOZA a jak bzykasz inna za plecami narzeczonej to placzasz smiejesz sie czy stekasz??????

Banan575 jest dużo racji w tym co piszesz mnie też zniesmaczyło to jak Koza o tym mówi i co publicznie wypisuje możesz to skomentować napisać co o tym myślisz ale to ich sprawy z resztą Baziula sama napisała że nie chce tego tematu ciągnąć dalej więc odpuść bo będzie ban a wszystko zmierza w tym kierunku...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

idz sie lecz na leb kobieto bo masz jakas obsesje.

poglądy kolegi "KulawaKoza" idą daleko w siną dal od rzeczywistości i realiów życia jak i współżycia społecznego. Współczuję tylko jego wybrance, bo nic innego nie zostało mi w tej sprawie. Szmargiel - poczytaj chociażby w tym temacie jego wypowiedzi, a będziesz wiedział o czym piszę... No, chyba że ty w tym też nie widzisz nic złego i wierność dla ciebie to fikcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj