Skocz do zawartości

Zdjęcie

Duża różnica wieku w związku

324 odpowiedzi na ten temat

#301 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 25 październik 2013 - 11:06

łatwo powiedziec trudniej zrobic widocznie tak naprawde jeszcze nikogo nie kochałaś skoro uważasz że to takie proste... a po za tym dziewczyną jest łatwiej dlatego nie dziwie Ci sie że tak mówisz...

no z tym, że dziewczynom jest łatwiej, to bym nie powiedział, bo jak kocha i jakaś inna zajmie jej miejsce, to nie jedna gotowa wydrapać tej drugiej oczy ;) Z resztą zakochany chłopak też czasami głupoty robi...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Duża różnica wieku w związku Dzisiaj, 15:13
  •  

#302 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 25 październik 2013 - 11:45

Duża różnica wieku w związku Tak tylko faceci wyposażeni są w coś takiego jak duma, honor i godność bez względu na sytuację i okoliczności, a u kobiet różnie z tym bywa a jeszcze nieszczęśliwie zakochana to już w ogóle wariatka i desperatka -_-

#303 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 25 październik 2013 - 12:11

Duża różnica wieku w związku Zapewniam cię, że jak facet zakochany, to ma gdzieś tą dumę honor czy godność - miłość ślepa jest...

#304 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 25 październik 2013 - 13:27

Duża różnica wieku w związku To jest chyba sprawa indywidualna. Kiedyś w tv wypowiadała się starsza kobieta, która mówiła że jak kobiecie umrze facet to ona popłacze i po cierpi ale jej przejdzie a facet może się nie pozbierać do końca życia. Ale ja tam nie wiem jak to jest. Nikomu też nie życzę takiego cierpienia.

#305 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 25 październik 2013 - 14:35

Duża różnica wieku w związku a facet znajdzie sobie pocieszenie u przyjaciółki (może być flaszka) :D . A tak na poważnie - jak by tak było, że facet by się nie pozbierał, to by określenie "wdowiec" zostało zastąpione określeniem "samobójca". Ale tak to już jest z tymi uogólnieniami. Nie mniej znam takie przypadki, że najpierw zmarła żona, a do 24 godzin zmarł mąż i na odwrót...

#306 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 25 październik 2013 - 15:18

Duża różnica wieku w związku są też tacy co po śmierci współmałżonka odczuwają ulgę i poczucie wolności :ph34r: a może to tylko na filmach tak :unsure:

http://www.youtube.com/watch?v=Gudy01UbVes

Och nie wiem czy za bardzo nie odbiegamy od tematu zaraz Razor znowu urządzi banicję. ^^

Edytowany przez Heidi88, 25 październik 2013 - 15:29.

#307 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 25 październik 2013 - 17:54

Tak tylko faceci wyposażeni są w coś takiego jak duma, honor i godność bez względu na sytuację i okoliczności, a u kobiet różnie z tym bywa a jeszcze nieszczęśliwie zakochana to już w ogóle wariatka i desperatka -_-

@Heidi najwazniejsze jest to zeby jedno za drugim stalo, szanowalo sie jego (jej) prace a reszte to miec daleko w D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#308 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 25 październik 2013 - 18:11

"do dzisiaj mam bardzo dobry kontakt z moimi byłymi" :huh:

Nie widzę w tym nic dziwnego, bywa tak że się gdzieś spotkamy (przypadkowo) zamienimy kilka zdań nie ma z tym problemu niezależnie czy jestem sam czy z żoną, nikt nikogo nie unika - było minęło życie toczy się dalej.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#309 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 25 październik 2013 - 18:29

Duża różnica wieku w związku Oczywiście ze nie ma w tym nic dziwnego, jesteśmy przecież ludźmi, a to są ludzkie odruchy i świadczą jedynie o dobrym wychowaniu. Nie rozumie tego jedynie ktoś kto nie doświadczył przyjacielskiej relacji z byłym już partnerem.
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#310 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 25 październik 2013 - 19:22

Duża różnica wieku w związku Nie wiem jak wy ale ja jestem bezwzględna i mój partner może zapomnieć o wyjściach na piwo z byłymi, przyjaciółkami, koleżankami, znajomymi KOBIETAMI od dziecka itp -_- To oczywiście nie uchroni mnie przed zdradą ale po co mu inne kiedy ja staram się być dla niego wszystkim w jednym :P

Edytowany przez Heidi88, 28 październik 2013 - 23:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#311 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 25 październik 2013 - 19:34

Duża różnica wieku w związku na piwo z byłymi? :D na piwo wychodzi się z kolegami, o ile ma się sklepik w wiosce :D
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#312 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 25 październik 2013 - 20:04

Nie wiem jak wy ale ja jestem bezwzględna i mój partner może zapomnieć o wyjściach na piwo z byłymi, przyjaciółkami, koleżankami, znajomymi od dziecka itp -_- To oczywiście nie uchroni mnie przed zdradą ale po co mu inne kiedy ja staram się być dla niego wszystkim w jednym :P

@Heidi chlopowi nie mozna niczego zabronic, bo i tak bedzie robil to za plecami, lepiej jak ma isc na piwo z kumplami, to niech idzie i sie wyzali jak to ma przewalone z kobieta, a najlepiej niech piwo pije w domu.

Jak chlopak ma zabronione kontakty, to i powoli na przyszlosc sie kontakty urywaja, a kontakty to jest potrzebne w dzisiejszych czasach
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#313 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 25 październik 2013 - 20:56

Duża różnica wieku w związku Heidi czyli poszukujesz jednym słowem pantoflarza :)

#314 Share Katryn

Katryn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport

Napisany 25 październik 2013 - 21:57

Duża różnica wieku w związku W przypadku moich rodziców mogę powiedzieć,że tata jest starszy od mojej mamy o 12 lat, i z tego co obserwuje to mogę stwierdzić iż nie ma to żadnego wpływu .Uważam iż jeśli na prawde się kogoś kocha to nie powinno się patrzć na innych co będą mówić itd....

#315 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 27 październik 2013 - 14:24

Duża różnica wieku w związku @Heidi zawsze wydawałaś mi się super dziewczyną, ale ostatnim postem do mnie załamałaś :lol:
Też jestem zdania że jak ktoś kocha ale tak na prawdę, to wiek nie ma znaczenia. A czy ktoś z was/waszych znajomych, zerwał z drugą osobą tylko dlatego że rodzicom nie podobał się wiek drugiej połówki?

#316 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 28 październik 2013 - 11:05

Duża różnica wieku w związku ja zerwałem tylko dlatego, że dziewczyna przeklinała... była 5 lat młodsza ode mnie. Wziąłem sobie później drugą, która jest 7 lat młodsza i jestem już 3 lata po ślubie

#317 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 28 październik 2013 - 14:42

Duża różnica wieku w związku Czyli im młodsza tym lepsza? :P

Edytowany przez KRISTOFORn, 28 październik 2013 - 15:00.
Cytowanie poprzedniego posta

#318 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 29 październik 2013 - 09:51

Duża różnica wieku w związku Ja tego nie powiedziałem ;) Kolega wziął sobie starszą i też się nie zagryźli, a po ślubie mają już 7 lat. Najważniejsze, by się kochać ze wzajemnością, wierność, uczciwość i zaufanie

#319 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2123 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 30 październik 2013 - 20:13

Tak tylko faceci wyposażeni są w coś takiego jak duma, honor i godność bez względu na sytuację i okoliczności, a u kobiet różnie z tym bywa a jeszcze nieszczęśliwie zakochana to już w ogóle wariatka i desperatka -_-

Dziewczyny są bardzo wrażliwe i na pewno zdradę i rozstania odczują o wiele bolesniej niż faceci.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#320 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 30 październik 2013 - 20:19

Duża różnica wieku w związku to wszystko zależy od charakteru i ciężko tak generalizować, aczkolwiek wydaje mi się że może kobiety są bardziej wylewne i otwarte. Popłacze mamie, przyjaciółce na forum :P (kafeterii) i jakoś wróci do normy zaś mężczyźni mają w zwyczaju ukrywanie uczuć i tłumią wszystko w sobie. Myślę że dla nich takie wewnętrzne cierpienie i ból może by bardziej dotkliwy