Skocz do zawartości

Zdjęcie

Duża różnica wieku w związku

324 odpowiedzi na ten temat

#281 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 23 październik 2013 - 23:39

Duża różnica wieku w związku Mnie duża różnica wieku nie przeszkadza, ale mężczyzna musi być starszy inaczej niezręcznie bym się czuła, choć wiadomo nie wiek świadczy o dojrzałości i mądrości człowieka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Duża różnica wieku w związku Dzisiaj, 12:31
  •  

#282 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 24 październik 2013 - 07:34

Duża różnica wieku w związku hahaha, no ale farciarz :D przekaz jasny jak słońce :)

#283 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 24 październik 2013 - 17:53

Mnie duża różnica wieku nie przeszkadza, ale mężczyzna musi być starszy inaczej niezręcznie bym się czuła, choć wiadomo nie wiek świadczy o dojrzałości i mądrości człowieka ( choć wyjątek bym mogła zrobić dla razor275 :wub: )

Takem se wlasnie ja zrobila, mam starszego, on ma seksowna du...e :D On nie mysli mnie zdradzac, a ja doje z niego kase :lol:

Tak sie trza ustawic :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#284 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 24 październik 2013 - 18:52

Duża różnica wieku w związku Bananku coś ty wymyśliła, nawet jeśli to ironia :wacko: przecież czytając Twoje posty i nawet oglądając zdjęcia w galerii nie od dziś wiadomo że tyrasz na gosp i należy Ci się wszystko co najlepsze :P

Swoją drogą był taki temat na AF Szczyt oszczędności (lub skąpstwa) i mnie się wydaje, że Rolnicy są dość oszczędni jeśli chodzi o wydatki nie związane z gosp a bardziej z przyjemnościami (nie pierwszej potrzeby - że tak to określę). Na dowód tego co jakiś czas ciągle pojawia się post że "trzeba uważać na dziewczyny bo mogą lecieć na kasę" ooo straszne :rolleyes:

Tak więc myślę, że Rolnicy nie inwestują w swoje kobiety i rozpieszczanie ich prezentami to dla nich zbędny wydatek (kwiaty, perfumy, ładna sukienka) Oczywiście kobiety które żyją na gosp rozumieją to że każdy grosz jest ważny i nie warto wydawać na takie pierdoły a jednak myślę że mężczyźni to wykorzystują, choć może się mylę hmm ;)

P.S.
Jak można patrzeć na męskie tyłki :blink: ??? co innego na dłonie ach takie duże męskie spracowane najlepiej z odciskami :blush:

Bananku nie mogę wysłać do Ciebie PW, dlaczego? może przeczyść trochę to swoją skrzynkę bo chyba nie masz w niej miejsca :P

#285 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 24 październik 2013 - 19:08

Duża różnica wieku w związku @Heidi wyczyscilam pisz.

Masz racje, moj tyra ja tyram, i tak to leci do przodu, masz racje rolnik to oszczedny czlowiek. Moj na wszystkim oszczedza jak sie da, nawet mnie rozlicza z wydatkow.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#286 Share Kamis2010

Kamis2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 24 październik 2013 - 19:14

Duża różnica wieku w związku temat o różnicy wieku więc powiem wam że różnica moich rodziców to 15 lat a i tak maja dziesięcioro dzieci ja jestem najmłodszy :) ja miałem dziewczyne 7 lat młodszą wszystko było ok dopuki nie poszła na studia :( 7 lat razem poszło w zapomnienie :(

#287 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 24 październik 2013 - 19:18

Duża różnica wieku w związku Tak wiec chlopcy nie szukajcie dziewczyn co dopiero sie szkola, tylko takie co juz po szkolach sa;
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#288 Share Kamis2010

Kamis2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 24 październik 2013 - 19:19

Duża różnica wieku w związku miłośc nie wybiera i czasem nie pozwala czekac :(

#289 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 24 październik 2013 - 19:26

Duża różnica wieku w związku Och daj spokój Kamis życie ze smakiem nie ta to inna, mało to dziewczyn :) byleby tylko nie zamykać się na świat z powodu złamanego serca. Musisz się otworzyć na nowe znajomości, poznawać nowe dziewczyny - żyć i wierzyć. :D

#290 Share Kamis2010

Kamis2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 24 październik 2013 - 19:29

Duża różnica wieku w związku nie jest to takie proste :P nie jedna osoba powiedziała miljon piosenek nawet napisano że miłoś jest tylko jedna :) reszta to oszukiwanie siebie albo poprostu jeśli znajdzie się inna osobe i pokocha to oznacza że tej wcześniej się nie kochało bo miłośc jest tylko jedna :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 24 październik 2013 - 19:32

Duża różnica wieku w związku Popadacie ze skrajności w skrajność to że dana "jednostka" była do bani to nie znaczy że wszystkie takie są. :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#292 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 24 październik 2013 - 19:48

Duża różnica wieku w związku Też tak nie można powiedzieć że "była do bani" bo każdy ma wolną wolę i sam decyduje o swoim losie. Lepiej żeby poszła swoją droga niż żyła wbrew sobie i oszukiwała partnera. Dlatego uważam, że ludzie powinni rozstawać się w zgodzie a nie obrzucać się błotem.

#293 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów

Napisany 24 październik 2013 - 19:56

Duża różnica wieku w związku Oczywiście, po części się zgadzam.
Ja prawie wszystkie swoje związki kończyłem w dość dobrych stosunkach do dzisiaj mam bardzo dobry kontakt z moimi byłymi no ale niestety nie wszyscy są OK i po prostu nie da się z nimi dogadać :)

#294 Share Kamis2010

Kamis2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 24 październik 2013 - 20:03

Duża różnica wieku w związku ktos kiedys powiedział bardzo mądre słowa .. bedąc z druga osoba oddaje się jej cząstke siebie dają taka cząsteke siebie wielu osoba póżniej dla juz tej ostatecznej mało zostaje póżniej sa kłótnie i rozwody jak myslicie z czego się to bierze ???

#295 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 24 październik 2013 - 20:08

Duża różnica wieku w związku Tak lepiej za bardzo nie myśleć i nie rozpamiętywać tego co było, wiadomo wnioski trzeba wyciągnąć i nie popełnić 2 raz tych samych błędów, ale nie rozpaczać po byłych tylko dostrzec szansę na nowe lepsze życie u boku kogoś nowego, kto tym razem może okazać się tą 2 połową :) Także Kamis głowa do góry

"do dzisiaj mam bardzo dobry kontakt z moimi byłymi" :huh: razor jako moderator może mógłbyś usunąć część mojego posta z 00:39 w tym temacie bo już jest nieaktualny -_-

#296 Share Kamis2010

Kamis2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 24 październik 2013 - 20:11

Duża różnica wieku w związku łatwo powiedziec trudniej zrobic widocznie tak naprawde jeszcze nikogo nie kochałaś skoro uważasz że to takie proste... a po za tym dziewczyną jest łatwiej dlatego nie dziwie Ci sie że tak mówisz...

#297 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 24 październik 2013 - 20:16

Duża różnica wieku w związku Dokładnie Kamis2010 ,to nie takie proste ,ponieważ łatwiej jest czasem kogoś zapamiętać ,niż o kimś zapomnieć ...

#298 Share Kamis2010

Kamis2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 24 październik 2013 - 20:20

Duża różnica wieku w związku to nie jest tak że nie chce albo że nie próbowałem ani nie oznacza że moja była była jakas super jak każdy miała mnustwo wad ale miłośc piękna sprawa ale jak przeżywa się ją z wzajemnością :)

#299 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów

Napisany 24 październik 2013 - 20:23

"do dzisiaj mam bardzo dobry kontakt z moimi byłymi" :huh: razor jako moderator może mógłbyś usunąć część mojego posta z 00:39 w tym temacie bo już jest nieaktualny -_-

Szkolne miłosci, kto ich nie miał? były też 2 poważniejsze związki... zresztą co ja się będę tłumaczył.
Ok, nie ma sprawy już usuwam ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip