Skocz do zawartości

Zdjęcie

Duża różnica wieku w związku

324 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 09 sierpień 2009 - 17:24

Duża różnica wieku w związku Witam po mega długiej nieobecności na forum - przepraszam ale mnie sytuacja życiowa nieco przerosła całe szczęscie dzięki mężusiowi wychodzę na prostą

Jako że jakiś czas temu spędzałam tutaj mnóstwo czasu pomyślałam że zaczerpnięcie opini tak wspaniałej społeczności bedzie bardzo pomocne w pewnym problemie a mam do was takie pytanie - z gatunku miłosnych rozterek mianowicie jaka jest wasza opinia na temat różnicy wieku w związkach damsko męskich tzn kiedy ta różnica (ile lat) zaczyna budzić jakieś niezdrowe sytuacje w otoczeniu (plotki i domysły znajomych itp)

pytam was bo sama nie wiedziałam co odpowiedzieć pewnej dość bliskiej osobie - na pytanie czy różnica 9 lat to dużo czy mało (oczywiście chodzi mi o sytuacje w której to dziewczyna jest młodsza i ma powiedzmy 17-18 lat a jej wybranek 26-27)

w moim związku to ja jestem młodsza o 3 lata i jakoś mi to nie przeszkadza a czasami wręcz przeciwnie - pomaga

pozdrawiam i zapraszam do dyskusji - w szczególności pytanie kieruję do koleżanek
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Duża różnica wieku w związku Dzisiaj, 15:42
  •  

#2 Share Kanuni5125

Kanuni5125

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 09 sierpień 2009 - 19:05

Duża różnica wieku w związku Moim zdaniem różnica wieku nie jest żadną przeszkodą, ja sam mam prawie 18 lat a chodze z dziewczyną która ma 14 lat i mi to wcale nie przeszkadza.
Niedawno oglądałem taki progra
m w którym gość miał 26 lat a jego żonka 42 to kumple dla tego gościa docinali że zabawia sie z mamusią, Ale takie docinki to sa tylko z zazdrości tak ja sądze, ale jeśli ludzie się kochają to różnica w wieku wcale nie przeszkadza :)
URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

#3 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 09 sierpień 2009 - 19:21

Duża różnica wieku w związku no tak - ja również gdzieś czytałam ze różnica wieku do 5lat to zadna różnica ale 9 lat no niby jak sie ludzie kochają to nic nie stoi na przeszkodzie ale tak patrząc na tę sytuację

ona 17-18 lat w liceum za rok matura - taka z niej troche romantyczna dziewczyna - przyznam ze nieco odstaje od swoich koleżanek

a on to juz ustakowany facet - obydwoje są "wolni" i czy w takich okolicznościach przyrody może coś "zaiskrzyć"???
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#4 Share Ursus355i912

Ursus355i912

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 09 sierpień 2009 - 19:27

Duża różnica wieku w związku Mój ś.p dziadek ożenił się z moją babcia mimo iż był od niej 12 lat starszy.Przeżyli razem ponad 40 lat
Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

#5 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 09 sierpień 2009 - 19:27

Duża różnica wieku w związku różnica w wieku nie ma znaczenia, dla przykładu podam przypadek z mojej rodziny a mianowicie mój dziadek był starszy od babci o 13 lat i jakoś to nikomu w niczym nie przeszkadzało, więc na takie rzeczy to raczej nie ma co zwracać zbytniej uwagi moim zdaniem

#6 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 09 sierpień 2009 - 20:06

Duża różnica wieku w związku Między moją ślubną a mła :) jest też 10 latek różnicy ale osobiście uważam że najlepsza jest różnica dokładnie 8 lat (no może jeszcze paru dni :))

#7 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 09 sierpień 2009 - 20:30

Duża różnica wieku w związku ciekawe to co piszecie - i osoba zaintersowana napewno się ucieszy

#8 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 09 sierpień 2009 - 20:32

Duża różnica wieku w związku Między moim sąsiadem a jego żoną jest 14 lat różnicy ona młodsza jest , ja osobiście chciał bym starszą dziewczynę tak 4-5 lat ale jak na nie szczęście same mlodsze się trafiają
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#9 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 09 sierpień 2009 - 21:33

Duża różnica wieku w związku a tak mi się teraz nasuneło pytanko czy taki zwiazek z osobą poniżej 18 lat jest do konca "legalny" no wiecie są w tych sprawach jakies obostrzenia nie orientuję sie w temacie

#10 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 09 sierpień 2009 - 21:40

Duża różnica wieku w związku Z tego co wiem to jeszcze jakieś 20, 30, 40 lat temu była teka moda że chłopak żenił się po ukończeniu 30 roku życia, a dziewczyna w wieku 18-22 lat bo potem to już starą panną była. A wracając do tych różnic to mojego kolegi dziadek był starszy od jego babci o jakieś 20 lat.

Chciałbym jeszcze dodać iż w moim rozumowaniu dwie osoby kiedy się wiążą na całe życie to raczej zawsze z miłości: albo do tej drugiej osoby, albo do dziecka :)
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 09 sierpień 2009 - 22:21

Duża różnica wieku w związku Wujek z ciotką 10lat różnicy może trochę więcej i żyją jak pączki w maśle bez nieporozumień. A najlepiej mieć dziewczynę pow.16 lat wtedy jest się czystym jakby nagle ''teściowie'' chcieli usmarować błotem :)

#12 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 09 sierpień 2009 - 22:34

Duża różnica wieku w związku No ja znam przypadek że dziewczyna była mlodsza od męża o 23 lata;o

#13 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 09 sierpień 2009 - 23:47

a tak mi się teraz nasuneło pytanko czy taki zwiazek z osobą poniżej 18 lat jest do konca "legalny" no wiecie są w tych sprawach jakies obostrzenia nie orientuję sie w temacie

Związek jest legalny bo bycia z inna osoba nikt ci zabronić nie może. A jeżeli ci chodzi o stosunki wiadomo jakie to karalne są z osobami poniżej 15 roku życia.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#14 Share beata12596

beata12596

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Zainteresowania:rolnicwo oczywiście

Napisany 10 sierpień 2009 - 16:39

Duża różnica wieku w związku Mam koleżankę, która poznała faceta 17 lat starszego, spotykali się jakiś czas i stało się, że musieli się pobrać, bo w drodze był potomek. Ona miała wtedy 17 lat, a on 34, oczywiście protesty jej rodziców itp. rzeczy, ale ślub wzięli. Jej rodzice zaakceptowali po jakimś czasie zięcia, urudził się śliczny chłopiec i wszyscy byli happy, ale do czasu. Po 8 latach małżeństwa ona była piękna i młoda, a na nim widać było upływający czas. Z tego co wiem są już po rozwodzie, bo on coraz częściej zarzucał jej, że jego zdradza, co było bzdurą, ciągle ją kontrolował, wpadał w jakiś obłęd na jej punkcie. Teraz z perspektywy czasu myślę, że to chyba nie wiek był problemem, tylko oni sami. Kiedyś często zdarzało się, że facet był starszy o 10 czy 20 lat bo to z tego co mi opowiadała babcia kiedyś rodzice szukali wybranka dla swojej córki, czy syna, musiał być oczywiście majętny, itp. Teraz czasy są inne, ludzie się spotykają, poznają i to charaktery odgrywają dużą rolę w ich pózniejszym życiu, a nie wiek. Powodzenia dla znajomych.

#15 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 10 sierpień 2009 - 17:15

Duża różnica wieku w związku Moja kuzynka wyszła za mąż za 13 lat starszego faceta, a poznała go gdy miała 16 lat, oczywiście wszystko zależy od tego co za typ jest z tego faceta, ale różnica 9 lat to jeszcze nie tragedia i znam wiele par w których chłopak jest 6-8 lat starszy i nikt się tym nie przejmuje :), a jak już ktoś tutaj wspominał o dziadkach to faktycznie na starość można odczuć różnicę wieku :)

#16 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 10 sierpień 2009 - 18:55

Duża różnica wieku w związku @jaro dlaczego akurat 8 lat??? :)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#17 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 10 sierpień 2009 - 19:38

Duża różnica wieku w związku Ten Pan naprawdę ciekawie zawsze pisze :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#18 Share tomi217

tomi217

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Muzyka,Technika rolnicza,Motoryzacja,itd

Napisany 10 sierpień 2009 - 21:28

Związek jest legalny bo bycia z inna osoba nikt ci zabronić nie może. A jeżeli ci chodzi o stosunki wiadomo jakie to karalne są z osobami poniżej 15 roku życia.

Poprawie cię, bo poniżej 16 roku zycia
Moje filmy: http://www.youtube.c...177&view=videos
Moje sprzęty:
U-1014
C-360 3P
C-330

#19 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 sierpień 2009 - 21:32

@jaro dlaczego akurat 8 lat??? :)

Pytanie zbyt intymne :)-poproszę drugi zestaw pytań :).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 10 sierpień 2009 - 22:28

Duża różnica wieku w związku moim zdanie 5 lat to już taki max.