Skocz do zawartości

Zdjęcie

Duża różnica wieku w związku

323 odpowiedzi na ten temat

#141 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 15:18

Duża różnica wieku w związku czyli wracamy do punktu wyjscia - kasa :lol: .

poza tym ja mowie o starym, ale wciaz lsniacym malaczu, i kierowniku w stroju z epoki, a nie brudnych gumofilcach ;) .
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Duża różnica wieku w związku Dzisiaj, 11:34
  •  

#142 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 styczeń 2011 - 15:20

Duża różnica wieku w związku Nie ważne ile ma lat, nie ważne jak wygląda...ważne ile ma hektarów :rolleyes:

#143 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 15:22

Duża różnica wieku w związku Hubert nie wiem czy są jeszcze takie z hektarami :lol:
Chyba że jedynaczka bo jak jest konkurencja to brachol zgarnia wszystko :P

#144 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 15:25

Niby nic w tym złego,ale pomyśl;co warta miłość za którą płacisz?Idź lepiej do Agencji...
A z drugiej strony-ożeniłbyś się z dziewczyną o której byś wiedział,że była utrzymanką?

No ja bym się ożenił.
Ale to by była właśnie taka twoja agencja w domu i tylko dla ciebie. Powiedzmy że ją utrzymujesz a masz w zamian ładną, może i inteligentną dziewczynę którą możesz się pochwalić znajomym i rodzinie. O seksie nie wspomnę. Którą możesz w każdej chwili wymienić na lepszy model. Czy to tylko ja mam takie dziwne podejście do życia?

#145 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 15:32

Duża różnica wieku w związku nie, ale wiekszosc nie ma na to srodkow :lol: :lol: .
z tym chwaleniem przed rodzina czy znajomymi, to tez troche za mocno pojechales.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#146 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 15:35

Duża różnica wieku w związku Dlaczego za mocno? Przecież nie powiesz rodzinie czy znajomym "Cześć, to XXX i jest moją utrzymanką". Kto się domyśli że ją utrzymujesz?

#147 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 15:42

Duża różnica wieku w związku no nie wiem ja wole, zeby mi bylo z nia dobrze, a nie zeby spelniala jakies oczekiwania wzgledem rodziny czy znajomych. no, a jak juz by wyszlo, ze byla/byly z toba tylko dla kasy, a ty sie jeszcze specjalnie chwaliles, to w ogole obciach na pol powiatu ;) .

tak ogolnie chwalenie sie jest glupie :P .

#148 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 15:46

Duża różnica wieku w związku Nie mówię o chwaleniu się że jest z tobą dla kasy tylko że masz piękną i inteligentną partnerkę.
Przesadne chwalenie się jest głupie. Na pewno mając piękną i inteligentną dziewczynę choć trochę się nią pochwalisz znajomym żeby zobaczyć ich miny i śliniących się kolegów na jej widok.

#149 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 15:53

Nie mówię o chwaleniu się że jest z tobą dla kasy tylko że masz piękną i inteligentną partnerkę.

toc wiadomo, ze se na czole nie przylepisz i w pierwszych slowach nie powiesz, ze jest z toba dla kasy. ale jak wspominalem jesli po jakims czasie jednak to wyjdzie, to obciach niesamowity zostanie.

ciekawy jestem co zrobisz jak cie usidli jakas mniej zgrabna czy piekna dziewczyna, zamkniesz ja w komorce jak listonosz przyjdzie, czy odszczekasz te slowa ;) .

Na pewno mając piękną i inteligentną dziewczynę choć trochę się nią pochwalisz znajomym żeby zobaczyć ich miny i śliniących się kolegów na jej widok.

na pewno nie bede sie wstydzil swojej dziewczyny, a jesli bedzie mi odpowiadac, to bede mial w pompie co inni o niej mysla.

poza tym zakosztowales juz takiego trybu zycia? bo wiesz wielu po paru miesiacach sie po prostu to znudzi i szukaja czegos wazniejszego niz ladnej buzki.

#150 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 16:01

Duża różnica wieku w związku toc wiadomo, ze se na czole nie przylepisz i w pierwszych slowach nie powiesz, ze jest z toba dla kasy. ale jak wspominalem jesli po jakims czasie jednak to wyjdzie, to obciach niesamowity zostanie.
To już tylko będzie zależeć od ciebie i od niej.

ciekawy jestem co zrobisz jak cie usidli jakas mniej zgrabna czy piekna dziewczyna, zamkniesz ja w komorce jak listonosz przyjdzie, czy odszczekasz te slowa
Nie popadaj w skrajności chociaż na razie się nie daję usidlić.

na pewno nie bede sie wstydzil swojej dziewczyny, a jesli bedzie mi odpowiadac, to bede mial w pompie co inni o niej mysla.
Jeszcze nie spotkałem się z przypadkiem gdy facet wstydzi się swojej dziewczyny.

poza tym zakosztowales juz takiego trybu zycia? bo wiesz wielu po paru miesiacach sie po prostu to znudzi i szukaja czegos wazniejszego niz ladnej buzki
Nie miałem jeszcze okazji( nie mam tyle wolnej gotówki) ale ja się pytam tylko tak teoretycznie co inni sądzą na ten temat.

Edytowany przez StasiekS, 12 styczeń 2011 - 16:06.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 16:08

Duża różnica wieku w związku teoretycznie wyobrazic sobie zycie ksiecia z bajki, dobre...

#152 Share vala2000

vala2000

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 16:35

Duża różnica wieku w związku To wy lepiej sobie poznajcie miss Polonie . Chcecie mieć żonę towarzyszkę życia czy lalę do ozdoby i będzie pasował kawał. Jakie kobieta lubi trzy zwierzątka futro na sobie , jaguara w garażu i osła który na to zarobi

#153 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 17:20

Duża różnica wieku w związku To już zależy od mężczyzny. Jeśli pozwoli wejść sobie na głowę to obojętnie czy będzie bogaty czy biedny to i tak zostanie wykorzystany. I nie każdy mężczyzna szuka towarzyszki na całe życie.

A aktualna Miss nie jest aż tak piękna. I Wice jest o wiele lepsza.

teoretycznie wyobrazic sobie zycie ksiecia z bajki, dobre...
Marzenia kiedyś się spełniają więc głowa do góry.

Edytowany przez StasiekS, 12 styczeń 2011 - 17:22.

#154 Share vala2000

vala2000

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 21:07

Duża różnica wieku w związku po co wy dziewczyną zawracacie głowę
wam potrzeba jest babka do łóżka i jeszcze dobra w te klocki
a nie przyszła żona

#155 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 21:18

Duża różnica wieku w związku wam tzn. komu dokladnie?

#156 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 21:18

Duża różnica wieku w związku Oj tam zawracacie. Ale trafiłaś w samo sedno sprawy. A kobietom to może nie potrzebny ogier w łóżku?

#157 Share mora

mora

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Zainteresowania:literatura,kynologia, motoryzacja z naciskiem na T4

Napisany 13 styczeń 2011 - 09:52

Duża różnica wieku w związku Na seksie nie zbudujesz dobrego związku- pożądanie z czasem przeminie.Jeżeli myślisz,że dla kobiety najważniejszy jest dobry ogier to żyj dalej w błogiej nieświadomości.Naucz się umiejętnie słuchać i wyciągać właściwe wnioski a zobaczysz efekt.
Stara prawda mówi,że mężczyźnie miłość wchodzi przez oczy,a kobiecie przez uszy ;)

#158 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 10:01

Duża różnica wieku w związku A czy gdzieś piszę że tylko na seksie buduje się związek? Związek to wiele czynników i miedzy innymi seks. Ale dobrego związku bez seksu także nie można zbudować. I nie mów, że kobietom na dobrym mężczyźnie w łóżku nie zależy? Bo jeśli tak to mam dziwne koleżanki.

#159 Share mora

mora

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Zainteresowania:literatura,kynologia, motoryzacja z naciskiem na T4

Napisany 13 styczeń 2011 - 13:42

Duża różnica wieku w związku Masz rację,że na dobry związek składa się wiele czynników.Kobieta,oprócz materiału genetycznego szuka zabezpieczenia dla siebie i potomstwa( dlatego spory odsetek ojców odchowuje nie swoje potomstwo- no cóż- tak mało jest ideałów)Dziewczyny zwykle nieco szybciej dojrzewają dlatego rówieśnicy rzadko są dla nich atrakcyjni.Z drugiej strony czas jest dla mężczyzn łaskawy i licznik biologiczny ich tak nie goni.
Warto szukać, a nawet "próbować", ale dobrze,żeby nikt nie płakał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 14:36

Masz rację,że na dobry związek składa się wiele czynników.Kobieta,oprócz materiału genetycznego szuka zabezpieczenia dla siebie i potomstwa( dlatego spory odsetek ojców odchowuje nie swoje potomstwo- no cóż- tak mało jest ideałów)

hmmm czyli wizja na zwiazek kobiety jest ku zaskoczeniu zbiezna z wizja "zwiazku" @StasiekSa, hehe sex i kasa.

jakos mi osobiscie nie wydaje, sie ze te czynniki wplywaja na udany zwiazek, wole te babki bardziej egoistyczne ;) .